Oferty gazu PGNiG / Cennik gazu PGNiG

PGNiG to monopolista na polskim rynku gazu – wolumen sprzedaży detalicznej wyniósł blisko 89% (dane na rok 2021). Firma zajmuje się nie tylko sprzedażą i dystrybucją paliwa gazowego, ale również jego poszukiwaniem, wydobyciem, importowaniem oraz magazynowaniem.

PGNiG – gaz dla domu

Większość gospodarstw domowych kupuje gaz od PGNiG – tylko niewielki odsetek odbiorców zdecydował się na zmianę sprzedawcy gazu. Oferta PGNiG dla klientów indywidualnych prezentuje się stosunkowo skromnie i są to głównie podstawowe produkty. Warto podkreślić, że od 01.01.2023 roku firma zaprzestała sprzedaży energii elektrycznej i nie znajdziemy już wśród ofert łączonych produktów na sprzedaż prądu i gazu.

Aktualne stawki w PGNiG możecie sprawdzić naszej porównywarce cen gazu.

PGNiG – gaz dla firmy

PGNiG kieruje swoją ofertę również do klientów biznesowych – małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa. Sprzedawca w ostatnich latach rozbudował swoją ofertę dla firm i oprócz podstawowych produktów znajdziemy takie, które zagwarantują nam niezmienną cenę podczas trwania umowy, czy też w ramach produktu otrzymamy wsparcie dedykowanego doradcy.

Stawki za gaz w PGNiG nie należą do najtańszych, więc jeśli szukacie nowego sprzedawcy gazu, to możecie porównać sobie ceny w naszym zestawieniu cen gazu.