Oferty gazu PGNiG / Cennik gazu PGNiG

PGNiG to monopolista na polskim rynku gazu – wolumen sprzedaży detalicznej przekracza 90%. Firma zajmuje się nie tylko sprzedażą i dystrybucją paliwa gazowego, ale również jego poszukiwaniem, wydobyciem, importowaniem oraz magazynowaniem.

PGNiG – gaz dla domu

Większość gospodarstw domowych kupuje gaz od PGNiG – tylko niewielki odsetek odbiorców zdecydował się na zmianę sprzedawcy gazu. Oferta PGNiG to proste, ale nie tylko podstawowe oferty.

Sprzedawca w zeszłym roku wystartował z łączoną ofertą sprzedaży prądu i gazu – pakiet PiG to konkurencyjne stawki na rynku energii. Sprawdzić to możecie w naszej porównywarce cen gazu.

PGNiG – gaz dla firmy

PGNiG kieruje swoją ofertę również do klientów biznesowych – małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa (do ostatniej grupy kwalifikowane są firmy, których roczne zużycie przekracza 961 MWh). Sprzedawca, podobnie jak w ofercie dla domu, stawia na proste produkty bez dodatkowych profitów – aktualnie brak oferty dual fuel, czy gwarancji stałej ceny za gaz podczas trwania umowy. Stawki za gaz w PGNiG nie należą do najtańszych, więc jeśli szukasz nowego sprzedawcy gazu możesz porównać sobie ceny w naszym rankingu cen gazu dla firm.