Pożyczka gotówkowa w PKO BP

0 /5
(Ocen: 0)

Nieplanowane pilne wydatki? Lub inaczej: starannie przygotowane wydarzenie, a szef nie wypłacił wynagrodzenia na czas? W takich sytuacjach przyda się dodatkowy zastrzyk gotówki, a takim niewątpliwie jest pożyczka gotówkowa. Zobaczymy, jaką ofertę pożyczek gotówkowych posiada PKO BP.

Informacje o pożyczce gotówkowej w PKO BP

Zacznijmy od tego, jaka jest najwyższa dostępna kwota pożyczki w PKO BP. Jest to mianowicie 120.000 złotych. Minimalna kwota zobowiązania wynosi natomiast 1.000 złotych. Nie potrzebujemy zaświadczeń do kwoty 24.000 złotych.

Czas trwania pożyczki w PKO BP będzie zależny od celu, na jaki ją zaciągniemy. Otóż w przypadku innych zobowiązań maksymalny czas spłaty będzie wynosił 120 miesięcy. Jeśli nie chcemy wskazywać celu, to czas trwania umowy będzie wynosił najwięcej 96 miesięcy.

Jeśli chcemy mieć cały czas pewność, że nie zabraknie nam środków na koncie, to możemy skorzystać z debetu lub limitu odnawialnego. W pierwszym przypadku będziemy mogli wykorzystać dodatkowe 1.000 złotych. Limit kredytowy w koncie może wynosić nawet 100.000 złotych. Każda wpłata na nasze konto będzie spłacała należność dla banku.

PKO BP: pożyczka gotówkowa i formalności

Klienci PKO BP mogą zaciągnąć pożyczkę zdalnie, czyli za pośrednictwem platformy iPKO lub aplikacji IKO. Wystarczy uzupełnić wniosek i potwierdzić jego złożenie. Czas wydania decyzji zależny od wybranego przez nas produktu i parametrów pożyczki. W niektórych przypadkach odpowiedź banku otrzymamy tego samego dnia.

Osoby, które z usług PKO BP jeszcze nie korzystały, będą musiały udać się do oddziału banku i tam wnioskować o udzielenie zobowiązania. Wszystkie informacje o zobowiązaniu można uzyskać również telefonicznie.

Pożyczka w PKO BP udzielana jest wyłącznie osobom pełnoletnim, które okażą dowód tożsamości.

Opinie o pożyczce gotówkowej w PKO BP

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments