Oferty prądu w PKP Energetyka / Cennik prądu w PKP Energetyka

Twoja ocena

Ocena: 0
(ilość ocen: 0)

PKP Energetyka cały czas rozszerza swoją ofertę dla firm i gospodarstw domowych, wzbogacając ją o kolejne produkty i taryfy. Firma ta jest zarówno sprzedawcą energii elektrycznej, jak i jej dystrybutorem – obszary zlokalizowane są w różnych częściach kraju.

PKP Energetyka swoją ofertę kieruje do odbiorców indywidualnych (obsługuje taryfy: G11, G12, G12w) – produkty tego sprzedawcy wyróżniają się prostymi zasadami. Z pewnością warto rozważyć jego ofertę.

Sprzedawca obsługuje również obiekty kolejowe oraz klientów biznesowych, dla których przygotował szeroką gamę taryf (firma nie obsługuje odbiorców taryfy A). Niestety, PKP Energetyka nie udostępnia swoich cenników, dlatego możecie skontaktować się ze sprzedawcą lub zajrzeć do naszej porównywarki cen prądu i dzięki niej znaleźć idealną ofertę dla swojego biznesu.

Oferty prądu PKP Energetyka w taryfie G11:

Chcesz zmienić sprzedawcę? Dowiedzieć się więcej o tej ofercie?

Zostaw nam Twój kontakt - nasz przedstawiciel lub przedstawiciel sprzedawcy skontaktuje się z Tobą i przedstawi szczegóły oferty.

Pamiętaj: Twoje dane są bezpieczne! Nasz serwis jest zabezpieczony, a baza danych naszych Użytkowników jest zgłoszona do GIODO.

Nie wysyłamy spamerskich ofert i nie zaśmiecamy skrzynek pocztowych.

My po prostu porównujemy ceny prądu 😉

Dziękujemy za kontakt, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą wkrótce.