Po Prostu Energia – ceny prądu, taryfy, opinie, informacje

Ocena: 3.7 (ilość ocen: 1537)

Ocena: 3.7
(ilość ocen: 1537)

Po Prostu Energia S.A to firma oferująca kompleksową obsługę i doradztwo w zakresie zakupu energii elektrycznej i gazu ziemnego dla gospodarstw domowych oraz firm i przedsiębiorstw na terenie całej Polski. Nieustannie rozwija swoją ofertę i wprowadza nowe rozwiązania, aby odpowiadać na wszystkie potrzeby oraz oczekiwania Klientów. Jako pierwszy w Polsce sprzedawca energii, zapewnia możliwość podpisania umowy całkowicie online. Po Prostu Energia jest częścią szwajcarskiej grupy energetycznej ALPIQ – jednej z największych spółek obrotu energią na świecie, działającej od 100 lat w 29 krajach Europy. Dzięki atrakcyjnej ofercie sprzedaży energii i wsparciu grupy Alpiq, Po Prostu Energia S.A. jest solidnym i wiarygodnym podmiotem do współpracy.

Sprzedawca prądu dla domu i firmy

Po Prostu Energia kieruje swoją ofertę sprzedaży energii elektrycznej do odbiorców indywidualnych jak i biznesowych na terenie całej Polski. Dostarcza energię elektryczną na korzystnych i elastycznych warunkach, z gwarancją stałej ceny przez cały okres obowiązywania umowy. Po zawarciu umowy, firma Po Prostu Energia zajmuje się w całości procesem zmiany sprzedawcy, załatwiając wszystkie formalności za Klientów.

Po Prostu Energia to pierwszy w Polsce sprzedawca prądu, który daje możliwość podpisania umowy i zmiany sprzedawcy prądu online – samodzielnie, bez wychodzenia z domu, dostępne całą dobę na www.poprostuenergia.pl/kupteraz. Szybko, wygodnie i ekologicznie!

Klient biznesowy – taryfa C11, C12, C12a, C12b, B

Oferta energii elektrycznej od Po Prostu Energia jest skierowana do klientów biznesowych na terenie całego kraju: od małych działalności gospodarczych po średnie przedsiębiorstwa i duże firmy. Po Prostu Energia w swojej ofercie proponuje prąd z gwarancją stałej ceny w umowach 12, 24 i 36 miesięcznych. Więcej na temat aktualnej oferty znajdziesz tutaj.

Dla odbiorców o dużym zapotrzebowaniu na energię elektryczną (taryfa B) przygotowywane są specjalne, indywidualne rozwiązanie, optymalnie dopasowane do potrzeb przedsiębiorstw. Aby otrzymać ofertę, należy przesłać zapytanie pod adres: info@poprostuenergia.pl

Gospodarstwa domowe – taryfa G11, G12, G12w

Po Prostu Energia oferuje energię elektryczną klientom indywidualnym (gospodarstwom domowym) na terenie całej Polski. Po Prostu Energia zapewnia proste i przejrzyste warunki umowy, z gwarancją stałych cen w umowach 12, 24 i 36 miesięcznych.

Odbiorcy indywidualni mają do wyboru taryfy G11, G12 oraz G12w. To, która z nich jest korzystniejsza, zależy od tego ile energii elektrycznej zużywamy w godzinach szczytu energetycznego (6:00-13:00 oraz 15:00-22:00).

Sprawdź Prąd dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Sprzedawca gazu dla domu i firmy

Po Prostu Energia prowadzi sprzedaż gazu ziemnego dla odbiorców biznesowych i indywidualnych na terenie całej Polski.

Podobnie jak w przypadku zmiany sprzedawcy energii elektrycznej, Po Prostu Energia S.A. zobowiązuje się do kompleksowego wypełnienia formalności związanych ze zmianą sprzedawcy gazu.

Klient biznesowy – taryfy gazu dla firmy

Na terenie całej Polski (z dostępem do sieci dystrybucji wysokometanowego gazu ziemnego) klienci biznesowi mogą odbierać gaz ziemny do celów grzewczych jak i produkcyjnych. Po Prostu Energia S.A sprzedaje gaz ziemny na zasadach TPA, a przyszłych klientów przekonuje ofertami najwyższej jakości, skrojonymi do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Gospodarstwa domowe – taryfy gazu dla domu

Po Prostu Energia swoje usługi sprzedaży wysokometanowego gazu ziemnego oferuje klientom indywidualnym na terenie całego kraju. Decydując się na usługi sprzedawcy Po Prostu Energia S.A. otrzymamy gwarancję stałej ceny gazu podczas trwania umowy. Firma po udzieleniu jej pełnomocnictwa zrealizuje za nas wszystkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy paliwa gazowego.

Sprawdź, jak szybko, samodzielnie podpisać umowę sprzedaży paliwa gazowego przez Internet -> www.poprostuenergia.pl/kupteraz

Zaoszczędź swój czas z „Kup Teraz”

Po Prostu Energia jest pierwszym w Polsce sprzedawcą prądu i gazu przez Internet. Dzięki opcji „Kup Teraz” można w 3 prostych krokach podpisać umowę sprzedaży energii online. Bez wychodzenia z domu i wizyt w biurze obsługi klienta, bez kolejek i załatwiania uciążliwych formalności.

Z pomocą podpisu elektronicznego eSign eliminowany jest obieg papierowych dokumentów i upraszczany proces podpisania umowy. To innowacyjne rozwiązanie, które Po Prostu Energia zapewnia klientom usług energetycznych.

Sprawdź Gaz dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Podstawowe informacje o firmie

Spółka Po Prostu Energia powstała w 2016 roku i posiada koncesję na obrót energii elektrycznej (nr OEE/11255/33310/W/DRE/2017/BT) oraz paliwa gazowego (nr OPG/280/33310/W/DRG/2019/MSi1), wydane przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Po Prostu Energia S.A jest częścią szwajcarskiej grupy energetycznej ALPIQ – jednej z największych spółek obrotu energią na świecie. Międzynarodowe filie ALPIQ działają w 16 krajach i odgrywają wiodącą rolę na transgranicznych rynkach energii w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Firma jest zorientowana na najwyższą jakość obsługi w swoich działaniach, permanentnie dążąc do zapewniania najlepszych standardów współpracy. ALPIQ stawia na aspekty ekologiczne, dlatego prowadzi wiele inwestycji w Odnawialne Źródła Energii (OZE). Ta międzynarodowa grupa energetyczna stara się uwzględniać interesy społeczne i chronić środowisko.

Obszary działalności Po Prostu Energia

Po Prostu Energia S.A. nie wytwarza energii, a w sprzedawany prąd i gaz ziemny zaopatruje się na TGE (Towarowej Giełdzie Energii).

Podstawowe obszary działalności firmy Po Prostu Energia S.A.:

  • sprzedaż energii elektrycznej (czarnej i zielonej z gwarancją pochodzenia z OZE),
  • sprzedaż gazu ziemnego.

Firma jako aktywny uczestnik na polskim rynku energetycznym oferuje rozwiązania dla:
  • Dużych, małych i średnich przedsiębiorstw;
  • Klientów indywidualnych;

Spółka uczestniczy również w przetargach organizowanych przez instytucje i urzędy, które zobowiązane są kupować energię elektryczną poprzez zamówienia publiczne.

Więcej informacji o Po Prostu Energia

Opinie o Po Prostu Energia

  1. ja jestem bardzo zadowolony. zdecydowałem się na ofertę trochę w ciemno, niesprawdzając firmy. wszystkie dokumenty są ok, cena się zgadza. płacę rzeczwiscie mnieij a na tym mi zależało.
    polecam po prostu prąd

  2. Ja też przeszłam miła obsługa konsultantów jest tak jak chciałam TANIO ZNACZY DUŻO kto tak myśli ten jest BOGATY 🙂 jeśli będzie OK to zostanę i nie zmienię Pozdrawiam życząc dużo pozytywnej Energi oraz miłego wypoczynku tego LATA dużo słońca

  3. chyba najlepiej wypadają na tle innych firm przy ofertach dla firmy na 2 lata. ja tam zawsze wybieram normale oferty bez jakis dodtakow, niby rabatow. wole placic stala kwote i byc pewnym ze mi nie podniosa rachunkow jak u poprzedniego.

  4. potwierdzam wszędzie ich pełno i ciągle dzwonią po firmach skusila mnie niska cena. była niska ale na początku a teraz place po 420zl za mwh. oby szybko skończył się ten rok i nigdy więcej. skąd oni biorą te prognozy i ciągle korekty nie powinno być takich firm

Dodaj komentarz