Po Prostu Energia – Opinie, Ceny, Prąd, Gaz

3.62 /5
(Ocen: 1573)
Po Prostu Energia – ceny prądu, taryfy, opinie, informacje

Po Prostu Energia S.A to firma oferująca kompleksową obsługę i doradztwo w zakresie zakupu energii elektrycznej i gazu ziemnego dla firm i jednostek sektora publicznego na terenie całej Polski. Nieustannie rozwija swoją ofertę i wprowadza nowe rozwiązania, aby odpowiadać na wszystkie potrzeby oraz oczekiwania Klientów. Jako pierwszy w Polsce sprzedawca energii, zapewnia możliwość podpisania umowy całkowicie online. Po Prostu Energia jest częścią szwajcarskiej grupy energetycznej ALPIQ – jednej z największych spółek obrotu energią na świecie, działającej od 100 lat w 29 krajach Europy. Dzięki atrakcyjnej ofercie sprzedaży energii i wsparciu grupy Alpiq, Po Prostu Energia S.A. jest solidnym i wiarygodnym podmiotem do współpracy.

Sprzedawca prądu dla firmy i sektora publicznego

Po Prostu Energia kieruje swoją ofertę sprzedaży energii elektrycznej do odbiorców biznesowych na terenie całej Polski. Dostarcza energię elektryczną na korzystnych i elastycznych warunkach, z gwarancją stałej ceny przez cały okres obowiązywania umowy. Po zawarciu umowy, firma Po Prostu Energia zajmuje się w całości procesem zmiany sprzedawcy, załatwiając wszystkie formalności za Klientów.

Po Prostu Energia to pierwszy w Polsce sprzedawca prądu, który daje możliwość podpisania umowy i zmiany sprzedawcy prądu online – samodzielnie, bez wychodzenia z domu, dostępne całą dobę na stronie sprzedawcy. Szybko, wygodnie i ekologicznie!

Klient biznesowy – taryfa C11, C12, C12a, C12b, B

Oferta energii elektrycznej od Po Prostu Energia jest skierowana do klientów biznesowych na terenie całego kraju: od małych działalności gospodarczych po średnie przedsiębiorstwa i duże firmy a także sektor publiczny. Po Prostu Energia w swojej ofercie proponuje prąd z gwarancją stałej ceny w umowach 12, 24 i 36 miesięcznych. Więcej na temat aktualnej oferty znajdziesz tutaj.

Dla odbiorców o dużym zapotrzebowaniu na energię elektryczną (taryfa B) przygotowywane są specjalne, indywidualne rozwiązanie, optymalnie dopasowane do potrzeb przedsiębiorstw. Aby otrzymać ofertę, należy przesłać zapytanie pod adres: info@poprostuenergia.pl

Sektor publiczny

Po Prostu Energia oferuje energię elektryczną i gaz ziemny jednostką z sektora publicznego na terenie całej Polski. Po Prostu Energia zapewnia proste i przejrzyste warunki umowy, z gwarancją stałych cen w umowach 12, 24 i 36 miesięcznych i chętnie przystępuje do wszystkich przetargów na dostawę prądu lub gazu.

Gospodarstwa domowe – taryfa G11, G12, G12w

Po Prostu Energia nie obsługuje klientów indywidualnych.

Sprawdź Prąd dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Sprzedawca gazu dla firmy

Po Prostu Energia prowadzi sprzedaż gazu ziemnego dla odbiorców biznesowych na terenie całej Polski.

Podobnie jak w przypadku zmiany sprzedawcy energii elektrycznej, Po Prostu Energia S.A. zobowiązuje się do kompleksowego wypełnienia formalności związanych ze zmianą sprzedawcy gazu.

Klient biznesowy – taryfy gazu dla firmy

Na terenie całej Polski (z dostępem do sieci dystrybucji wysokometanowego gazu ziemnego) klienci biznesowi mogą odbierać gaz ziemny do celów grzewczych jak i produkcyjnych. Po Prostu Energia S.A sprzedaje gaz ziemny na zasadach TPA, a przyszłych klientów przekonuje ofertami najwyższej jakości, skrojonymi do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Zaoszczędź swój czas z „Kup Teraz”

Po Prostu Energia jest pierwszym w Polsce sprzedawcą prądu i gazu przez Internet. Dzięki opcji „Kup Teraz” można w 3 prostych krokach podpisać umowę sprzedaży energii online. Bez wychodzenia z domu i wizyt w biurze obsługi klienta, bez kolejek i załatwiania uciążliwych formalności.

Z pomocą podpisu elektronicznego eSign eliminowany jest obieg papierowych dokumentów i upraszczany proces podpisania umowy. To innowacyjne rozwiązanie, które Po Prostu Energia zapewnia klientom usług energetycznych.

Sprawdź Prąd dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Podstawowe informacje o firmie

Spółka Po Prostu Energia powstała w 2016 roku i posiada koncesję na obrót energii elektrycznej (nr OEE/11255/33310/W/DRE/2017/BT) oraz paliwa gazowego (nr OPG/280/33310/W/DRG/2019/MSi1), wydane przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Po Prostu Energia S.A jest częścią szwajcarskiej grupy energetycznej ALPIQ – jednej z największych spółek obrotu energią na świecie. Międzynarodowe filie ALPIQ działają w 16 krajach i odgrywają wiodącą rolę na transgranicznych rynkach energii w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Firma jest zorientowana na najwyższą jakość obsługi w swoich działaniach, permanentnie dążąc do zapewniania najlepszych standardów współpracy. ALPIQ stawia na aspekty ekologiczne, dlatego prowadzi wiele inwestycji w Odnawialne Źródła Energii (OZE). Ta międzynarodowa grupa energetyczna stara się uwzględniać interesy społeczne i chronić środowisko.

Obszary działalności Po Prostu Energia

Po Prostu Energia S.A. nie wytwarza energii, a w sprzedawany prąd i gaz ziemny zaopatruje się na TGE (Towarowej Giełdzie Energii).

Podstawowe obszary działalności firmy Po Prostu Energia S.A.:

  • sprzedaż energii elektrycznej (czarnej i zielonej z gwarancją pochodzenia z OZE),
  • sprzedaż gazu ziemnego.

Firma jako aktywny uczestnik na polskim rynku energetycznym oferuje rozwiązania dla:

  • dużych, małych i średnich przedsiębiorstw;
  • jednostek sektora publicznego.

Spółka uczestniczy w przetargach organizowanych przez instytucje i urzędy, które zobowiązane są kupować energię elektryczną lub gaz ziemny poprzez zamówienia publiczne.

Więcej informacji o Po Prostu Energia

Opinie o Po Prostu Energia

Dodaj komentarz
guest
11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka
Agnieszka
18 września 2020 10:19

Miałam u nich umowę dla firmy produkcyjnej przez niecałe dwa lata. Mogę polecić ich zatem po dłuższej współpracy.
Zawsze dobry kontakt, konkurencyjne ceny ,niezawodność. Umowę rozwiązałam dopiero po instalacji fotowoltaiki, gdzie okazało się że nie mogą odkupywać od nas energii. Zgodzili się na rozwiązanie umowy, po ludzku poradzili co robić.
Polecam

zły Piekarz
zły Piekarz
7 maja 2019 20:08

potwierdzam wszędzie ich pełno i ciągle dzwonią po firmach skusila mnie niska cena. była niska ale na początku a teraz place po 420zl za mwh. oby szybko skończył się ten rok i nigdy więcej. skąd oni biorą te prognozy i ciągle korekty nie powinno być takich firm

Karol Szewc
Karol Szewc
26 kwietnia 2019 23:13

stawki które proponują nie są uwzględnione później na fakturach, nie wiem jak można tak postępować, uważajcie na nich

Bartek
Bartek
27 lutego 2019 21:40

Nie polecam nikomu!!!

Niska stawka tylko na zachętę, później stawki z kosmosu .. Walczę z nimi żeby się uwolnić ..

xxy6
xxy6
19 listopada 2018 16:44

polecam.

marta
marta
14 września 2018 14:27

plus za pidejscie do klientow ktorzy zostali na lodzie przez energetyczne centrum. szybko zalatwione wszystkie sprawy.

Tomasz
Tomasz
2 sierpnia 2018 10:32

chyba najlepiej wypadają na tle innych firm przy ofertach dla firmy na 2 lata. ja tam zawsze wybieram normale oferty bez jakis dodtakow, niby rabatow. wole placic stala kwote i byc pewnym ze mi nie podniosa rachunkow jak u poprzedniego.

Irena
Irena
8 lipca 2018 16:58

Ja też przeszłam miła obsługa konsultantów jest tak jak chciałam TANIO ZNACZY DUŻO kto tak myśli ten jest BOGATY 🙂 jeśli będzie OK to zostanę i nie zmienię Pozdrawiam życząc dużo pozytywnej Energi oraz miłego wypoczynku tego LATA dużo słońca

edek
edek
20 marca 2018 05:06

ja jestem bardzo zadowolony. zdecydowałem się na ofertę trochę w ciemno, niesprawdzając firmy. wszystkie dokumenty są ok, cena się zgadza. płacę rzeczwiscie mnieij a na tym mi zależało.
polecam po prostu prąd

Marian Biśta
Marian Biśta
6 stycznia 2018 16:59

Jesteśmy klientami indywidualnymi.

marta
marta
7 listopada 2017 17:34

Szybki i rzeczowy kontakt z konsultantem.