Oferty prądu w Polska Energetyka PRO / Cennik prądu w Polska Energetyka PRO

Polska Energetyka Pro rozpoczęła sprzedaż prądu od 2013 r. W chwili obecnej oferuje sprzedaż prądu zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych.

W ofercie dla domu, PEP oferuje prosty wybór między taryfą G11 i G12. Jeżeli wykorzystujemy równomiernie prąd przez cały dzień zalecamy taryfę G11, jeżeli natomiast będziemy wykorzystywać urządzenia elektryczne poza szczytem to zalecamy skorzystanie z taryfy G12. Więcej informacji o taryfach Polskiej Energetyki Pro znajdziesz tutaj.

PEP przygotowała większy wybór w wyborze oferty, jeżeli chodzi o okres obowiązywania umowy. W chwili obecnej możemy podpisać umowę, która kończy się w tym samym roku lub nawet za cztery lata. W późniejszych latach oferta jest droższa niż w tym roku, lecz cena jest gwarantowana, więc sprzedawca nie będzie mógł zwiększyć ceny, jeżeli prąd ogólnie zdrożeje.

Niestety nie posiadamy oferty PEP dla firm, gdyż nie została ona publicznie udostępniona. Należy skontaktować się z konsultantem, który w oparciu o naszą działalność przygotuje nam specjalnie dopasowaną ofertę sprzedaży energii elektrycznej.