Usługi Axpo: Doradztwo energetyczne dla Firm – popraw efektywność energetyczną

Masz dosyć wysokich rachunków za dystrybucję lub zużycie prądu? Chcesz zoptymalizować koszty? A może szukasz ekologicznych rozwiązań dla swojej firmy? Razem z Axpo, naszym partnerem technologicznym, połączyliśmy energetyczne moce i przygotowaliśmy szeroką gamę profesjonalnych i efektywnych rozwiązań dla Twojego przedsiębiorstwa!

Oszczędzaj energię w Firmie Skontaktuj się z nami!

Partner technologiczny enerad.pl

axpo-slide
Axpo – niezależny sprzedawca prądu i międzynarodowy lider handlu energią.

50% nawet o tyle obniżysz koszty dystrybucji
50% nawet tyle zaoszczędzisz na kosztach
monitorując zużycie energii
50% nawet tyle zaoszczędzisz przeprowadzając
audyt oświetlenia

doradca energetyczny

Usługi Axpo: Doradztwo energetyczne w Firmie

Zmieniając taryfę, czy ofertę prądu na bardziej dopasowaną do profilu firmy każdy przedsiębiorca może zaoszczędzić od kilku do nawet kilkudziesięciu procent. Ale to nie wszystko co możemy zrobić, by jeszcze bardziej zoptymalizować wydatki na prąd. Z myślą o Tobie, Drogi Przedsiębiorco, połączyliśmy energetyczne siły z Axpo, które zostało naszym partnerem technologicznym i już dzisiaj możesz skorzystać z szerokiego wachlarza profesjonalnych, a przede wszystkim efektywnych usług energetycznych. Z nami obniżysz koszty związane z m.in. dystrybucją, czy zużyciem energii. Nasze propozycje to indywidualne opracowania oraz specjalne oferty na zakup, czy montaż urządzeń.

analiza parametrów dystrybucji

Analiza parametrów dystrybucji

Oszczędności w firmie można znaleźć optymalizując koszty dystrybucji oraz parametry umowne, czyli moc zamówioną. Analiza parametrów dystrybucji wykonywana jest na podstawie faktur, dzięki którym nasi specjaliści określą, jakie działania będą dla Klienta optymalne! Efektem analizy parametrów dystrybucji jest wyliczenie oszczędności, a także wydanie rekomendacji do zmiany obecnej taryfy lub poziomu mocy zamówionej. Można tego dokonać bez uciążliwych wizyt ekspertów - po prostu wygodnie i profesjonalnie!

Więcej
kompensacja mocy biernej

Kompensacja mocy biernej

Razem z Axpo przygotowaliśmy również usługę: Kompensacja mocy biernej. Nasz ekspert, na podstawie faktur lub audytu kosztów dystrybucji, opracuje indywidualne i efektywne rozwiązania dla Twojej firmy. Ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą obniżyć swoje rachunki za prąd. Warto pamiętać o tym, że dzięki takiej usłudze nie tylko zaoszczędzisz, ale również unikniesz kar związanych z przekroczeniem parametrów na umowie dystrybucyjnej.

Więcej
modernizacja układu pomiarowego

Modernizacja układu pomiarowego

Duże firmy są właścicielami swoich liczników i to po ich stronie leży obowiązek modernizacji układu pomiarowego, oczywiście jeśli przedsiębiorca zdecyduje się po raz pierwszy na zmianę sprzedawcy prądu. Dlatego też specjalnie dla odbiorców z grup taryfowych B przygotowaliśmy usługę modernizacji układów pomiarowych. Nasi eksperci na podstawie indywidualnego opracowania przygotują najkorzystniejszą ofertę właśnie dla Ciebie!

Więcej
zmiana sposobu zasilania obiektu

Zmiana sposobu zasilania obiektu

Zastanawiasz się jak jeszcze możesz obniżyć swoje koszty dystrybucji? W Axpo pracują profesjonaliści, którzy bez problemu odpowiedzą na Twoje pytanie. Jedną z możliwości jest zmiana sposobu zasilania obiektu, przeznaczona głównie dla odbiorcy końcowego w taryfie C2x, którego roczne zużycie energii zaczyna się od 350-400 MWh. Korzystając z naszej oferty masz pewność, że nasi eksperci przygotują najefektywniejsze rozwiązania dla Twojej firmy!

Więcej
modernizacja oświetlenia

Modernizacja oświetlenia

Czy wiesz, że niewłaściwe oświetlenie w firmie jest bardzo energochłonne i w znaczący sposób wpływa na wysokość rachunków za prąd? Zużycie energii możesz zmniejszyć dzięki modernizacji oświetlenia! W tym celu wykwalifikowany ekspert firmy Axpo dokona inwentaryzacji zasobów oświetleniowych i oceny instalacji oświetleniowej. Usługa ta pozwoli Ci w znacznym stopniu obniżyć rachunki w Twojej firmie!

Więcej
zielona energia

Zielona energia

Każdy klient decydujący się na ofertę Zielona Energia wybiera energię pochodzącą w całości z odnawialnych źródeł (OZE). Ten niesamowicie prosty sposób, na wsparcie ochrony środowiska, oferowany jest w ramach cennika Green. Skorzystać z niego mogą nie tylko osoby aktywnie promujące postawę ekologiczną, ale również klienci, których biznes opiera się na współpracy z firmami wymagającymi w ramach “dobrych praktyk” od firm współpracujących z nimi ekologicznego źródła energii.

Więcej
fotowoltaika w firmie Axpo

Fotowoltaika

Dzięki fotowoltaice możliwe jest wykorzystanie energii ze słońca. To alternatywne źródło energii jest nie tylko przyjazne dla środowiska naturalnego, ale również pozwala na obniżenie rachunków za prąd! Wyprodukowanie energii elektrycznej we własnym zakresie, jest możliwe dzięki instalacjom fotowoltaicznym! Proponujemy Ci specjalistyczną i kompleksową usługę z projektem koncepcyjnym oraz indywidualną ofertą.

Więcej
audyt efektywności energetycznej

Audyt efektywności energetycznej

Audyt efektywności energetycznej jest opracowaniem zawierającym analizę zużycia energii i stanu obiektu, jak również urządzeń technicznych lub instalacji. Zawiera także wykaz przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej tych obiektów, urządzeń lub instalacji, a także informacji o ich ekonomicznej opłacalności i możliwej do uzyskania oszczędności energii. Wraz z Axpo przygotowaliśmy dla Ciebie audyt efektywności energetycznej, dzięki któremu obniżysz koszty związane z energią elektryczną w swojej firmie.

Więcej
audyt energetyczny

Audyt energetyczny

Dla klientów ceniących sobie kompleksowe rozwiązania, razem z Axpo przygotowaliśmy usługę audytu energetycznego przedsiębiorstwa. Jest on procedurą, mającą na celu przeprowadzenie szczegółowych obliczeń, dotyczących proponowanych przedsięwzięć, służących poprawie efektywności energetycznej, a także dostarczeniu informacji o potencjalnych oszczędnościach energii. Kompleksowo zajmiemy się prądem w Twojej firmie, a dzięki naszej usłudze zaoszczędzisz nawet kilkadziesiąt procent na rachunku za energię!

Więcej
stacje ładowania samochodów elektrycznych

Axpo: Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Obecnie, coraz więcej firm motoryzacyjnych, oferuje samochody z napędem elektrycznym. Mogą być one zasilane zarówno z konwencjonalnych jak i odnawialnych źródeł energii. Posiadanie stacji ładowania samochodów elektrycznych wiąże się z wieloma korzyściami. Specjaliści z Axpo pomogą Ci w wyborze odpowiedniej ładowarki, jak i modelu stacji ładowania samochodów!

Więcej