Pulsar Energia – prąd dla domu i firmy

Pulsar Energia – elastyczna oferta przygotowana przez profesjonalistów

Pulsar Energia to nowoczesny i niezależny sprzedawca energii elektrycznej. Swoją ofertę kieruje do odbiorców na terenie całego kraju: gospodarstw domowych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, rolników, firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, dużych odbiorców przemysłowych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz instytucji publicznych. Oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów, indywidualne podejście, a także pełne wsparcie ekspertów na każdym etapie współpracy.

Pulsar Energia

Prąd dla domu Prąd dla firmy Gaz dla domu Gaz dla firmy

Sprzedawca prądu dla gospodarstw domowych i firm

Pulsar Energia to nowy sprzedawca prądu na naszym rynku. Firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jakie oferty sprzedawca przygotował dla poszczególnych grup odbiorców? O tym poniżej.

Klient biznesowy – taryfa A, B, C

Pulsar Energia przygotowała pełną i elastyczną ofertę produktową energii elektrycznej dla klientów biznesowych w taryfach C, B i A dla małych, średnich i dużych firm. Większym odbiorcom energii elektrycznej oferuje indywidualnie negocjowane stawki za MWh z gwarancją stałej ceny, dopasowane do specyfiki prowadzonej działalności oraz profilu zużycia. Warunki umów są proste, czytelne i przejrzyste. Ponadto odbiorcy biznesowi mogą skorzystać z kompleksowej oferty specjalnie przygotowanych zestawów instalacji fotowoltaicznych z montażem, bazujących na komponentach renomowanych europejskich producentów.

Gospodarstwa domowe – taryfa G

Oferta produktowa Pulsar Energia dla odbiorców z grup taryfowych G została przygotowana z niezwykłą starannością i dostosowana do indywidualnych wymagań gospodarstw domowych. W ramach ofert dla domu sprzedawca proponuje produkty z: gwarancją niskiej ceny, gwarancją ochrony przed podwyżkami w całym okresie trwania umowy oraz opcją jednorazowego obniżenia stawek w trakcie trwania umowy. Klienci w taryfach G mogą wybierać oferty na czas nieokreślony lub indywidualnie dostosowywać długość obowiązywania gwarancji ceny – nawet na 4 lata. Nowością na polskim rynku są produkty dedykowane dla dużych rodzin oraz seniorów, oferujące znaczne oszczędności na rachunkach za prąd.

Jeśli chcecie sprawdzić, jak prezentuje się oferta firmy Pulsar Energia, to zajrzyjcie do naszej porównywarki!

Podstawowe informacje o firmie

Pulsar Energia prowadzi sprzedaż energii elektrycznej na terenie całego kraju. To stabilny i godny zaufania sprzedawca posiadający szeroką, własną sieć handlową, własne contact center oraz sieć sprzedaży partnerskiej.

W tym roku spółka wprowadziła również do swojej oferty produkt Energia ze Słońca, proponując klientom indywidualnym, rolnikom, wspólnotom religijnym oraz klientom biznesowym kompleksowe usługi związane z zakupem i montażem instalacji fotowoltaicznych.

Swoją pozycję rynkową Pulsar Energia buduje w oparciu o pozytywne relacje z otoczeniem, a także wiedzę i umiejętności całego zespołu, dzięki czemu oferowane przez Pulsar produkty są atrakcyjne i przejrzyste, a obsługa fachowa i rzetelna.

Opinie o Pulsar Energia

20 Comments

 1. Szanowna Pani,

  Biuro Obsługi Klienta Pulsar Energia Sp. z o.o. jest do dyspozycji we wszystkie dni robocze w godzinach od 9:00 do 17:00.

  Można się z nami skontaktować również pisząc na adres: bok@pulsarenergia.pl, a także dzwoniąc pod numer telefonu: +48222996467

  Zapraszamy do kontaktu!

 2. bardzo szybka odpowiedź na zapytanie w sprawie oferty , za co wielki plus . Oceniam na „5” Szybko zajęli się i moją firmą i domem bez zbędnych formalności

 3. Miła i fachowa obsługa. W umowie nie ma żadnych niejasności. Jestem zadowolony ze zmiany sprzedawcy na Pulsar. Sporo niższe rachunki.

 4. Zaufalam mimo iz nie byli dobrze znani.
  Musza miec swietnych handlowocw. Pan na ktorego trafilam od samego poczatku do samego konca przypilnowal tematu tak aby zmiana sprzedawcy przebiegla poprawnie. Bardzo milo. Pozdrawiam i dziekuje !

 5. Mają świetną ofertę dla domu, Apollo 6, polecam wszystkim tym, którzy wiedzą czego chcą, wg mnie najtańsza oferta energii elektrycznej na rynku, zwłaszcza teraz, gdy ceny prądu rosną. Konkret!

 6. Bardzo korzystna oferta na prąd, taryfa C21, profesjonalnie i sprawnie. Dziękuję Panie Marku.
  Polecam także ofertę Pulsar Energia na elektrownie fotowoltaiczne. Niska cena i pełna informacja o zwrocie z inwestycji.

 7. Bardzo niekorzystne warunki sprzedaży prądu… Rachunek z taurona 179zl łącznie z opłatą dystrybucji, rachunek z pulsar energia 154zl… + opłata dystrybucji tauron 50zl raz na 2 miesiące czyli zostałem oszukany… 🙂 to się nie opłaca i nie polecam tej [***] firmy.

  Komentarz edytowany przez redakcję.

  • Dzień dobry,

   Panie Stefanie, pytanie jeszcze tylko, jakie okresy Pan zestawia. I czy rachunku są wystawiane na podstawie prognoz czy rzeczywistego zużycia. Dopiero dysponując takimi informacjami można jednoznacznie ocenić zmianę sprzedawcę prądu.

   Pozdrawiam,
   Barbara
   zespół enerad.pl

  • Dzień dobry,

   Bez konkretnych danych nie mamy możliwości odniesienia się do Pana komentarza. Prosimy o kontakt telefoniczny do naszych doradców Klienta pod numer 222992987, chętnie przeanalizujemy otrzymane przez Pana faktury za dystrybucję i za sprzedaż oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

   Pozdrawiamy,
   Zespół Pulsar Energia

 8. Chyba sie opłacało, pierwsza faktura na kwote 156zł wystawiona 15.01.2018
  druga faktura 14.03.2018 tez na kwote 156, plus do tego oplata za dystrybucje za miesiac marzec i maj od taurona na kwote 103zł,
  faktury z tamtego roku gdy nalezalem do taurona byly co miesiac po 180zł…

 9. opinie tendencyjne. Zachowanie Pulsar dzisiaj najlepszą wizytówką tej firmy.
  Po wypowiedzianych umowach odbiorcom może zapomnieć o nowych klientach.
  To ostatni rok na naszym rynku. Agonia czy wielki przekręt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *