Polecani sprzedawcy energii

Prąd dla domu

1
Fortum
Sprawdź
2
PGE
Sprawdź
3
Tauron
Sprawdź
Przejdź do kategorii prąd dla domu

Prąd dla firmy

1
Axpo
Sprawdź
2
Polenergia
Sprawdź
3
Fortum
Sprawdź
Przejdź do kategorii prąd dla firmy

Gaz dla domu i firmy

1
Axpo
Sprawdź
2
Polenergia
Sprawdź
3
Fortum
Sprawdź
Przejdź do kategorii gaz

Prąd i gaz dla domu i firmy

Rynek energii

W enerad.pl, przykładamy ogromną wagę do tego, abyście otrzymywali wyłącznie rzetelne i bezstronne informacje na temat produktów i usług z sektora energetycznego – prądu i gazu. To właśnie dlatego, jako pierwszy serwis w polskim Internecie, przygotowaliśmy dla Was darmowy i co najważniejsze, obiektywny ranking sprzedawców energii, który pomoże Wam wybrać najlepszą ofertę na rynku.

Przeprowadzona kilkanaście lat temu liberalizacja rynku energii sprawiła, że dzisiaj każdy, zarówno klient indywidualny, jak i biznesowy, może swobodnie decydować o tym, od kogo i po jakiej cenie kupi energię. Warto skorzystać z tej możliwości, szczególnie, że większa świadomość na temat rynku, oznacza wymierne korzyści w postaci oszczędności.

Porównaj ceny prądu i gazu

Porównywarka cen prądu

Rachunek za prąd często stanowi jeden z głównych comiesięcznych wydatków, w każdym gospodarstwie domowym. Zastanawiacie się, jak go zmniejszyć? Nasza porównywarka cen prądu podpowie Wam, która oferta będzie dla Was najkorzystniejsza. Od tańszej energii dzieli Was tylko kilka prostych kroków. Sprawdźcie jak działa nasze narzędzie i przestańcie przepłacać za prąd!

Porównywarka cen prądu

Porównywarka cen gazu

Gaz, zaraz po prądzie, stanowi jedno z najpopularniejszych źródeł energii w Polsce. Aby nie przepłacać, przy wyborze konkretnej oferty, warto przyjrzeć się dostępnym na rynku opcjom. Właśnie w tym celu powstała nasza porównywarka cen gazu. Dzięki niej, łatwo sprawdzicie propozycje różnych sprzedawców i zweryfikujecie, czy Wasze rachunki za gaz nie mogą być niższe.

Porównywarka cen gazu

OZE: dom i firma

Rynek energii - OZE

Ochrona środowiska naturalnego stała się w ostatnich latach priorytetem w wielu branżach, również w branży energetycznej. Skuteczne odchodzenie od energii węglowej nie byłoby jednak możliwe, gdyby nie OZE - Odnawialne Źródła Energii. Zaliczamy te sposoby pozyskiwania energii, które nie wpływają negatywnie na środowisko i zasoby naturalne, m.in. energię słońca, wody, wiatru czy wody. Ten sektor, według wielu ekspertów, to przeszłość światowej energetyki.

W enerad.pl zebraliśmy i przedstawiliśmy w przystępny sposób, najważniejsze informacje na temat kluczowych dziedzin OZE, takich jak fotowoltaika, energetyka wodna czy energetyka wiatrowa. Nasze artykuły to wszystko na temat zielonej energii w pigułce. Teraz wystarczy Wam już tylko kilka chwil, aby sprawdzić, jak dzięki OZE możecie chronić ekosystem i zyskać tani prąd dla domu i firmy.

Informacje o autorze

Katarzyna Fodrowska - Redaktor W kręgu jej zainteresowań leżą tematy związane z budownictwem, architekturą, naukami przyrodniczymi i bieżącymi wyzwaniami stojącymi przed polską energetyką. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prądu, gazu, pomp ciepła i odnawialnych źródeł energii. Propagatorka zdrowego stylu życia i ekologicznych rozwiązań. Wolny czas lubi spędzać na czytaniu i spacerach, a także oddawaniu się swoim dwóm największym pasjom, jakimi są astronomia i flamenco.