Dodatkowo…

5 /5
(Ocen: 1)
zarowka-oszczednosciEnerad.pl stworzyliśmy z myślą o wszystkich użytkownikach prądu i gazu – niezależnie, czy jesteś odbiorcą indywidualnym, czy biznesowym, mamy nadzieję, że w naszym serwisie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, a korzystając z naszej porównywarki rozpocząłeś przygodę z oszczędzaniem 🙂 Ale to nie wszystko… jeśli chcesz wiedzieć więcej o prądzie, czy oszczędzaniu, to przygotowaliśmy dla Ciebie kolejną garść informacji, które z pewnością wykorzystasz w codziennym życiu.

Co jeszcze znajdziecie w enerad.pl?

Cena prądu – Cena kWh

Ceny prądu różnią się nie tylko między poszczególnymi firmami, ale także taryfami. Najwyższe stawki za prąd płacą osoby, korzystające z taryf urzędowych. Odbiorcy, którzy zmienili sprzedawcę mogą wybierać spośród ofert rynkowych, gdzie ceny za prąd są znacznie niższe.
Więcej

Najtańszy prąd

Cena prądu, nie zawiera w sobie takich kosztów jak cena dystrybucji, czy opłata abonamentowa, które w znacznym stopniu wpływają na wysokość naszej faktury. W enerad.pl w kilkadziesiąt sekund możecie porównać sobie najniższe oferty rynkowe i sprawdzić, ile zaoszczędzicie.
Więcej

Jak płacić mniej za prąd?

Oszczędzać możemy na wiele sposobów – bez żadnych wyrzeczeń. Gdy nasze rachunki za prąd są za wysokie, powinniśmy przede wszystkim: wybrać taryfę bardziej dopasowaną do naszych potrzeb, zmienić sprzedawcę prądu na tańszego oraz zacząć oszczędzać energię.
Więcej

Prawo

Segment energetyki regulowany jest przez Ustawy i Rozporządzenia. Nie każemy Wam uczyć się przepisów na pamięć, ale jeśli chcemy być świadomymi konsumentami, warto znać podstawy. Kilka minut poświęconych na taką lekturę, z pewnością nie będzie zmarnowanym czasem.
Więcej

OSD – Dystrybutorzy prądu

Sprzedaż prądu, w każdym przypadku, łączy się z dystrybucją. Niezależnie, czy jesteśmy odbiorcami indywidualnymi, czy biznesowymi, korzystamy z usług OSD. W Polsce wydanych jest kilkaset koncesji na dystrybucję prądu, ale faktycznie obsługuje nas tylko 5 dystrybutorów.
Więcej

Jeszcze wyższe oszczędności...

Pewnie zastanawiasz się, czy zmiana sprzedawcy i taryfy pozwoli uzyskać Ci najwyższe oszczędności... W enerad.pl znamy jeszcze inne skuteczne i proste sposoby na obniżenie Twoich rachunków za prąd - z nami dowiesz się wszystkiego o energooszczędności w domu i firmie.
Więcej