Doradztwo energetyczne dla Firm – popraw efektywność energetyczną – zoptymalizuj koszty energii

 • Masz dosyć wysokich rachunków za dystrybucję lub zużycie prądu? Chcesz zoptymalizować koszty? A może szukasz ekologicznych rozwiązań dla swojej firmy? Razem z Axpo, naszym partnerem technologicznym, połączyliśmy energetyczne moce i przygotowaliśmy szeroką gamę profesjonalnych i efektywnych rozwiązań dla Twojego przedsiębiorstwa!

  >>Oszczędzaj energię w Firmie Skontaktuj się z nami!

 • Partner technologiczny enerad.pl

  axpo-slide
  Axpo – niezależny sprzedawca prądu i międzynarodowy lider handlu energią.

 • 50%

  nawet o tyle obniżysz koszty dystrybucji

 • 50%

  nawet tyle zaoszczędzisz na kosztach monitorując zużycie energii

 • 50%

  nawet tyle zaoszczędzisz przeprowadzając audyt oświetlenia

 • doradca energetyczny

 • Doradztwo energetyczne w Firmie

  Zmieniając taryfę, czy ofertę prądu na bardziej dopasowaną do profilu firmy każdy przedsiębiorca może zaoszczędzić od kilku do nawet kilkudziesięciu procent. Ale to nie wszystko co możemy zrobić, by jeszcze bardziej zoptymalizować wydatki na prąd. Z myślą o Tobie, Drogi Przedsiębiorco, połączyliśmy energetyczne siły z Axpo, które zostało naszym partnerem technologicznym i już dzisiaj możesz skorzystać z szerokiego wachlarza profesjonalnych, a przede wszystkim efektywnych usług energetycznych. Z nami obniżysz koszty związane z m.in. dystrybucją, czy zużyciem energii. Nasze propozycje to indywidualne opracowania oraz specjalne oferty na zakup, czy montaż urządzeń.

 • Audyt kosztów dystrybucji energii

  Audyt kosztów dystrybucji to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą obniżyć koszty z tym związane. Nasi specjaliści na podstawie otrzymanych faktur określą, jakie działania będą dla Ciebie optymalne! A to wszytko bez uciążliwych wizyt ekspertów – po prostu wygodnie i profesjonalnie. W ramach usługi przeprowadzana jest także analiza, czy warto będzie Ci zbudować własne przyłącze średniego napięcia i układ transformatorowy.

  Więcej

 • Kompensacja mocy biernej

  Razem z Axpo przygotowaliśmy również usługę: Kompensacja mocy biernej. Nasz ekspert, na podstawie faktur lub audytu kosztów dystrybucji, opracuje indywidualne i efektywne rozwiązania dla Twojej firmy. Ofertę kierujemy do wszystkich odbiorców z taryf C2x oraz B2x. Warto pamiętać, że dzięki takiej usłudze nie tylko zaoszczędzisz, ale również unikniesz kar związanych z przekroczeniem parametrów na umowie dystrybucyjnej.

  Więcej

 • Przebudowa układów pomiarowych

  Duże firmy są właścicielami swoich liczników i to po ich stronie leży obowiązek modernizacji układu pomiarowego, oczywiście jeśli przedsiębiorca zdecyduje się po raz pierwszy na zmianę sprzedawcy prądu 🙂 . Dlatego też dla odbiorców z grup taryfowych B przygotowaliśmy usługę przebudowy układów pomiarowych. Nasi eksperci na podstawie indywidualnego opracowania przygotują najkorzystniejszą ofertę właśnie dla Ciebie!

  Więcej

 • Budowa linii zasilających

  Zastanawiasz się jak jeszcze możesz obniżyć swoje koszty dystrybucji? W Axpo pracują profesjonaliści, którzy bez problemu odpowiedzą na Twoje pytanie. Kolejną możliwością obniżenia kosztów jest budowa linii zasilających. Nasi eksperci przygotują opracowanie techniczno-ekonomiczne, na podstawie którego zostanie przygotowana dla Ciebie oferta zawierająca projekt, wykonanie oraz uruchomienie linii zasilającej.

  Więcej

 • Audyt oświetlenia

  Czy wiesz, że… jeśli nie przeprowadziłeś audytu oświetlenia w swojej firmie to najprawdopodobniej za każdym razem tracisz pieniądze włączając oświetlenie? Zmień to i już teraz skorzystaj z naszej indywidualnej oferty. Ekspert Axpo dokona niezbędnych pomiarów w Twojej firmie, a także opracuje efektywne rekomendacje, dzięki którym zaoszczędzisz! Ponadto, możesz liczyć na specjalną ofertę na zakup i montaż odpowiednich urządzeń.

  Więcej

 • Monitoring energii

  Optymalizacja kosztów dystrybucji, czy zużycia prądu to działania, które powinny być przeprowadzone w każdym przedsiębiorstwie. Jednak należy pamiętać, że ważną rolę w tych procesach odgrywa kontrola poboru prądu i kosztów z tym związanych. Dlatego też razem z Axpo proponujemy Wam usługę monitoringu energii w trybie on-line, dzięki której szybko wykryjecie wszelkie anomalia, a tym samym uchronicie się przed stratami finansowymi.

  Więcej

 • Wycena mikroinstalacji fotowoltaicznych do 40 kWp

  Wycena mikroinstalacji fotowoltaicznych to oferta skierowana do wszystkich odbiorców prądu. Decydując się na naszą propozycję otrzymasz kompleksowy projekt, a także specjalną ofertę na dostawę i montaż. Nasze opracowania są zgodne z obowiązującym prawem, a także uwzględniają najnowsze ustawy i programy. Dzięki fotowoltaice zmniejszysz koszty związane ze zużyciem prądu, a także jego dystrybucją.

  Więcej

 • Sprzedaż oświetlenia na podstawie ankiety

  Energochłonne oświetlenie znacząco wpływa na wysokość rachunków za prąd w przedsiębiorstwie, dlatego dla naszych użytkowników, razem z Axpo przygotowaliśmy sprzedaż oświetlenia. Na podstawie ankiety oraz inwentaryzacji oświetlenia w firmie, opracujemy indywidualny projekt oraz specjalną i korzystną ofertę na zakup nowych urządzeń. Cały proces odbywa się zdalnie – z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze!

  Więcej

 • Audyt elektroenergetyczny

  Dla osób ceniących sobie komfortowe rozwiązania przygotowaliśmy ofertę audytu elektroenergetycznego, czyli kompleksową usługę, dzięki której nawet o kilkadziesiąt procent obniżysz koszty związane ze zużyciem i dystrybucją prądu. Nasi wykwalifikowani specjaliści przygotują ekspertyzy oraz rekomendacje, ale także zostanie dla Ciebie przygotowana niezwykle korzystna oferta na wykonanie niezbędnych inwestycji. Zacznij oszczędzać już teraz!

  Więcej

 • Efektywność energetyczna

  efektywność energetyczna
  Nasze usługi z zakresu efektywności energetycznej pozwalają na stały, w czasie rzeczywistym monitoring zużycia prądu oraz pomagają zredukować konsumpcję energii w przedsiębiorstwie. Nasi eksperci znajdą dla Ciebie najlepsze rozwiązania.

  Więcej

 • Sprzedaż energii do firm przemysłowych

  klienci przemysłowi
  Szukasz oszczędności w swojej firmie? Chcesz kupować prąd od firmy, która będzie nie tylko Twoim sprzedawcą, ale także partnerem, wspierającym Cię od strony energetyki? Razem z Axpo przygotowaliśmy propozycję, dzięki której:

  • obniżysz swoje rachunki za prąd;
  • otrzymasz wsparcie prawdziwych ekspertów.

  Więcej