Sprzedaż energii do firm przemysłowych

Ocena: 5 (ilość ocen: 1)

Ocena: 5
(ilość ocen: 1)

efektywnosc energetycznaDuże firmy, to duże wydatki na prąd 🙂 Jeśli szukasz inteligentnych, energooszczędnych rozwiązań to dobrze trafiłeś. Razem z Axpo dla firm przemysłowych przygotowaliśmy uszyte na miarę rozwiązania, dzięki którym bez problemu obniżysz koszty zużycia prądu. Nasi doświadczeni doradcy opracują dla Ciebie optymalne działania.

Prąd dla firm przemysłowych

Korzystając z niewłaściwej taryfy lub źle dopasowanej oferty prądu, miesięcznie możesz tracić od kilkuset do kilku tysięcy złotych. By zapobiec takim sytuacjom, warto nie tylko zorganizować np. audyt elektroenergetyczny, ale również zdać się na specjalistów – razem z Axpo zapraszamy Cię do współpracy.

Axpo to międzynarodowy lider handlu energią, który specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych. Bazując na swoim doświadczeniu, sprzedawca oferuje indywidualne oferty na sprzedaż prądu do firm przemysłowych.

Indywidualne i innowacyjne rozwiązania

Od początku działalności na polskim rynku, Axpo stawia na indywidualne podejście do Klienta oraz innowacyjne rozwiązania. Jeśli chcesz nie tylko zaoszczędzić na prądzie, ale również szukasz partnera, który będzie wspierał Cię od strony energetyki, to nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie!

Axpo jest sprzedawcą energii elektrycznej dla dużych odbiorców. Klienci firmy nie kupują energii elektrycznej po stałej cenie, ale w oparciu o praktyki zarządzania ryzykiem. Dla każdego Klienta przygotowywane są indywidualne rozwiązania oparte o charakterystykę jego działalności. Ponadto, sprzedawca prowadzi szkolenia i razem z Klientem odnajduje optymalne rozwiązania.