Sprzedaż oświetlenia na podstawie ankiety

Ocena: 5 (ilość ocen: 1)

Ocena: 5
(ilość ocen: 1)
  • Z myślą o wygodzie naszych użytkowników wraz z Axpo przygotowaliśmy usługę na sprzedaż oświetlenia. Bez wizyty eksperta, bez zbędnych formalności – dzięki naszej ofercie wymienisz dotychczasowe energochłonne oświetlenie na nowoczesne, energooszczędne i w krótkim czasie zaczniesz cieszyć się niższym rachunkami za prąd!

Sprzedaż oświetlenia na podstawie ankiety

Wszystkie usługi, które oferujemy z naszym partnerem technologicznym, firmą Axpo, to rozwiązania indywidualne, dostosowane do potrzeb Twojej firmy. W praktyce oznacza to najwyższe oszczędności, dzięki którym przedsiębiorcy na kosztach prądu mogą zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent.

Kolejną naszą propozycją jest sprzedaż oświetlenia – oferta przygotowywana jest na podstawie ankiety oraz inwentaryzacji źródeł światła u Klienta. Bilans mocy urządzeń oświetleniowych wraz z porównaniem mocy zamienników oświetlenia energooszczędnego sporządzany jest przez specjalistę Axpo. Cały proces przebiega zdalnie i nie wymagana jest wizyta eksperta. Z myślą o wygodzie naszych Klientów do bilansu dołączana jest specjalna i okazyjna oferta na dostawę nowych energooszczędnych źródeł oświetlenia.

>>Oszczędzaj energię w Firmie Skontaktuj się z nami!

Energooszczędne oświetlenie dla firm – Twoje korzyści!

Oferta skierowana jest do małych odbiorców w taryfach C1x i B11. Dzięki naszej kompleksowej usłudze:
zaoszczędzisz czas na poszukiwanie ekspertów oraz dobrego producenta oświetlenia;
zaoszczędzisz pieniądze – otrzymujesz specjalną ofertę na zakup oświetlenia;
zoptymalizujesz zużycie energii, a tym samym obniżysz swoje rachunki za prąd!

Zaoszczędzisz nawet 30% na zużyciu energii i kosztach dystrybucji
30

Kilka słów od Axpo:

Wycena modernizacji oświetlenia realizowana jest na podstawie ankiety w formie inwentaryzacji przeprowadzonej przez Klienta. Ankieta wysyłana jest do Klienta i jest wstępnym rozpoznaniem zapotrzebowania na zmiany. Na jej podstawie przygotowana jest oferta na dostawę zamienników oświetlenia energooszczędnego oraz zysków z jego wymiany.

W przypadku przedsiębiorstw, w których z oświetlenia korzysta się przez większą cześć doby, na wymianie można zaoszczędzić do 30% zużywanej energii oraz kosztów dystrybucji. Wymiana tradycyjnego oświetlenia na nowe technologie oprócz oszczędności związanych z niższymi kosztami zakupu energii, przynosi obniżenie kosztów eksploatacji.

Ponadto, nowe urządzenia to również wydłużony czas ich bezawaryjnej pracy. Dodatkowym aspektem przemawiającym za wymianą oświetlenia jest efekt ekologiczny, związany ze zmniejszonym zużyciem energii, a co za tym idzie mniejszą emisją CO2 do atmosfery – jak również mniejsze koszty utylizacji i składowania opraw opartych na technologii LED.

Zwrot inwestycji w nowoczesne źródła oświetlenia zazwyczaj zawiera się w zakresie od kilku do kilkunastu miesięcy.

Author's imageTomasz GrabskiAxpo