Zielone certyfikaty

Ocena: 5 (ilość ocen: 1)

Ocena: 5
(ilość ocen: 1)

zielone certyfikaty - wiatrakiAxpo to międzynarodowy sprzedawca prądu, który może pochwalić się długoletnim doświadczeniem zdobytym na zagranicznych rynkach. Razem z tym sprzedawcą przygotowaliśmy dla Was usługi związane z handlem, czy analizą zielonych certyfikatów. Dzięki naszej propozycji będziecie na bieżąco z rynkiem zielonych certyfikatów, a także otrzymacie wsparcie specjalistów z branży.

Rynek zielonych certyfikatów

Zielone certyfikaty w Polsce weszły w życie w 2005 roku i są one prawem majątkowym, które powstało w wyniku konwersji wydanych przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki świadectw pochodzenia. Zarówno rejestracją, jak i obrotem certyfikatów zajmuje się TGE (Towarowa Giełda Energii SA.), a kupować i sprzedawać je mogą jej członkowie oraz (bezpośrednio lub pośrednio) domy maklerskie.

Zielone certyfikaty – szeroki wachlarz usług

Axpo, to specjalista w przypadku rozwiązań dotyczących OZE. Razem z tym sprzedawcą przygotowaliśmy dla Ciebie dopasowane rozwiązania, dzięki którym nie tylko będziesz mógł monitorować, jak przebiega obrót zielonym certyfikatami, ale również przy wsparciu specjalistów zakupisz dopasowane do Twoich potrzeb pozwolenia na emisję CO2 lub nabędziesz odpowiednie zielone certyfikaty.

Nasze usługi