Handel zielonymi certyfikatami

Ocena: 5 (ilość ocen: 1)

Ocena: 5
(ilość ocen: 1)
  • Axpo Polska to czołowy gracz na rynku zielonej energii. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, sprzedawca przygotował ofertę handlu zielonymi certyfikatami. Decydując się na usługi Axpo masz pewność, że otrzymasz profesjonalne wsparcie, najlepszych ekspertów.

Handel zielonymi certyfikatami – tylko z Axpo

Axpo to szwajcarski gigant, którego wyróżniają: elastyczne podejście do Klientów oraz najlepsi eksperci w branży energetycznej. Firma jest także największym odbiorcą zielonej energii w kraju. I to właśnie bazując na doświadczeniu na rynku zielonej energii, Axpo przygotowało atrakcyjną ofertę dla Ciebie!

Sprzedawca posiada silną i doświadczoną kadrę ekspertów, którzy od lat pracują na rynku obrotu zielonymi certyfikatami. Nasi specjaliści pomogą Ci znaleźć najlepsze produkty dostępne na rynku, a także pomogą Ci optymalnie nimi zarządzać. W zakresie obrotu zielonymi certyfikatami oferujemy: kontrakty spot, forward, indeks, opcje, raporty rynkowe, proste i bezpieczne standardowe umowy. Poznaj nasze oferty na dedykowanym portalu zielonaplatforma.pl lub zadzwoń / napisz do nas!