Oferty gazu Tauron / Cennik gazu Tauron

Tauron skupia się przede wszystkim na wytwarzaniu, dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej. W 2012 roku firma zdobyła koncesję na sprzedaż gazu i aktualnie Tauron oferuje zakup gazu klientom biznesowym oraz indywidualnym.

Tauron – gaz dla domu

Firma nie zapomina o klientach indywidualnych, dla których przygotowała ofertę z gwarancją stałej ceny za 1 kWh, a także Gwarancję Atrakcyjnej Ceny (GAC), czyli możliwość obniżki cen z cennika, jeśli sprzedawca obniży stawki Taryfy. Oferta Tauronu skierowana jest do wszystkich odbiorców indywidualnych z kraju. Wybierając ofertę tej firmy nadal będziemy otrzymywać jedną fakturę za gaz (umowa kompleksowa), a formalności przy zmianie sprzedawcy zrealizuje za nas Tauron, jeśli go upoważnimy.

Jeśli szukasz tańszego sprzedawcy gazu, to zajrzyj do naszego rankingu cen gazu dla domu!

Tauron – gaz dla firm

Tauron oferuje sprzedaż gazu dla firm, jednakże nie upublicznił swojego cennika na stronie. W celu zapoznania się z ofertą gazu od firmy Tauron, musimy wypełnić i wysłać formularz zgłoszenia. Tauron oferuje dla każdego przedsiębiorcy indywidualnego doradcę, który dopasuje ofertę gazu specjalnie pod nasze potrzeby. Dodatkowo w przypadku zakupu prądu w pakiecie z gazem czekają na nas dodatkowe zniżki i możliwość negocjacji ceny.

Jeśli chcesz zacząć oszczędzać, to już teraz sprawdź nasz ranking cen gazu dla firm!