Tradea – porównanie ofert, informacje, taryfy

Informacje, opinie, dane, aktualności - wszystko o Tradea

Tradea – konkurencyjny sprzedawca prądu?

Tradea S.A. jest firmą powstałą w sierpniu 2010 roku. Firma działa w trzech obszarach: hurtowym handlu energią, sprzedaży energii elektrycznej do odbiorców końcowych oraz świadczeniu dodatkowych usług dla rynku energii. Przedsiębiorstwo działa na obszarze Polski i Czech.

Oferta Tradea

Prąd dla domuPrąd dla firmyGaz dla domuGaz dla firmy

Sprzedawca prądu dla domu i firm

Tradea oferuje prąd zarówno dla gospodarstw domowych, jak i dla firm. Dla odbiorców biznesowych firma oferuje zarówno sprzedaż końcową, jak i pośrednictwo na aukcjach zakupu prądu.

Klient biznesowy – taryfa A, B, C

Klientom biznesowym Tradea oferuje sprzedaż prądu bez względu na wielkości firmy. Dla każdego klienta propozycja cenowa ustalana jest indywidualnie na podstawie dotychczasowo opłacanych faktur. Sprawdź z porównywarką cen prądu, czy oferta Tradea jest korzystna dla Twojej formy tutaj.

Gospodarstwa domowe – taryfa G

Dla gospodarstwa domowych Tradea dedykuje przede wszystkim taryfę G11, choć po kontakcie z działem BOK Tradea można także negocjować stawki za pozostałe taryfy: G12 i G12w. Sprawdź, czy oferta Tradea jest korzysta dla Twoich rachunków tutaj.

Sprzedawca gazu

W tym momencie Tradea nie przewiduje sprzedaży gazu.

Klient biznesowy – taryfy gazu dla firmy

Tradea nie ma obecnie oferty gazu dla firm.

Gospodarstwa domowe – taryfy gazu dla domu

Tradea nie oferuje także gazu dla domu.

Podstawowe informacje o firmie

Tradea S.A. powstała w sierpniu 2010 roku. W kwietniu 2011 roku firma otrzymała koncesję od Prezesa URE na obrót energią, a we wrześniu podpisała pierwsze umowy na rynku dobowo-godzinowym. W styczniu 2012 roku firma otworzyła oddział w Czechach. Od września 2012 firma prowadzi sprzedaż dla odbiorców końcowych. Od lutego 2013 roku firma prowadzi także sprzedaż w Czechach oraz transakcje w handlu transgranicznym energią elektryczną. Właścicielem Tradea, a zarazem szefem zarządu jest Marcin Knapkowski, od przeszło 10 lat pracujący w branży energetycznej.

Obszary działalności Tradea

Tradea prowadzi działalności w trzech obszarach:

  • hurtowym handlu energią w Polsce i w Czechach,
  • sprzedaży energii elektrycznej do odbiorców końcowych,
  • świadczeniu dodatkowych usług dla rynku energii.

W ramach ostatniego punktu firma oferuje między innymi: organizację przetargów i grup zakupowych, kupno lub sprzedaż świadectw pochodzenia energii, usługę POB (Podmiot Odpowiedzialny za Bilansowanie) oraz przeprowadzanie audytów energetycznych. Firma zajmuje się także działalnością konsultingową oraz szkoleniową w zakresie energetyki.

Aktualności o Tradea

Opinie o Tradea

Dodaj komentarz