VERVIS – Opinie, Ceny, Prąd, Gaz

2.06 /5
(Ocen: 250)
Vervis - ceny prądu, taryfy, opinie, informacje

VERVIS Sp. z o.o. to firma o zasięgu ogólnopolskim wywodząca się z Włocławka, która powstała z inicjatywy osób związanych z branżą energetyczną od ponad 25 lat. Posiada wykwalifikowanych doradców, którzy służą pomocą i radą dla obecnych i przyszłych klientów. Spółka VERVIS zwraca szczególną uwagę na indywidualne podejście i budowanie dobrych relacji z klientami.

Sprzedawca prądu dla domu i firm

Spółka korzysta z sieci elektroenergetycznych i infrastruktury dużych i solidnych Operatorów Systemów Dystrybucyjnych. VERVIS w zależności od woli klienta proponuje zawarcie umowy na okres od 3 miesięcy do 3 lat. Wśród klientów VERVIS są różne firmy, głównie średnie i małe, m.in. z branży gastronomicznej, motoryzacyjnej, medycznej, drzewnej, budowalnej. Odbiorcami energii są również jednostki samorządu terytorialnego, a VERVIS uczestniczy w przetargach organizowanych przez instytucje i urzędy. VERVIS oferuje miesięczny okres wypowiedzenia umowy zarówno dla firm jak i gospodarstwach domowych.

  • Sprzedawca udziela wsparcia merytoryczne w zakresie optymalizacji kosztów zakupu energii elektrycznej,
  • oferuje pomoc prawną i doradczą w procesie zmiany sprzedawcy energii elektrycznej,
  • posiada zespół konsultantów.

Klient Biznesowy – taryfa B i C

Firma kieruje swoją ofertę do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Posiada oferty cennikowe oraz indywidualne. Obsługuje m. in. odbiorców taryf: B, C.

Gospodarstwa Domowe- taryfa G

VERVIS posiada w swojej ofercie konkurencyjne ceny energii dla gospodarstw domowych: taryfy G12, G12w, G11. Proponuje gwarancje niezmienności ceny do końca obowiązywania umowy. Atutem, który wyróżnia nas spośród innych spółek jest brak opłaty handlowej dla gospodarstw domowych. VERVIS zajmuje się całą procedurą zmiany sprzedawcy.

Sprawdź Prąd dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Struktura paliw zużytych do produkcji energii sprzedanej przez VERVIS w 2017 roku:

Vervis - struktura paliw.

Sprzedawca paliwa gazowego

VERVIS oferuje klientom sprzedaż gazu ziemnego dostosowaną do potrzeb każdego klienta.
Obsługuje klientów biznesowych i indywidualnych na terenie całej Polski, oferując sprzedaż gazu wysokometanowego (E) w grupach taryfowych od W-1 do W-8.
Okres wypowiedzenia umowy wynosi 3 miesiące.

Klient Biznesowy – taryfy gazu dla firm

VERVIS posiada usługę kompleksowej sprzedaży paliwa gazowego firmom będącym na początku swojej działalności jak i tym z wieloletnim doświadczeniem. Klient ma możliwość bezpośredniego kontaktu z doradcą VERVIS w celu wynegocjowania korzystnych warunków umowy.

Gospodarstwa domowe – taryfy gazu dla domu

Firma posiada szeroki wachlarz ofert dotyczący sprzedaży paliwa gazowego. Oferuje produkty w konkurencyjnych cenach i na jasnych zasadach. VERVIS proponuje zawarcie umowy kompleksowej dostarczania paliwa gazowego. Oprócz opłaty abonamentowej nie dolicza żadnych opłat wstępnych.

Sprawdź Gaz dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Podstawowe informacje o firmie

VERVIS to firma z Kujaw o zasięgu ogólnopolskim. Działalność rozpoczęła od obrotu paliwami ciekłymi. Dziś VERVIS to przedsiębiorstwo prowadzące obrót nośnikami energii w tym: paliwami ciekłymi, energią elektryczną i gazem ziemnym. Spółka prowadzi działalność handlową w zakresie sprzedaży energii elektrycznej na podstawie koncesji numer OEE/768/3290/W/DRE/2014/ZJ wydanej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki w dniu 17 stycznia 2014 r.

Obszary działalności firmy

VERVIS prowadzi działalności w zakresie sprzedaży energii elektrycznej, a także paliwa gazowego.
Z oferty VERVIS mogą skorzystać duże i małe przedsiębiorstwa, a także Klienci z gospodarstw domowych. Spółka od 2012 roku zarządza elektrownią wiatrową o mocy 450 kW- dzięki temu przyczynia się do redukcji zanieczyszczeń, a także emisji CO2.

Więcej informacji o VERVIS

Opinie o VERVIS

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments