Reklama w enerad.pl

logo eneradJesteśmy pierwszą na polskim rynku porównywarką cen prądu i gazu. Działamy nieprzerwanie od 2008 roku. W 2014 r. dokonaliśmy pełnej zmiany naszego serwisu, poprawiając wygląd i funkcjonalność, inwestując w nowe technologie i treści, stawiając na jasność przekazu i rzetelność. Oddaliśmy do Waszej dyspozycji najlepsze tego typu narzędzie na rynku. Z serwisu enerad.pl korzysta codziennie ponad 6 000 Użytkowników zainteresowanych tematyką energii, czyli ponad 180 000 miesięcznie.

Enerad.pl to nie tylko porównywarka cen prądu, to również kompendium wiedzy na temat rynku energetycznego w Polsce. Dokładamy wszelkich starań, by nasz serwis był miejscem, w którym można pogodzić interesy klientów oraz sprzedawców. Naszym użytkownikom daliśmy szansę zgłębienia informacji na temat prądu i gazu, czy porównania cen, a sprzedawcom umożliwiliśmy zaprezentowanie swojej marki oraz ofert. W enerad.pl ważny jest dla nas KAŻDY odbiorca prądu i gazu, a także KAŻDY sprzedawca i dostawca usług – szczerze wierzymy, że RAZEM zmienimy rynek energetyczny w Polsce.

W naszej porównywarce chcemy prezentować najlepsze oferty prądu i gazu – zależy nam na wyróżnieniu usług rzetelnych sprzedawców, którzy dbają o obsługę klienta, wspierają doradztwem, czy stawiają na innowacyjne rozwiązania. CENA prądu wcale nie musi być wyznacznikiem najatrakcyjniejszej oferty na rynku! Dlatego wykorzystując nasz potencjał oraz autorytet chcemy pomóc odbiorcom znaleźć najlepszą ofertę na rynku – i to właśnie z Twoją pomocą, Drogi Sprzedawco prądu!

Reklama na enerad.pl – ile to kosztuje?

Podstawą obecności w naszej porównywarce jest prezentacja profilu Sprzedawcy – jest on bezpłatny. W enerad.pl na życzenie możemy stworzyć profil od podstaw (dodać grafiki, content) lub Sprzedawca może podesłać nam przygotowane przez siebie teksty i grafiki. Niezależnie od opcji, Sprzedawca ZAWSZE otrzymuje od nas podgląd swojego profilu – po akceptacji publikujemy profil w naszym serwisie. Wszystkie powyższe opcje są DARMOWE.

Natomiast, nasze płatne usługi to:

Usługa Cena netto m-cznie
Prezentacja jednej aktualnej oferty w jednej taryfie w porównywarce cen prądu (button/guzik prowadzący do strony docelowej) 300 pln
Prezentacja jednej aktualnej oferty w jednej taryfie w porównywarce cen gazu (button/guzik prowadzący do strony docelowej) 300 pln
Reklama display: double billboard (750 x 200 px) – dostosowany do szerokości contentu, zamiennie z mega skyscraper (300 x 600 px dostosowany do szerokości obszaru sidebar) i wideboard (940 x 200 px). Reklama na 90% podstron serwisu. 4600 pln
Reklama display: mega skyscraper (300 x 600 px) – dostosowany do szerokości obszaru sidebar. Reklama na min. 60% podstron serwisu. 2800 pln
Reklama display o innych wymiarach niż ww., artykuły sponsorowane, współpraca długookresowa. indywidualnie

Czy warto reklamować się na enerad.pl?

Zachęcamy użytkowników do poszukiwania optymalnych rozwiązań dla swoich gospodarstw domowych i firm. Dokładamy wszelkich starań, aby przedstawiać ofertę Sprzedawców energii w najbardziej czytelny i rzetelny sposób. Zależy nam na współpracy z firmami energetycznymi, na promowaniu nowych lub jeszcze mało znanych marek, na wzmacnianiu ich wizerunku, promowaniu atrakcyjnych i uczciwych ofert.

Serwis enerad.pl skupia w jednym miejscu tysiące potencjalnych klientów. Obecnie (maj 2020 r.), odwiedza nas miesięcznie ponad 180 000 Użytkowników.

Polskie społeczeństwo staje się coraz bardziej świadome możliwości, jakie przyniosło otwarcie rynku energii i swobodna konkurencja. Osób szukających najlepszych w tej branży ofert będzie stopniowo przybywać, o czym świadczy wzrastająca liczba użytkowników enerad.pl:

odsłony i użytkownicy enerad

Naszą wiarygodność oraz rzetelność przekazywania informacji potwierdza również poniższy wykres – enerad.pl jest najchętniej wybieraną porównywarką cen prądu w Polsce:

widoczność enerad.pl w porównaniu do konkurencji

Drodzy Sprzedawcy!

Jak widzicie warto podjąć z nami współpracę. Tylko od Was zależy, czy razem z nami będziecie tworzyć i zmieniać oblicze polskiego rynku energii. W enerad.pl stawiamy na przejrzystość i transparentność w komunikacji z odbiorcami. Jej brak powoduje, że do Waszych klientów (odbiorców prądu i gazu) chodzą nieuczciwi akwizytorzy, którzy bazują przede wszystkim na niewiedzy i braku jawnych zasad. Jeśli chcecie to zmienić – dołączcie do nas. Jeśli nawet nie oferujecie najniższych cen, ale stawiacie na RZETELNOŚĆ, to zapraszamy do współpracy z enerad.pl.

Kontakt z enerad.pl

Drodzy Użytkownicy enerad.pl/Odbiorcy energii!

Nie mamy przed Wami tajemnic – stawiamy na transparentność działań. Chcemy, abyście mieli świadomość, że: tak, płacą nam sprzedawcy za prezentację ofert, ale robimy to dla Was. Dzięki takim działaniom zyskacie pewność, że przeglądana przez Was oferta jest aktualna i jeśli zgłosicie się do sprzedawcy i powołacie na enerad.pl, to powie Wam: tak, zgadza się, to nasza oferta. Ponadto, zależy nam na tym, żebyście wiedzieli jak działa rynek energetyczny w Polsce. Musicie mieć też świadomość, że nie tylko cena jest wyznacznikiem wyboru nowego sprzedawcy – MUSICIE wiedzieć, że warto zwrócić uwagę na dodatkowe czynniki np. jakość obsługi, szybki kontakt, innowacyjne rozwiązania, wsparcie i doradztwo.