Oferty gazu EWE / Cennik gazu EWE

EWE jest firmą multienergetyczną, która funkcjonuje od 20 lat na polskim rynku. Od początku swojej działalności dostarcza i sprzedaje gaz ziemny poprzez własne sieci gazowe na terenie 6 województw w 49 gminach. Gaz ziemny oferowany jest dla domów i dla firm, zarówno w celach grzewczych jak i produkcyjnych.

EWE – gaz dla domu

EWE przygotowała dwie oferty gazu dla domów. Klient ma możliwość wyboru. Pierwsza opcja to płacenie 11 równych zaliczek w ciągu roku, dzięki czemu nie musimy bać się zbyt dużych rachunków w okresie grzewczym. Z góry wiemy, ile płacimy co miesiąc, dzięki czemu możemy lepiej zaplanować swoje wydatki. Druga oferta (dostępna przy zużyciu powyżej 8800 kWh/rok) umożliwia płacenie za każdy miesiąc tyle, ile faktycznie zużyliśmy gazu. W obu wariantach mamy do wyboru terminu płatności – początek lub środek miesiąca.

Jeśli chcesz porównać ceny gazu dla domu to zajrzyj tutaj.

EWE – gaz dla firmy

Dla klientów biznesowych znajdujących się przy sieci gazowej EWE, firma przygotowała 2 oferty, uwzględniające zapotrzebowanie na gaz ziemny. W ramach sprzedaży gazu poza własną siecią gazową – na zasadach TPA, EWE oferuje sprzedaż gazu ziemnego w kilku wariantach. Z pewnością każda firma znajdzie tu dla siebie optymalne rozwiązanie.

Sprawdź nasz ranking cen gazu, żeby wybrać najtańszego sprzedawcę.