Nasza Redakcja – Poznaj nasz Zespół

Jesteście ciekawi, kto tworzy dla Was enerad.pl? Nasz rdzeń zespołu to:

Agnieszka FodrowskaAgnieszka Fodrowska - PM, Redaktorka Naczelna
Z enerad.pl związana jest od prawie 10 lat - od samego początku współpracy specjalizuje się w tematach związanych z prądem i gazem. W ostatnich latach rozszerza swoją wiedzę w temacie odnawialnych źródeł energii oraz transformacji energetycznej w Polsce, jak i na świecie. Nieustannie rozwija się w SXO oraz marketingu internetowym. Uwielbia psy, dobre kino, historię oraz czytanie książek.

Katarzyna FodrowskaKatarzyna Fodrowska - Redaktorka
W kręgu jej zainteresowań leżą tematy związane z budownictwem, architekturą, naukami przyrodniczymi i bieżącymi wyzwaniami stojącymi przed polską energetyką. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prądu, gazu, pomp ciepła i odnawialnych źródeł energii. Propagatorka zdrowego stylu życia i ekologicznych rozwiązań. Wolny czas lubi spędzać na czytaniu i spacerach, a także oddawaniu się swoim dwóm największym pasjom, jakimi są astronomia i flamenco.

Emila UganowskaEmila Biernaciak - Redaktorka
Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ekspertka w temacie fotowoltaiki. Zapalona badaczka zagadnień związanych z finansami, energetyką oraz marketingiem w sieci. Szczera fanka i propagatorka ekologicznych rozwiązań, które mogą zmienić świat na lepsze. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. W wolnym czasie czyta powieści Stephena Kinga i śledzi trendy motoryzacyjne.

Marta KazimierskaMarta Kazimierska - Redaktorka
Zainteresowana rynkiem nowych technologii i rozwiązań wspierających wdrożenia odnawialnych źródeł energii. Śledząca trendy w gospodarce i kulturze Dalekiego Wschodu. W szczególności skoncentrowana na badaniu perspektyw rozwoju magazynowania energii elektrycznej i elektromobilności w Polsce. Ciekawi ją także tematyka poziomu samoświadomości ekonomicznej konsumentów. Entuzjastka turystyki motocyklowej i książek każdego gatunku.

Współpracujemy również z innymi Autorami, którzy dostarczają nam wysokiej jakości treści.

Jeśli interesujesz się branżą energetyczną, finansową, prawniczą lub motoryzacyjną i chcesz dołączyć do naszego zespołu, to aktualnie prowadzimy rekrutacje na kilka stanowisk - więcej szczegółów: Praca w enerad.pl.

Chcesz poznać naszą misję i cele? To koniecznie zajrzyj na stronę O nas.