Nasza Redakcja

Jesteście ciekawi, kto tworzy dla Was enerad.pl? Nasz rdzeń zespołu to:

Agnieszka FodrowskaAgnieszka Fodrowska – PM, Redaktorka Naczelna
Specjalizuje się w tematach związanych z branżą energetyczną. Interesuje się również finansami, rynkiem nieruchomości oraz marketingiem internetowym. Oprócz tego fascynuje ją historia Wielkich Mogołów. Uwielbia psy, Moto GP, kino indyjskie i przedwojenne.

Kontakt: agnieszka@enerad.pl

Mateusz GwardeckiMateusz Gwardecki – Redaktor
Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Zwolennik biznesu odpowiedzialnego społecznie. Zainteresowany nowoczesną bankowością i znaczeniem pieniądza. W wolnych chwilach lubi czytać fantastykę naukową i przeszukiwać rynek idei.

Katarzyna FodrowskaKatarzyna Fodrowska – Redaktorka
W kręgu jej zainteresowań leżą tematy związane z budownictwem, architekturą, naukami przyrodniczymi i bieżącymi wyzwaniami stojącymi przed polską energetyką. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prądu, gazu, pomp ciepła i odnawialnych źródeł energii. Propagatorka zdrowego stylu życia i ekologicznych rozwiązań. Wolny czas lubi spędzać na czytaniu i spacerach, a także oddawaniu się swoim dwóm największym pasjom, jakimi są astronomia i flamenco.

Emila UganowskaEmila Biernaciak – Redaktorka
Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ekspertka w temacie fotowoltaiki. Zapalona badaczka zagadnień związanych z finansami, energetyką oraz marketingiem w sieci. Szczera fanka i propagatorka ekologicznych rozwiązań, które mogą zmienić świat na lepsze. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. W wolnym czasie czyta powieści Stephena Kinga i śledzi trendy motoryzacyjne.

Marta KazimierskaMarta Kazimierska – Redaktorka
Specjalistka digital marketingu i zagadnień z dziedziny UX oraz SXO, znajdująca się na liście TOP 100 kobiet polskiej branży SEO. Zaangażowana w analizowanie wiedzy przedsiębiorców na temat znaczenia poszczególnych narzędzi marketingowych w osiąganiu sukcesu biznesowego. Szczególnie zainteresowana badaniem poziomu samoświadomości ekonomicznej Polaków. Entuzjastka propagowania rozwiązań z dziedziny energii odnawialnej i dbałości o środowisko naturalne.

Współpracujemy również z innymi Autorami, którzy dostarczają nam wysokiej jakości treści.

Jeśli interesujesz się branżą energetyczną, finansową, prawniczą lub motoryzacyjną i chcesz dołączyć do naszego zespołu, to aktualnie prowadzimy rekrutacje na kilka stanowisk – więcej szczegółów: Praca w enerad.pl.