Nasza Redakcja

Jesteście ciekawi, kto tworzy dla Was enerad.pl? Nasz rdzeń zespołu to:

Agnieszka FodrowskaAgnieszka Fodrowska – PM, Redaktor Naczelny
Specjalizuje się w tematach związanych z branżą energetyczną. Interesuje się również finansami, rynkiem nieruchomości oraz marketingiem internetowym. Oprócz tego fascynuje ją historia Wielkich Mogołów. Uwielbia psy, Moto GP, kino indyjskie i przedwojenne.

Kontakt: agnieszka@enerad.pl

Mateusz GwardeckiMateusz Gwardecki – Redaktor
Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Zwolennik biznesu odpowiedzialnego społecznie. Zainteresowany nowoczesną bankowością i znaczeniem pieniądza. W wolnych chwilach lubi czytać fantastykę naukową i przeszukiwać rynek idei.

Katarzyna FodrowskaKatarzyna Fodrowska – Redaktor
W kręgu jej zainteresowań leżą tematy związane z budownictwem, architekturą, energetyką i naukami przyrodniczymi. Wolny czas lubi spędzać na czytaniu i spacerach, a także oddawaniu się swoim dwóm największym pasjom, jakimi są astronomia i taniec flamenco.

Emila UganowskaEmila Uganowska – Redaktor
Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Interesuje się energetyką i finansami. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. Kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi. Ogromna fanka motoryzacji, nowych technologii i Stephena Kinga.

Współpracujemy również z innymi Autorami, którzy dostarczają nam wysokiej jakości treści.

Jeśli interesujesz się branżą energetyczną, finansową, prawniczą lub motoryzacyjną i chcesz dołączyć do naszego zespołu, to aktualnie prowadzimy rekrutacje na kilka stanowisk – więcej szczegółów: Praca w enerad.pl.