O enerad.pl

W 2008 roku rozpoczęliśmy działalność jako porównywarka cen prądu – byliśmy pierwszym tego typu serwisem w polskim Internecie. W kolejnych latach rozwijaliśmy enerad.pl o kolejne branże z zakresu energetyki wraz z dedykowanymi narzędziami, kalkulatorami i porównywarkami.

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na rzetelne treści i ich jakość – chcemy dostarczać naszym Użytkownikom wiarygodne i prawdziwe dane, które wspomagają ich w podejmowaniu decyzji zakupowych.

Dostrzegając rosnący popyt Użytkowników na prawdziwe i wartościowe informacje, które wspomagają proces decyzyjny na ścieżce zakupowej, kontynuujemy naszą internetową podróż, eksploatując kolejne kategorie tematyczne.

Nasz cel i misja

Rankingi, porównania, opinie. Dostarczamy Wam, Użytkownikom, wartościowe treści, dane, analizy, informacje, które ułatwiają podejmowanie decyzji konsumenckich / zakupowych. W polskim Internecie chcemy być miejscem, które wyróżnia się poziomem jakości, aktualnością danych, rzetelnością.

Nie akceptujemy nierzetelnych firm, których agresywne techniki marketingowe i sprzedażowe doprowadzają Klientów do podejmowania złych, nieświadomych decyzji. Piętnujemy takie działania, wspieramy takich Klientów / naszych Użytkowników w ewentualnych sporach z nierzetelnymi podmiotami.

W enerad.pl najważniejszy jest Użytkownik – wszystko, co robimy, robimy dla Was. Nasz serwis to medium, które dostarcza Wam wiarygodnych treści i jest przestrzenią do wymiany prawdziwych informacji.

Użytkownicy w enerad.pl

Tak, to Wy jesteście dla nas najważniejsi, a enerad.pl jest miejscem dla Was, w którym znajdziecie informacje i oceny o firmach, produktach czy usługach. Wszystkie treści dla Was przygotowują nasi rzetelni i doświadczeni Redaktorzy.

Chcemy mocno podkreślić: nie tylko my tworzymy ten serwis, to również Wy nam w tym pomagacie. Wysyłacie nam e-maile oraz zostawiacie wartościowe komentarze ze swoimi recenzjami oraz opiniami o firmach, produktach i usługach. Nakierowujecie nas na ważne tematy, a my interweniujemy.

Dziękujemy Wam, że jesteście i nieustannie motywujecie nas do jeszcze cięższej pracy!

Prosimy, pamiętajcie: w naszym serwisie dajemy Wam wiele możliwości, ale zależy nam, aby poziom dyskusji i jej wartość była wysoka. To Wasze komentarze są czytane przez innych Użytkowników i często na ich podstawie podejmowane są dalsze decyzje konsumenckie. To duża odpowiedzialność, więc przed dodaniem opinii koniecznie zapoznajcie się z Zasadami dodawania komentarzy.

Ten e-mail: kontakt@enerad.pl jest dla Was. Dzielcie się z nami swoimi opiniami, sugestiami, historiami.

Firmy w enerad.pl

Tworząc rankingi i porównania o poszczególnych branżach czy firmach zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zrobić możliwie jak najbardziej wyczerpujący przegląd rynku danej kategorii. Dlatego w naszych zestawieniach możecie znaleźć nie tylko największe czy najbardziej znane podmioty, ale również te, o których mogliście jeszcze nie słyszeć. Głównym wyznacznikiem dla nas jest jakość oferowanych usług czy produktów i poziom satysfakcji Klientów / Użytkowników.

Drodzy Przedstawiciele Firm: zapraszamy Was do współpracy, jeśli oferujecie jakościowe usługi czy produkty oraz rzetelnie podchodzicie do swoich Klientów. Nasz serwis, to doskonała platforma do kontaktu z potencjalnymi lub aktualnymi Klientami. Na Wasze wiadomości czekamy pod e-mailem: kontakt@enerad.pl.

Zespół enerad.pl

Nasz zespół to doświadczeni i zaangażowani Redaktorzy, którzy codziennie dostarczają Wam rzetelne i wartościowe informacje. Nie boimy się podejmować trudnych tematów. Robimy to wszystko, bo chcemy Was wspierać w podejmowanych decyzjach konsumenckich.

Chcecie bliżej poznać nasz zespół? Nic trudnego, jesteśmy tutaj: Nasza Redakcja.

Drogi Redaktorze, Dziennikarzu, który trafiłeś na tę podstronę: Jeśli czujesz naszą misję oraz lubisz nasz styl i chcesz z nami rozwijać enerad.pl, to czekamy na Twoją wiadomość: kontakt@enerad.pl.

Właścicielem portalu enerad.pl jest:

Enerad sp. z o.o.
Marszałkowska 58
00-545 Warszawa
NIP: 701-040-57-71
REGON: 147001920

Nr rachunku:
16 1140 2004 0000 3502 8149 3927
mBank