Ranking sprzedawców gazu 2024

Szukasz rzetelnego dostawcy gazu, który zapewni Ci niezawodne dostawy i atrakcyjne ceny? Chcesz mieć pewność, że wybierasz sprawdzonego partnera w zakresie dostarczania energii gazowej? Nasz ranking sprzedawców gazu to klucz do znalezienia najlepszych dostawców w tej branży.

W naszym rankingu znajdziesz firmy, które zdobyły najwyższe oceny od użytkowników serwisu enerad.pl. Każda opinia i ocena wpływa na pozycję dostawcy w rankingu. Dzięki temu masz pewność, że informacje w nim zawarte są aktualne i wiarygodne.

W okresie przejściowym, w związku z nowymi funkcjonalnościami rankingów opartych o opinie użytkowników, korzystamy z rankingu eksperckiego, opracowanego przez naszą redakcję. To również gwarantuje rzetelność i jakość informacji.

Przekonaj się, jak ranking sprzedawców gazu może pomóc Ci w wyborze idealnego partnera do zaspokojenia Twoich potrzeb związanych z energią gazową.

Szukasz zaufanego wykonawcy? Z nami go znajdziesz!
Sprawdź oferty

Ranking sprzedawców gazu 2024

Nazwa firmy Ocena ekspercka
Ocena z dnia 01.09.2023r.
Szukasz zaufanego wykonawcy? Z nami go znajdziesz!
Sprawdź oferty

Pytania i odpowiedzi

Co to jest ranking sprzedawców gazu na enerad.pl?

Ranking sprzedawców gazu na enerad.pl to zestawienie najlepszych dostawców energii gazowej, stworzone na podstawie opinii i ocen użytkowników serwisu enerad.pl

Które firmy znajdują się w rankingu sprzedawców gazu?

W rankingu umieszczamy firmy, które otrzymały najwyższe oceny od użytkowników enerad.pl za jakość usług związanych z dostawą paliwa gazowego.

Jakie korzyści płyną z korzystania z rankingu sprzedawców gazu?

Korzystając z naszego rankingu, masz pewność, że wybierasz spośród sprawdzonych i rekomendowanych dostawców energii gazowej, którzy zdobyli uznanie wśród innych użytkowników serwisu.

Czy opinie użytkowników wpływają na pozycje w rankingu sprzedawców gazu?

Tak, każda opublikowana opinia ma wpływ na pozycję dostawcy w rankingu. Dzięki temu ranking jest aktualny i odzwierciedla rzeczywiste doświadczenia użytkowników.

Jakie są kryteria oceniania firm w rankingu sprzedawców gazu?

Firmy są oceniane przez użytkowników pod względem jakości usług, klarowności umów, terminowości dostaw i innych istotnych czynników związanych z dostawą energii gazowej.

Czy mogę dodać swoją opinię o firmie do rankingu sprzedawców gazu?

Bardzo na to liczymy! Jeśli byłeś klientem jednego z dostawców energii gazowej, zachęcamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami poprzez dodanie opinii. Znajdź profil firmy w katalogu dostawców gazu a następnie podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami.

Czy firmy płacą za umieszczenie się w rankingu sprzedawców gazu?

Nie, umieszczenie w rankingu opiera się na ocenach i opiniach użytkowników, a nie na płatnościach firm. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Jak często jest aktualizowany ranking sprzedawców gazu?

Ranking sprzedawców gazu jest aktualizowany codziennie, aby dostarczać użytkownikom najnowsze i najbardziej wiarygodne informacje.

Czy ranking sprzedawców gazu obejmuje cały kraj czy tylko konkretne regiony?

Ranking obejmuje cały kraj, dzięki czemu można znaleźć dostawcę energii gazowej niezależnie od lokalizacji.

Jak mogę skorzystać z informacji z rankingu sprzedawców gazu do wyboru dostawcy?

Przeglądając ranking, możesz porównać oceny i opinie różnych firm, aby znaleźć tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. To świetny sposób na wybór sprawdzonego dostawcy energii gazowej.

Jak dodać firmę do rankingu sprzedawców gazu?

Po pierwsze upewnij się, że profil firmy jest obecny w katalogu sprzedawców gazu. Jeśli firma nie posiada jeszcze profilu skontaktuj się w tej sprawie z nami

Po drugie zapoznaj się z zasadami i zadbaj o opinie i wysokie oceny klientów firmy - nasze rankingi powstają w oparciu o oceny użytkowników. Jak zdobyć opinie dla swojej firmy przeczytasz w tym miejscu.

Szukasz zaufanego wykonawcy? Z nami go znajdziesz!
Sprawdź oferty

Forum dyskusyjne o rankingu sprzedawców gazu

dołącz do rozmowy
guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ela
ela
2022-10-25 20:48

Mnie też Tauron wypowiedział umowę ,z kim podpisać umowę. Przeczytałam wiele opinii o innych firmach, wszystkie negatywne.

Patryk
Patryk
2022-10-19 11:36

Tauron wypowiedział mi umowę na gaz. Z kim najlepiej podpisać nową umowę ????

Krzysztof
Krzysztof
2022-10-14 10:32

Tauron polska firma, własnosc SP własnie wymówił mi umowe, bo jak twierdza cene gazu mam zabezpieczona i dlatego moga to zrobic.!!!??? Więc zwróce sie do firmy niemieckiej, jeżeli polskiej się nie opłaca!!!!!Co na to p. Sasin???

ddCC
ddCC
2022-05-09 11:06

TAURON obecnie NIE zawiera nowych umów na GAZ z klientami indywidualnymi – a małe firmy (np. Audax) przestają go sprzedawać.

Wiesław
Wiesław
2022-01-27 17:57

To PGNiG NIE jest sprzedawca gazu? Nie jest obecne w tym rankingu. A skąd te wymienione firmy maja gaz?