Oferty prądu w innogy / E.ON – cennik prądu w innogy / E.ON

Innogy to niemiecki koncern energetyczny, który sprzedaje prąd i gaz nie tylko w Polsce, lecz także w wielu krajach europejskich. W samej Polsce obsługuje on obecnie ponad 930 tys. klientów, ponad 60 tys. małych przedsiębiorstw i 3 tys. dużych przedsiębiorstw. Koncern kieruje ofertę zarówno do domu jak i do firm, choć najwięcej propozycji mają do wyboru mieszkańcy Warszawy i jej okolic.

W ofercie dla domu innogy oferuje taryfy G11, G12, G12w czyli jednostrefową albo dwustrefową. Umowy z innogy zawierane są na czas nieokreślony, z możliwością wyboru okresu rozliczeniowego co miesiąc, co 6 miesięcy lub raz w roku. Im rzadziej się rozliczamy ze sprzedawcą, tym mniejsza jest nasza opłata abonamentowa ponieważ maleją koszty obsługi po stronie sprzedawcy prądu. W ofercie „Stabilny Prąd” innogy gwarantuje stały koszt energii elektrycznej nawet do 36 miesięcy. Ponadto sprzedawca oferuje klientom indywidualnym taryfy Cx w przypadku prowadzenia prac budowlanych.

Oferta dla biznesu to wszystkie podstawowe taryfy (np. C11, C12a i C12b, C21, C22a, C22b, C23), niestety innogy wyróżnia brak gwarancji stałej ceny za prąd podczas trwania umowy. Poza tym, nie da się ukryć, że ten sprzedawca energii nie należy do najtańszych. Możecie to sprawdzić za pomocą naszej porównywarki cen prądu.