Oferty gazu Nida Media / Cennik gazu Nida Media

Nida Media jest nie tylko sprzedawcą i dystrybutorem gazu, ale również zajmuje się sprzedażą gazu dla klientów biznesowych. Chcesz wiedzieć więcej o ofercie tej firmy? Poniżej prezentujemy wszystkie najważniejsze informacje.

Nida Media – gaz dla domu

Nida Media nie posiada ofert gazu dla domu. Jeśli chcesz zmienić swojego sprzedawcę gazu to zajrzyj do rankingu cen gazu dla gospodarstw domowych.

Nida Media – gaz dla firmy

W swojej ofercie posiada taryfy W-6A, W-6B, W-7A, W-7B oraz W-8. Pierwsze 4 taryfy są przeznaczone dla sieci gazowych o ciśnieniu do 0,5 MPa włącznie, natomiast W-8 dla ciśnienia powyżej 0,5 MPa. Taryfy podzielone są również w zależności od tego, czy moc umowna przekracza 600 m3/h czy nie, oraz czy wskaźnik nierównomierności poboru jest większy lub równy 0,571, czy też jego wartość wynosi mniej.

Dodatkowo każda taryfa dzieli gaz na trzy kategorie: z zerową stawką lub uwzględniające zwolnienie z akcyzy, przeznaczone dla napędów silników spalinowych oraz przeznaczone dla celów opałowych. Stawki są dość podobne w każdej taryfie, wynoszą dla pierwszej kategorii od ok. 127 gr/m3 do ok. 133 gr/m3, w drugiej od ok. 162 gr/m3 do ok. 167 gr/m3, a w trzeciej od ok. 132 gr/m3 do ok. 137 gr/m3. Większą różnicę widać natomiast w stawkach abonamentowych. W-6A i W-6B mają abonament na poziomie 120 zł, W-7A i W-7B: 285 zł, natomiast W-8 ma abonament wynoszący 600 zł.

Chcesz obniżyć swoje rachunki za gaz? Sprawdź nasz ranking cen gazu dla firmy!