Oferty prądu w Green / Cennik prądu w Green

Green S.A. to firma, która przygotowała szeroki wachlarz ofert zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Sprzedawca w każdej ofercie zobowiązuje się do bezpłatnej pomocy podczas procesu zmiany firmy energetycznej. Jeśli zastanawiacie się nad produktami tej firmy, to koniecznie zapoznajcie się z aktualnymi cenami tego sprzedawcy prądu.

Spółkę wyróżniają m.in. indywidualne podejście do klientów i elastyczne oferty. Sprzedawca prądu dla gospodarstw domowych przygotował szeroką ofertę na zakup energii elektrycznej. Oprócz gwarancji stałej ceny podczas trwania umowy, możemy przy części produktów liczyć na zerową opłatę handlową. Firma stawia również na inne profity np. obniżkę cen o 5 zł w przypadku spadku cen, czy niższą cenę na energię elektryczną przez pierwsze 6 lub 9 miesięcy.

Sprzedawca przygotował również wiele korzystnych ofert dla firm – duży plus za to, że nie ukrywa swoich cenników, jak to mają zwyczaj niektóre firmy energetyczne. Umowę z firmą możemy zawrzeć już na okres 12 miesięcy i podczas jej trwania zawsze otrzymujemy gwarancję stałej ceny. Ponadto, Green S.A. przygotował szereg produkt, dzięki którym łatwiej dopasujemy ofertę do potrzeb firmy np. TRANCHES – zakup w transzach, SPOT – zakup na rynku dnia następnego, FULLY SUPLY – pełna dostawa. Sprzedawca stawia także na usługi związane z doradztwem energetycznym, w ofercie znajdziemy np. audyt elektroenergetyczny, czy modernizacją układów pomiarowych.