Eway – nowy operator stacji ładowania ułatwia życie polskim kierowcom

Eway – nowy operator stacji ładowania ułatwia życie polskim kierowcom

Eway zaimplementował rewolucyjny system płatności, w postaci wirtualnego terminala płatniczego typu SoftPos. Płatności można dokonać za pośrednictwem zbliżeniowej karty płatniczej, smartfona albo zegarka. Cały proces jest intuicyjny. Wystarczy zbliżyć kartę płatniczą do ekranu stacji. Faktury są generowane automatycznie i natychmiast wysyłane na adres e-mailowy klienta.

Zaawansowana metoda płatności ułatwia życie użytkownikom ładowarek, a operatorom pozwala wydajniej monitorować i lepiej zarządzać infrastrukturą ładowania.

Jakość i standardy stacji ładowania Eway

Stacje ładowania Eway, produkowane w Polsce i bazujące na materiałach z Europy i USA, spełniają europejskie standardy jakościowe. Są wytrzymałe i odporne na różne warunki pogodowe.

Eway to młoda firma, założona w 2020 r., współpracująca ze specjalistami z obszarów transformacji energetycznej, e-mobilności, inżynierii i biznesu. Dostarcza na rynek stacje ładowania pojazdów elektrycznych z bezpiecznym i łatwym w użyciu systemem.

Pierwsi w Europie

Użytkownik stacji Eway za „tankowanie” auta może zapłacić przy użyciu karty zbliżeniowej – nie musi instalować dodatkowych aplikacji lub używać zewnętrznego terminala płatniczego. To rozwiązanie zwiększyło komfort klientów. Poza tym jest ono ważnym krokiem firmy w budowaniu swojej marki. Firma Eway jako pierwsza w Europie udostępniła wirtualny terminal płatniczy klientom chcącym naładować „elektryka”.

Warszawa i Szczecin

Pierwsze stacje z funkcją wirtualnego terminala płatniczego zostały zainstalowane w Warszawie i Szczecinie. Dla klientów będą dostępne po dopełnieniu formalności.

Operatorzy stacji ładowania są w stanie kierować infrastrukturą z każdego miejsca, a dzięki temu, że informacje na temat stacji ładowania – np. jej stacji, przepustowość czy konsumpcja energii – są zbierane i przetwarzane w czasie rzeczywistym, administrator natychmiast dostaje informację o ewentualnym problemie i może niezwłocznie na niego zareagować.

Firma kieruje swoją ofertę głównie do zarządców i właścicieli parkingów oraz właścicieli mieszkań i hoteli.

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments