Fotowoltaika Sunday Polska 2021 – opinie i recenzja

Firma Sunday Polska jest dynamicznie rozwijającą się spółką, której specjalizacją są elektrownie fotowoltaiczne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Z jej usług skorzystały już setki zadowolonych klientów. Na jakich zasadach przebiega współpraca i jakie są warunki oferty Sunday Polska?

Fotowoltaika – Bezpłatne Porównanie Ofert

Sunday Polska – fotowoltaika

Sunday Polska to prężnie rozwijająca się spółka działająca na rynku mikroinstalacji z zakresu energetyki odnawialnej. Z jej usług do tej pory skorzystało ponad 10.000 klientów. Łączna moc fotowoltaiki zainstalowanej przez firmę przekracza już 60 MW. Zespół Sunday Polska tworzą specjaliści, którzy z branżą OZE związani są po kilka czy kilkanaście lat.

Firma dostarcza nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych, ceniących sobie wysoką jakość obsługi i terminowość. Kompletne systemy fotowoltaiczne, dostępne w ofercie Sunday Polska, składają się wyłącznie z urządzeń renomowanych, międzynarodowych marek. Co ważne, panele posiadają gwarancję 25 lat na uzysk i 15 lat na uszkodzenia mechaniczne.

Sunday Polska posiada profesjonalne ekipy montażowe na terenie całego kraju, a swoim klientom zapewnia:

 • bezpłatny audyt oraz indywidualny dobór wielkości instalacji;
 • projekt instalacji (projektant z uprawnieniami budowlanymi i elektrycznymi);
 • kompletną dokumentację;
 • profesjonalny montaż;
 • pomoc w podłączeniu instalacji do sieci;
 • podłączenie do WiFi (monitorowanie systemu);
 • kompleksową obsługę serwisową na terenie całego kraju.

Prąd ze słońca? Niższe rachunki za energię elektryczną? Nawet 3.000 zł dopłaty do fotowoltaiki z programu Mój Prąd?

W enerad.pl przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksową usługę fotowoltaiczną. Skontaktuj się z naszym Specjalistą, który przeprowadzi Cię przez cały proces!

Sprawdź bezpłatnie oferty fotowoltaiki

Cena fotowoltaiki w firmie Sunday Polska

Cena oferty Sunday Polska fotowoltaika uzależniona jest od wielu czynników, takich jak m.in.:

 • rozmiar instalacji – panele fotowoltaiczne stanowią ok. 45% kosztów instalacji, a im większe jest zużycie energii elektrycznej, tym więcej paneli potrzebujemy, a całkowity koszt inwestycji wzrasta;
 • miejsce montażu instalacji fotowoltaicznej – najczęściej jest ona montowana na dachu, dla którego dobierany jest odpowiedni system montażowy (np. inny zostanie zastosowany na dachu skośnym, a inny na płaskim). Panele trzeba także dopasować do zużycia prądu i orientacji względem słońca. Bardziej zaawansowanego systemu montażowego wymaga fotowoltaika na gruncie, która jest droższa od instalacji dachowych;
 • komponenty instalacji – ceny paneli fotowoltaicznych, czy inwerterów o zbliżonych parametrach mogą się od siebie znacznie różnić (zależy to od np. producenta, modelu, czy technologii);
 • stopień trudności projektu – im bardziej skomplikowane ułożenie, czy usytuowanie dachu, tym więcej komponentów potrzeba do prawidłowego zamontowania instalacji fotowoltaicznej i tym wyższe są koszty całego przedsięwzięcia.

Na stronie internetowej firmy nie znajdziemy szczegółowych kosztów dotyczących założenia instalacji fotowoltaicznej, oprócz jednego przykładu dla instalacji 5 kW, w której przypadku wynoszą one ok. 26.500 zł. Według wyliczeń Sunday Polska potrzeba tylko 10 lat, aby cała inwestycja się zwróciła (nawet przy wzięciu na ten cel kredytu na okres 10 lat). Wszyscy klienci firmy otrzymują także 25 letnią gwarancję na instalację PV, dzięki czemu zyskują jeszcze większe bezpieczeństwo inwestycji. Aby uzyskać informacje na temat szacunkowych kosztów inwestycji, najlepiej jest skontaktować się z wykonawcą.

Finansowanie Sunday Polska fotowoltaika

Instalacje fotowoltaiczne nie tylko ograniczają zużycie prądu dostarczanego przez dostawcę usług energetycznych, ale są również rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska. Dlatego też cieszą się wśród Polaków coraz większym zainteresowaniem. Nadal jednak, dla wielu osób, koszt całego przedsięwzięcia wykracza poza ich możliwości finansowe. Firma Sunday wspiera swoich klientów w pozyskiwaniu finansowania na fotowoltaikę. Tak więc w zależności od zainteresowanego podmiotu może to być:

kredyt na fotowoltaikę – Sunday Polska współpracuje z bankami (takimi jak: Alior Bank, Credit Agricole, Bank Ochrony Środowiska), które oferują preferencyjne finansowanie dla instalacji OZE. W ten sposób, pokrycie kosztów inwestycji staje się dostępne praktycznie dla wszystkich klientów;

dofinansowanie do fotowoltaiki – wszyscy klienci firmy chcący zainwestować w instalację fotowoltaiczną, mogą liczyć na pomoc przy wyborze odpowiedniego sposobu na dofinansowanie projektu. Ponieważ doświadczeni eksperci firmy nie tylko zamontują instalację fotowoltaiczną na dachu domu, ale również pomogą wypełnić wniosek o dotację;

leasing na fotowoltaikę – nie każda firma może pozwolić sobie na zakup instalacji za gotówkę. Jedną z popularniejszych form finansowania własnej elektrowni słonecznej jest również leasing na fotowoltaikę (w swojej ofercie mają go banki i instytucje finansowe). Największą zaletą leasingu na fotowoltaikę jest to, że przedsiębiorca notuje zyski praktycznie od samego początku, nie wykładając w inwestycję własnych środków. Spłacane natomiast przez kilka lat raty leasingu może wrzucić w koszty działalności gospodarczej i dzięki temu płacić niższe podatki.

Sunday Polska – fotowoltaika krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna jest skutecznym sposobem nie tylko na zaoszczędzenie, ale także na zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego sobie i rodzinie. Tylko w latach 2010-2017 koszty energii ze słońca spadły o 73 proc., natomiast średnie ceny prądu 2021 dla gospodarstw domowych wzrosły w ciągu ostatnich 4 lat aż o 10% (a największe podwyżki jeszcze przed nami). Tak więc, wybierając instalację fotowoltaiczną zyskujemy niezależność energetyczną oraz zupełnie darmowy prąd. Większość czynności związanych z procedurą wdrożenia fotowoltaiki leży po stronie wykonawcy (czyli firmy instalacyjnej) i składają się na na nią następujące etapy:

1. Bezpłatna wizyta doradcy

Podczas bezpłatnej wizyty u klienta, doradca Sunday Polska dobierze wielkość instalacji dopasowanej do jego potrzeb oraz oszacuje, ile zaoszczędzi on dzięki zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej. Jest to również doskonały moment na zadanie pytań dotyczących całej inwestycji oraz omówienie najkorzystniejszej formy jej dofinansowania. W tym czasie dokonany zostanie również bezpłatny i niezobowiązujący audyt techniczny, niezbędny do poprawnego dobrania wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej.

2. Akceptacja warunków i podpisanie umowy

Po przeprowadzeniu audytu, klient otrzymuje pełny kosztorys wraz z dostępnymi opcjami sfinansowania instalacji. Jeżeli zaproponowane przez Sunday Polska warunki współpracy będą mu odpowiadać, to po przygotowaniu projektu technicznego i ustaleniu szczegółów, możliwe jest podpisanie umowy. To również na tym etapie ustala się dokładnie kwestię sposobu finansowania i dopełnia się związane z tym formalności.

3. Montaż i uruchomienie instalacji

Podczas tego etapu wszystkie elementy zestawu fotowoltaicznego dostarczane są bezpośrednio do klienta, a instalacje wykonuje certyfikowana ekipa montażowa. Zamontowanie paneli fotowoltaicznych nie wymaga pozwoleń budowlanych ani przebudowy budynku. W zależności od wielkości, montaż instalacji zajmuje od 1 do 2 dni (firma podejmuje się nawet najtrudniejszych instalacji). Po zakończeniu prac, instalator dokonuje pierwszego uruchomienia instalacji i udziela klientowi niezbędnych wyjaśnień.

4. Podłączenie instalacji do sieci elektrycznej

Podczas ostatniego etapu firma Sunday Polska przygotowuje klientowi pełną dokumentację niezbędną do przyłączenia instalacji do sieci energetycznej. W zależności od Zakładu Energetycznego, jej podłączenie zajmuje maksymalnie do 30 dni. Następnie operator zakładu montuje na swój koszt dwukierunkowy licznik, który zlicza, ile energii zostało pobrane, a ile oddano do sieci.

Fotowoltaika – Bezpłatne Porównanie Ofert

Fotowoltaika w firmie Sunday Polska – zalety, wady

Zalety fotowoltaiki Sunday Polska

Pomoc w kwestii finansowania – firma Sunday Polska współpracuje w tym zakresie z kilkoma bankami;
Wsparcie klienta podczas formalności związanych z przyłączeniem instalacji;
Obsługa posprzedażowa – jej elementem jest bieżący monitoring poprawności działania instalacji;
Kompleksowa obsługa serwisowa na terenie całego kraju i poszerzona gwarancja produktowa;
Wysoka jakość produktów – w ofercie firmy znajdują się wyłącznie systemy fotowoltaiczne składające się z urządzeń renomowanych marek (spełniają one normy europejskie i przyłączeniowe, a także posiadają certyfikaty zgodności CE).

Wady fotowoltaiki Sunday Polska

Brak informacji na temat potencjalnych kosztów
Sporadyczne opóźnienia w rozpoczęciu instalacji

Podsumowanie recenzji i nasza opinia
Stosunek jakości do ceny
Szybkość realizacji
Obsługa klienta
Zastosowane podzespoły
Montaż instalacji
Oferta
Fotowoltaika jest idealnym rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy chcą uniezależnić się od zmian cen za energię elektryczną i zredukować swoje rachunki za prąd do zera. Firma Sunday Polska przygotowała atrakcyjną ofertę dopasowaną zarówno do potrzeb klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jednak w niewielkim stopniu różni się ona od tego, co proponuje konkurencja. Każdy zainteresowany może liczyć na rzetelne informacje dotyczące całej inwestycji, wysoką jakość produktów, gwarancję oraz profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Dużym plusem jest to, że firma zapewnia swoim klientom serwis na terenie całego kraju oraz obsługę posprzedażową (jednym z jej ważniejszych elementów jest bieżący monitoring poprawności działania instalacji). Sunday Polska posiada sporo pozytywnych opinii od zadowolonych z usług klientów. Minusem jest natomiast to, że firma nie udostępnia na swojej stronie internetowej narzędzia, które pozwoliłoby osobom zainteresowanym fotowoltaiką, na oszacowanie kosztów tak poważnego przedsięwzięcia. Nie ma to jednak wpływu na wysoką jakość świadczonych usług.
4.6
Nasza ocena
Informacje o autorze

Katarzyna Fodrowska

W kręgu jej zainteresowań leżą tematy związane z budownictwem, architekturą, naukami przyrodniczymi i bieżącymi wyzwaniami stojącymi przed polską energetyką. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prądu, gazu, pomp ciepła i odnawialnych źródeł energii. Propagatorka zdrowego stylu życia i ekologicznych rozwiązań. Wolny czas lubi spędzać na czytaniu i spacerach, a także oddawaniu się swoim dwóm największym pasjom, jakimi są astronomia i flamenco.

Dodaj komentarz
guest
83 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
adam
adam
2 grudnia 2021 15:11

NIE POLECAM .NIE WIEM KTO PISAŁ TE POZYTYWNE OPINIE . JA W PAŻDZIERNIKU ZAPŁACIŁEM CAŁĄ SUMĘ ,TERAZ SPŁACAM RATY KREDYTU W BANKU , PŁACĘ ZA PRĄD DO PGE A PANELI JAK NIE BYŁO TAK NIE MA.

Alreta
Alreta
1 grudnia 2021 19:25

NIE POLECAM. Sprzedali tylko sprzęt. A z montażem to jest jakiś obłęd. Nie kupujcie na raty.

Marzysław
Marzysław
30 listopada 2021 10:23

Polecam Sunday. Zakup i realizacja szybko i sprawnie. Szczególnie należy pochwalić doradztwo i odpowiedzi na każde pytania. Obsługa sprawowana przez doradcę p. Małgorzatę na wysokim poziomie.

Mateusz
Mateusz
29 listopada 2021 11:21

Polecam z czystym sumieniem firmę Sunday, działają szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Tomasz
Tomasz
28 listopada 2021 08:19

Firma godna polecenia.Od oferty aż po montaż instalacji.., Najwyższym poziomie, Fachowa pomoc, odpowiedzi na każde pytanie doractwo i bardzo dobry kontakt na każdym etapie inwestycji.Polecam i pozdrawiam

Agnieszka
Agnieszka
25 listopada 2021 21:24

Umówiona byłam na dwa spotkania. Pierwsze to chociaż telefon otrzymałam z jakąś marna wymówka. Drugie nic. Jeżeli takie jest podejście do klienta już od samego początku to strach co będzie dalej

Pawel
Pawel
23 listopada 2021 09:56

Firma, której polityka marketingowa polega na nękaniu ludzi, są jak upierdliwe muchy, dzwonili do mnie już ze 20 razy, na urlopie, w 3 strefie roamingowej, w pracy, mam na nich lep, RODO. A moj nr telefonu sprzedała inna firma, która kiedyś robiła u mnie wycenę. Na pochybel wam.

Jacek
Jacek
22 listopada 2021 21:08

Polecam firmę Sunday. Profesjonalny, szybki montaż. Od podpisania umowy do zakończenia montażu minęły 2 tygodnie. Kontakt z przedstawicielem na szóstkę.

Joanna
Joanna
19 listopada 2021 12:50

Instalację mam od ponad roku i jestem bardzo zadowolona z działania. Tak jak zapowiadał przedstawiciel Sunday produkuje tyle ile pierwotnie zakładaliśmy. Z montażu też jestem zadowolona bo zrobili szybko, czysto i widać, że chłopaki wiedzą co robią i znają się na robocie. Poleciłam już paru znajomym handlowca tej firmy i każdy ma już zamontowaną instalację od Was. Oby więcej takich firm jak Sunday to wszystkim nam żyłoby się lepiej !

Iwona
Iwona
1 listopada 2021 19:47

Solidna firma, doskonały doradca. Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Polecam gorąco

Halina Szwast
Halina Szwast
28 października 2021 10:53

Polecam Firmę Sunday Polska.
Szybko i profesjonalnie!

Ewa
Ewa
27 października 2021 12:09

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Sunday Polska. Mamy dwie instalacje od ponad roku. Wszystko przebiegło bezproblemowo i szybko. Błyskawiczny i profesjonalny montaż. Polecam serdecznie

Damian
Damian
21 października 2021 17:50

Polecam firmę Sunday Polska.
Szybko i profesjonalnie!

Michał
Michał
19 października 2021 11:20

Boże broń przed takimi ludźmii {kirmami} dziwię się KAROLAKOWI że toto reklamuje ele jak to mórią pieniądze nie śmirrdzą…

Tomasz
Tomasz
19 października 2021 10:14

Szybko, fachowo, profesjonalnie.
Polecam

Piotr kluska
Piotr kluska
13 października 2021 17:52

Polecam. Wszystko sprawnie i rzetelnie

Damian
Damian
11 października 2021 14:51

NIE POLECAM! Montażyści potrafią zrobić dziury w suficie z wystającymi prętami, wadliwie połączyć elektrykę, a serwis przyjeżdża po 3 miesiącach od wezwania i kasuje za to kasę twierdząc, że serwis jest płatny. Nie znają nawet składników wystawionej faktury, nie są zainteresowani rozwiązaniem problemów. w przypadku nieprzychylnych opinii blokują na facebooku i mediach. NIE POLECAM! Z daleka od nich

Kasia z Justynowa
Kasia z Justynowa
9 października 2021 15:17

Polecam Sunday! Bardzo dobry kontakt. Uprzejmi a przede wszystkim bardzo kompetentni ludzie. Cała instalacja przebiegała bardzo sprawnie. Doradca klienta Pan Mateusz wszystko jasno i przejrzyście wyjaśnił.

Iwona
Iwona
6 października 2021 19:27

Wysoko wykwalifikowani pracownicy SUNDAY POLSKA spełnią Państwa wymagania odnośnie energii odnawialnej. Gorąco zachęcamy do kontaktu – bez wątpienia warto.

Sylwester
Sylwester
26 września 2021 15:09

Bardzo dobra współpraca ze mną jako z klientem, wszystko jasno wyjaśnione, nie ma żadnych problemów jeśli chodzi o dalszą współpracę pod względem merytorycznym, jestem bardzo zadowolony. Tym bardziej, że niedługo czekają nas podwyżki prądu.

ADamW
ADamW
24 września 2021 18:17

Ciągłe miesiącami nękanie ludzi. nie posiadają żadnej zgody na przetwarzanie danych osobowych. nigdy jej nie dostali

Dominik
Dominik
24 września 2021 00:24

Polecam wszystko jasne Polska ekipa zamontowała perfekcyjne. Okolice Hrubieszowa najbardziej nasłoneczniony region w Polsce!

Tomasz Wrona
Tomasz Wrona
22 września 2021 16:22

Bardzo polecam firmę SUNDAY POLSKA.
Główne cechy to solidność wykonania, cena, produkty z “górnej półki. ”
Posiadam dwie instalacje foto. Od SUNDAY POLSKA 9.7kWp. i 6.03kWp. Oraz pompę ciepła Panasonic t-cap

Mirka
Mirka
21 września 2021 19:02

SErdecznie polecam, bardzo szybko i sprawnie, nader miła obsługa. Gorąco polecam panią Anię, która wszystko wyjaśniła zjawiskowo w najdrobniejszym szczególe. Opiekuje się nami do tej pory, jeśli mamy jakieś pytania nigdy nie zostajemy bez odpowiedzi. Ekipa montażowa do pozazdroszczenia, sprawnie szybko i czysto, kabelki niewidoczne. Pełna kultura.

Ilona
Ilona
17 września 2021 20:04

Firma godna polecenia. Cała instalacja przebiegła sprawnie. Jesteśmy zadowoleni. Doradca z pełnym profesjonalizmem. Polecam.

Łukasz
Łukasz
15 września 2021 13:18

Firma godna polecenia. Solidnie przygotowany projekt foto jak i pompy ciepła. Profesjonalne podejście do klienta. Każdy etap prac potwierdzony mailowo jak i smsem. Wnioski na dofinansowanie sprawnie złożone przez Sunday. Coraz mniej tak dobrych firm. Bardzo fajne ekipy monterskie. Polecam! #EnergiaOdSunday

Piotr
Piotr
13 września 2021 14:34

Moja opinia o tej firmie jest negatywna po pierwsze przedstawiciel nie dokładnie sprawdził dach podczas pomiaru pod instalacje to spowodowało przeniesienie części paneli na budynek garażu .Po drugie panowie którzy motowali instalacje przyjechali w ciemno bez pomysłu jak to połączyć i ostatecznie mam wiszący przewód między domem a garażem widok nie estetyczny jak na firmę która tak się reklamowała że jest profesjonalna i nie najtańsza to bym sobie nie pozwolił na takie wykonywanie bo to reklama .Po trzecie od zgłoszenia problemu na infolinię serwis dojechał dopiero po 3 tygodniach .Więc jeśli mam wystawić ocenę za tę pieniądze to 2na 5 Elbląg

Last edited 2 miesięcy temu by Piotr
Justyna
Justyna
10 września 2021 16:20

Serdecznie polecam firmę Sunday

Iwona
Iwona
10 września 2021 10:19

Gorąco polecam współpracę z Panem Kamilem z Białegostoku, rzetelny i rzeczowy doradca, na każdym etapie dba o swojego klienta. Szybki kontakt telefoniczny, nawet jeśli nie może odebrać oddzwania w przeciągu godziny maksymalnie. Choć z przyczyn ode mnie niezależnych musiałam odstąpić od wykonania instalacji na razie, na pewno gdy sytuacja się wyklaruje ponownie podejmiemy współpracę.

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę, za dotychczas zrealizowany etap, jak również doradcę.

Bogumił
Bogumił
10 września 2021 08:03

Polecam..Kompetentne doradztwo

Artur
Artur
7 września 2021 19:38

Bardzo dobry kontakt z Panem który sprzedaje ich produkty wszystko wyjasnione od A do Z
Gorąco Polecam

Artur
Artur
2 września 2021 11:23

Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług, w tydzień czasu wszystko zostało zamontowane. Sprawnie, dobry kontakt z klientem polecam

Olo
Olo
22 sierpnia 2021 22:34

Nie polecam, umawiali się na konkretny dzień i godzinę. Niestety nie dotarli do dnia DZISIEJSZEGO. Minal już tydzień, kontaktu z ich strony również brak. NIE POLECAM, ŻENADA.

Stanisław
Stanisław
14 sierpnia 2021 11:51

Ostrzegam wszystkich pragnących zawierać umowę z firmą Sunday na instalacje fotowoltaniki . Firma zamiast w profesjonalnym wykonaniu instalacji specjalizuje się w naciąganiu klientów. Oto kilka przykładów:

Wszyscy którzy podpisali umowę przed czerwcem 2021 byli informowanie przez przedstawicieli, że dotacja do fotowoltaiki będzie wynosić 5000 zł + odliczenie podatku z pitu ,co całkowicie mija się z prawdą, bo dotacja jest w wysokości 3000 zł. Ale firma Sunday ma to nosie z premedytacją szukała frajerów i zlecała podpisywanie umów na podstawie nie wiadomo jakich danych. Ciekaw jestem czy teraz firma Sunday zwróci te 2000 zł całej rzeszy wprowadzonych w błąd klientów.

Instalacja też wykonywana nie wiadomo na podstawie czego, bo żadnego projektu wcześniej ani w trakcie montażu nie przedstawiają,żeby klient przypadkiem nie dopatrzył się partaczonej roboty a to nie zabezpieczeniem falownika czy skrzynek zabezpieczających przed ulewnymi deszczami, jeżeli cały osprzęt wykonany jest na gruncie przy panelach .Przy każdej ulewie przez środek szafki z zabezpieczeniami przelewają się litry wody ,a rzekomo są hermetyczne co stwarza niebezpieczeństwo porażenia prądem ,ale przecież to nie prezesa porazi prąd czy w najgorszym przypadku zabije tylko tego biednego frajera co się dał namówić na taką fuszerę. Wspomnę też ze firma w ogóle nie proponuje klientom założenie regulatora prądu zmiennego, co przy obecnym wzroście montowanych elektrowni fotowoltaicznych podnosi napięcie do 253V, co przy czułej elektronice w urządzeniach domowych doprowadza do ich spalenia.Nie uwzględnia się w projektach też odgromienia takich paneli, pomimo że na przykład w Niemczech 23% uszkodzeń fotowoltaiki są wynikiem braku niezabezpieczenia przed wyładowaniami atmosferycznymi.

suma suma-rum omijać szerokim łukiem, aby nie podzielić moich losów.

Artur
Artur
7 września 2021 02:52
Odpowiedz do:  Stanisław

Proszę o kontakt email. Brak odgromienia? Nie wierzę dam sobie rękę uciąć że to kłamstwo.

Robu
Robu
13 października 2021 10:25
Odpowiedz do:  Stanisław

to że dotacja jest 3000 a nie 5000 to tylko i wyłącznie przez ten […] rząd który to zmienił w trakcie

Komentarz edytowany przez Redakcję.

Jacek
Jacek
2 sierpnia 2021 20:45

Chyba nabijają opinie Googla bo na ich podstawie zdecydowałem się na współpracę i było to bardzo zła decyzja! Umową na fotowoltaikę podpisałem w kwietniu. Kredyt ponad 29 tysięcy przekazano na ich konto. Przyjechały produkty, a potem Ukraińcy, który zaczęli od niszczenia mojej dachówki! Nie rozumieli za bardzo po polsku albo nie chcieli rozumieć. Po tym słaby kontakt z firmą Następna ekipa +2000 zł(!) Nie zgodziłem się w rezultacie rozwiązano ze mną umowę. Panele leżą w garażu, dachówki mam poniszczone. Sprawę podam do Sądu.

Monika
Monika
18 lipca 2021 20:37

Serdecznie polecam firmę Sunday Polska a szczególnie Specjalistę Piotra […].

Dzięki jemu fachowemu doradztwu i pomocy, mogę cieszyć się instalacja “skrojoną na miarę.”

Firma została wybrana pośród wielu firm, które są na rynku ale dopiero Pan Piotr w sposób “ludzki” przedstawi jak wygląda zasada działania instalacji mikrofotowoltaiki cały proces obsługi klienta oraz co najważniejsze dla mnie wszystkie formalności związane z Rejonem Energetycznym w Zamościu, dotacją z NFOŚiGW z programu Mój Prąd 3.0 oraz kredytem z bankiem.

Dlatego jeśli się zastanawiasz nad fotowoltaiką i nie wiesz kogo wybrać pośród mnóstwa firm, to ja mogę polecić Sunday Polska i usług Pana Piotra najlepiej dzwonić bezpośrednio pod numer tel. […] i umówić się na wycenę oraz podpisanie umowy.

A jeszcze à propos montażu. Monterzy spisali się na 6+.
Wszystko zrobione bardzo estetycznie i sprawnie w ciągu jednego dnia zamontowali całą instalacje.

Zadowolony klient spod Biłgoraja.

Komentarz edytowany przez Redakcję

Katarzyna
Katarzyna
16 września 2021 20:09
Odpowiedz do:  Monika

Mogę się dopisać do tego komentarza,bo również jestem zadowolona z tej firmy , dziękuję panu Pawłowi i ekipie montażowej.Polecam .

Mieczysław
Mieczysław
6 lipca 2021 11:13

Bardzo przestrzegam niezdecydowanych jeszcze klientów, z którą 08.02.2021 roku podpisałem umowę na fotowoltaikę i otrzymałem kredyt w kwocie 20000zł przesłany na ich konto. Sprzęt przysłali przez kuriera na początku marca, który do tej pory zalega w moim magazynie. Przysłali firmę montującą, składającą się z pracowników z Ukrainy, którzy nie rozumieli po polsku i powyginali mi blachodachówkę. Zrezygnowałem z takich monterów. Musiałem wymienić blachę na blachę trapezową. Próbowałem się dodzwonić, zawsze zgłaszała się poczta głosowa, sporadycznie odebrała Pani, która mówiła że przekaże sprawę do odpowiedniego działu i ktoś oddzwoni. Nikt nie oddzwaniał. Cały czas nagabywałem ich przedstawiciela Krystiana, z którym podpisałem umowę. On odpowiedział, że przekazał centrali sprawę i nie ma decyzji. Przyjechał jeszcze raz na wizję po wymianie blachy, porobił zdjęcia i stwierdził że przyjedzie druga ekipa do montażu. Druga ekipa zgodziła się na montaż, tylko powiedzieli czy Sunday się zgodzi im na wyższą kwotę montażu. W maju otrzymałem od nich rozwiązanie umowy, bezpodstawnie, bez zwrotu 20 000 zł kredytu, za które płacę raty w banku. Poinformowali mnie, że kredyt zwrócili do banku. Dnia 06.07.2021 dzwoniłem do banku, który nie ma żadnych dokumentów o zwrocie kredytu. Ja nie otrzymałem żadnego pisma, co się dzieje z moim kredytem, a teraz jest termin płatności następnej raty. Wniosek jest jeden. Kwalifikuje się to do wyłudzenia i przywłaszczenia mienia, nie mam pieniędzy i nie mam fotowoltaiki i nikt dzisiaj nadal nie odbiera ode mnie telefonu. Przestrzegam wszystkich przed tą firmą.

Milena
Milena
29 lipca 2021 16:43
Odpowiedz do:  Mieczysław

Najlepsi monterzy są właśnie z Ukrainy . Zrobiłeś błąd 👌

Krystian
Krystian
30 lipca 2021 18:28
Odpowiedz do:  Mieczysław

Potwierdzam ten skandaliczny fakt, gdyż jako były pracownik Sunday sam zostałem potraktowany przez swojego kierownika jak śmieć. No i do tej pory nie mogę się rozliczyć z wielkimi problemami za wynagrodzenie za kwiecień i maj- tragedia z takim podejściem do klientów jak i pracowników. Nie polecam

Tomasz
Tomasz
4 lipca 2021 08:58

Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług, w tydzień czasu wszystko zostało zamontowane. Sprawnie, dobry kontakt z klientem polecam

Wojciech
Wojciech
29 czerwca 2021 18:24

to są kpiny z klienta, umawiają się, nikt nie przyjeżdża, odwołałem swoje zajęcia czekam i nic , można przecież zadzwonić, odwołać spotkanie, po coś podaję swój numer telefonu!

Wiesława
Wiesława
28 czerwca 2021 15:02

Nie polecam !!!
W tej firmie nawet technik-doradca cię ignoruje

franciszek
franciszek
27 czerwca 2021 15:17

jestem zadowolony z doradztwa przedstawiciela Techniczno-Hndlowego Pana Pawła, który to w sposób profesjonalny,fachowy,przystępny przedstrawił i wytłumaczył mi sposób działania paneli fotowoltaicznych, jakie czynności wykonać w związku z formalnościami oraz kosztami.Panele zostały zamontowane w ciągu 8-miu dni od podpisaania umowy i wpłaceniu 1 raty wartości instalacji z czego jestem bardzo zadowolony.Jak będzie to wszystko dalej się toczyło z podłączeniem licznika dwu kierunkowego przez Zakł.Energ.oraz kwestia dofinansowania kwoty 5.000 tyś zł.od PAŃSTWA Oraz działanie mojej Elektrowni tego nie wiem.Czas pokaże.Każdemu polecam doradztwo przedstawiciela Techniczno-Handlowego SUNDAY POLSKA Pana PAWŁA oraz Firme SUNDAY POLSKA są godni tego polecenia,

Anna
Anna
9 czerwca 2021 18:02

Instalację fotowoltaiczną założono mi na dachu 3 miesiące temu.Projektowanie i montaż wykonano bardzo szybko i sprawnie. Obsługa i kontakt z firmą Sunday Polska oraz z przedstawicielem handlowym p. Witoldem był profesjonalny, miły i rzeczowy. Firma jest rzetelna i godna polecenia.

Tomasz
Tomasz
25 kwietnia 2021 12:41

Nie polecam!!!

Jestem klientem Sunday z polecenia. Podczas pierwszej rozmowy Pan xxxxxxxxx profesjonalnie przedstawił zalety i korzyści z posiadania własnej elektrowni. Po kilku dniach przemyśleń i porównań zdecydowaliśmy się na współpracę. Cały proces od podpisania umowy do montażu zajął dwa tygodnie. Przez cały ten czas byliśmy informowani o kolejnych etapach. Montaż odbył się w jeden dzień, a instalatorzy pytali i uwzględniali nasze uwagi. Wszystko sprawnie i szybko. Drugi raz też bym się zdecydował. Polecam.

Aktualizacja.
Po podłączeniu licznika dwukierunkowego i uruchomieniu instalacji okazuje się że że działa tylko połowa mocy. Zgłoszone audytorowi, przedstawicielowi, rozmowa z serwisem, mija tydzień i lipa. Nawet przedstawiciel przestał odbierać telefon, nie oddzwania. Przy takiej usłudze oczekuje się że usterki, które zawsze mogą się pojawić, będą usuwane niezwłocznie.
Minus jedna gwiazdka.
Aktualizacja
Czekam już dwa tygodnie tygodnie na naprawę. Mija miesiąc od montażu. Szkoda nerwów.

Jarosław
Jarosław
24 kwietnia 2021 19:49

Serdecznie polecam firmę Sunday Polska 🇵🇱
Doradca Techniczny Pan Piotr wszystko wytłumaczył i wyjaśnił dokładnie.
Jestem szczęśliwym posiadaczem instalacji fotowoltaicznej na super panelach Jinko Solar Tiger Pro 530 W.
Ekstra Ekipa montażowa,która wszystko kompleksowo zrobiła.

Witold
Witold
24 kwietnia 2021 18:11

Nie poważna Firma. Dwa razy byłem umówiony z doradcą ostatnio(24.04) nikt się nie zjawił,nie zadzwonił .

Mirosław
Mirosław
2 kwietnia 2021 00:07

Mogę szczerze polecić, od pracy doradcy po montaż wszystko przebiegło pomyślnie. Dobry produkt i wykonawstwo.

Mirosław
Mirosław
31 marca 2021 17:37

Stary Orzechów.
Dzielę się opinią w fazie po zakończeniu montażu, przed podłączeniem do licznika dwutorowego.
Przedstawiciel udzielił wyczerpujących i przekonujących informacji co skutkowało zawarciem umowy.
Ekipa montażowa przyjechała w wyznaczonym dniu i po 4 godzinach było po robocie, łącznie ze sprzątaniem.
Jak do tej pory p o l e c a m.

Alicja
Alicja
27 marca 2021 20:07

Moja instalacja powstała zimą 2021roku o mocy 4,2k i ,to jest jeszcze za krótko by wyrazić opinię o produkcji prądu, ale jestem zadowolona z doradztwa.W sposób przystępny i fachowy wytłumaczono nam sposób działania paneli fotowoltaicznych i krok po kroku jakie czynności wykonać po kolei w związku z formalnościami.W ciągu 3 tyg zainstalowano w sposób fachowy panele mimo nie sprzyjającej aury.Jestem w kontakcie telefonicznym z doradcami.Będę polecać firmę SunDay

Mariusz
Mariusz
5 marca 2021 20:23

Moja instalacja powstała w 2020roku na jesień założyłem prawie 8kw , tak naprawdę nie miała się jeszcze kiedy wykazać ale w słoneczne dni nawet zimą produkcja prądu spełnia moje oczekiwania .
Jeśli chodzi o sam montaż to został wykonany fachowo, wykonawca zostawia po sobie porządek i bardzo dobre wrażenie . Co jest dla mnie bardzo ważne nie było problemu z dogadaniem terminu .
Sam montaż trwał 2 dni w wybranym przeze mnie czasie .
Wszystkie prace koordynował doradca techniczno-handlowy Pan Janusz .Jestem z niego porad i terminowości zadowolony . Widać że wie o czym mówi .Panele zostały zamontowane po dwóch tygodniach po podpisaniu umowy byłem w szoku że tak szybko poszło. W 2021 roku będę chciał dołożyć jeszcze 2kw nie wyobrażam sobie że miała by to zrobić inna firma jak SUNDAY.
Pozdrawiam cały zespół SYUNDAY POLSKA który załatwił wszystkie formalności-po powiększeniu mocy następny mój krok to pompa ciepła słyszałem że od 2021 roku też można na nich liczyć w.
Jak dla mnie są godni polecenia , nie zmarnowali moich pieniędzy.

Krzysztof.K
Krzysztof.K
1 marca 2021 20:14

Pierwszy kontakt z firmą ”SUNDAY”miałem w 2016 roku kiedy zamontowałem panele fotowoltaiczne korzystając z ich usługi.Wszystkie formalności były załatwiane przez tą firmę z czego wywiązali się w sposób bardzo dobry.Po raz drugi skorzystałem z ich usługi w 2021 roku dokładając jeszcze dodatkowe panele. Kontaktowałem z firmą za pośrednictwem doradcy techniczno – handlowego, który wykazał się pełnym profesjonalizmem i LUDZKIM podejściem do mojej sprawy.Wszystkie pytania kierowane do doradcy nie pozostawały bez odpowiedzi .Panele zostały zamontowana w niecałe trzy tygodnie po pierwszej konsultacji.
Reasumując polecam usługi firmy SUNDAY