Fotowoltaika Sunday Polska 2022 – opinie i recenzja

Firma Sunday Polska jest dynamicznie rozwijającą się spółką, której specjalizacją są elektrownie fotowoltaiczne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Z jej usług skorzystały już setki zadowolonych klientów. Na jakich zasadach przebiega współpraca i jakie są warunki oferty Sunday Polska?

Fotowoltaika – Bezpłatne Porównanie Ofert

Sunday Polska – fotowoltaika

Sunday Polska to prężnie rozwijająca się spółka działająca na rynku mikroinstalacji z zakresu energetyki odnawialnej. Z jej usług do tej pory skorzystało ponad 22.000 klientów. Firma posiada ponad 800 montażystów w całym kraju, a łączna moc fotowoltaiki zainstalowanej przez firmę przekracza już 110 MW. W sumie, Sunday Polska zainstalowana już 300.000 modułów fotowoltaicznych! A jej zespół tworzą specjaliści, którzy z branżą OZE związani są po kilka czy kilkanaście lat.

Firma dostarcza nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych, ceniących sobie wysoką jakość obsługi i terminowość. Kompletne systemy fotowoltaiczne, dostępne w ofercie Sunday Polska, składają się wyłącznie z urządzeń renomowanych, międzynarodowych marek. Jakich?

Mowa tu o panelach fotowoltaicznych Jinko, które w zależności od modelu są w stanie zaoferować od 15 do 25 lat gwarancji produktowej oraz 25 lat gwarancji na uzyski (ok. 84,8 – 87,4% mocy wyjściowej). Oprócz tego w ofercie znajdziemy też moduły ZNShine, DAH Solar, Ulica Solar czy LEAPTON.

W kwestii falowników, firma Sunday wykorzystuje m.in. mikrofalowniki Hoymiles

Sunday Polska posiada profesjonalne ekipy montażowe na terenie całego kraju, a swoim klientom zapewnia:

 • bezpłatny audyt oraz indywidualny dobór wielkości instalacji;
 • projekt instalacji (projektant z uprawnieniami budowlanymi i elektrycznymi);
 • kompletną dokumentację;
 • profesjonalny montaż;
 • pomoc w podłączeniu instalacji do sieci;
 • podłączenie do WiFi (monitorowanie systemu);
 • kompleksową obsługę serwisową na terenie całego kraju.

Prąd ze słońca? Niższe rachunki za energię elektryczną? Nawet 4.000 zł dopłaty do fotowoltaiki z programu Mój Prąd?

W enerad.pl przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksową usługę fotowoltaiczną. Skontaktuj się z naszym Specjalistą, który przeprowadzi Cię przez cały proces!

Sprawdź bezpłatnie oferty fotowoltaiki

Cena fotowoltaiki w firmie Sunday Polska

Cena oferty Sunday Polska fotowoltaika uzależniona jest od wielu czynników, takich jak m.in.:

 • rozmiar instalacji – panele fotowoltaiczne stanowią ok. 45% kosztów instalacji, a im większe jest zużycie energii elektrycznej, tym więcej paneli potrzebujemy, a całkowity koszt inwestycji wzrasta;
 • miejsce montażu instalacji fotowoltaicznej – najczęściej jest ona montowana na dachu, dla którego dobierany jest odpowiedni system montażowy (np. inny zostanie zastosowany na dachu skośnym, a inny na płaskim). Panele trzeba także dopasować do zużycia prądu i orientacji względem słońca. Bardziej zaawansowanego systemu montażowego wymaga fotowoltaika na gruncie, która jest droższa od instalacji dachowych;
 • komponenty instalacji – ceny paneli fotowoltaicznych, czy inwerterów o zbliżonych parametrach mogą się od siebie znacznie różnić (zależy to od np. producenta, modelu, czy technologii);
 • stopień trudności projektu – im bardziej skomplikowane ułożenie, czy usytuowanie dachu, tym więcej komponentów potrzeba do prawidłowego zamontowania instalacji fotowoltaicznej i tym wyższe są koszty całego przedsięwzięcia.

Na stronie internetowej firmy nie znajdziemy szczegółowych kosztów dotyczących założenia instalacji fotowoltaicznej – ale to właśnie dlatego, że wycena bez przeprowadzenia dogłębnej analizy potrzeb i warunków inwestora będzie zwyczajnie nieprecyzyjna.

Według wyliczeń Sunday Polska potrzeba tylko 10 lat, aby cała inwestycja się zwróciła (nawet przy wzięciu na ten cel kredytu na okres 10 lat).ss

Finansowanie Sunday Polska fotowoltaika

Instalacje fotowoltaiczne nie tylko ograniczają zużycie prądu dostarczanego przez dostawcę usług energetycznych, ale są również rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska. Dlatego też cieszą się wśród Polaków coraz większym zainteresowaniem. Nadal jednak, dla wielu osób, koszt całego przedsięwzięcia wykracza poza ich możliwości finansowe. Firma Sunday wspiera swoich klientów w pozyskiwaniu finansowania na fotowoltaikę. Tak więc w zależności od zainteresowanego podmiotu może to być:

kredyt na fotowoltaikę – Sunday Polska oferuje preferencyjne finansowanie dla instalacji OZE. W ten sposób, pokrycie kosztów inwestycji staje się dostępne praktycznie dla wszystkich klientów;

dofinansowanie do fotowoltaiki – wszyscy klienci firmy chcący zainwestować w instalację fotowoltaiczną, mogą liczyć na pomoc przy wyborze odpowiedniego sposobu na dofinansowanie projektu. Ponieważ doświadczeni eksperci firmy nie tylko zamontują instalację fotowoltaiczną na dachu domu, ale również pomogą wypełnić wniosek o dotację;

leasing na fotowoltaikę – nie każda firma może pozwolić sobie na zakup instalacji za gotówkę. Jedną z popularniejszych form finansowania własnej elektrowni słonecznej jest również leasing na fotowoltaikę (w swojej ofercie mają go banki i instytucje finansowe). Największą zaletą leasingu na fotowoltaikę jest to, że przedsiębiorca notuje zyski praktycznie od samego początku, nie wykładając w inwestycję własnych środków. Spłacane natomiast przez kilka lat raty leasingu może wrzucić w koszty działalności gospodarczej i dzięki temu płacić niższe podatki.

Warto dodać, że firma Sunday systematycznie opracowuje różnego rodzaju promocje, które pozwalają dostać fotowoltaikę w jeszcze atrakcyjniejszych cenach. Przykładem może być:

 • akcja “Sunday – raty 0%” dzięki której można kupić fotowoltaikę w kredycie bez odsetek i prowizji,
 • możliwość odroczenia płatności za raty na 3 miesiące.

Sunday Polska – fotowoltaika krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna jest skutecznym sposobem nie tylko na zaoszczędzenie, ale także na zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego sobie i rodzinie. Tylko w latach 2010-2017 koszty energii ze słońca spadły o 73 proc., natomiast średnie ceny prądu 2021 dla gospodarstw domowych wzrosły w ciągu ostatnich 4 lat aż o 10% (a największe podwyżki jeszcze przed nami). Tak więc, wybierając instalację fotowoltaiczną zyskujemy niezależność energetyczną oraz darmowy prąd. Większość czynności związanych z procedurą wdrożenia fotowoltaiki leży po stronie wykonawcy (czyli firmy instalacyjnej) i składają się na nią następujące etapy:

1. Bezpłatna wizyta doradcy

Podczas bezpłatnej wizyty u klienta, doradca Sunday Polska dobierze wielkość instalacji dopasowanej do jego potrzeb oraz oszacuje, ile zaoszczędzi on dzięki zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej. Jest to również doskonały moment na zadanie pytań dotyczących całej inwestycji oraz omówienie najkorzystniejszej formy jej dofinansowania. W tym czasie dokonany zostanie również bezpłatny i niezobowiązujący audyt techniczny, niezbędny do poprawnego dobrania wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej.

2. Akceptacja warunków i podpisanie umowy

Po przeprowadzeniu audytu, klient otrzymuje pełny kosztorys wraz z dostępnymi opcjami sfinansowania instalacji. Jeżeli zaproponowane przez Sunday Polska warunki współpracy będą mu odpowiadać, to po przygotowaniu projektu technicznego i ustaleniu szczegółów, możliwe jest podpisanie umowy. To również na tym etapie ustala się dokładnie kwestię sposobu finansowania i dopełnia się związane z tym formalności.

3. Montaż i uruchomienie instalacji

Podczas tego etapu wszystkie elementy zestawu fotowoltaicznego dostarczane są bezpośrednio do klienta, a instalacje wykonuje certyfikowana ekipa montażowa. Zamontowanie paneli fotowoltaicznych nie wymaga pozwoleń budowlanych ani przebudowy budynku. W zależności od wielkości, montaż instalacji zajmuje od 1 do 2 dni (firma podejmuje się nawet najtrudniejszych instalacji). Po zakończeniu prac, instalator dokonuje pierwszego uruchomienia instalacji i udziela klientowi niezbędnych wyjaśnień.

4. Podłączenie instalacji do sieci elektrycznej

Podczas ostatniego etapu firma Sunday Polska przygotowuje klientowi pełną dokumentację niezbędną do przyłączenia instalacji do sieci energetycznej. W zależności od Zakładu Energetycznego, jej podłączenie zajmuje maksymalnie do 30 dni. Następnie operator zakładu montuje na swój koszt dwukierunkowy licznik, który zlicza, ile energii zostało pobrane, a ile oddano do sieci.

Fotowoltaika – Bezpłatne Porównanie Ofert

Fotowoltaika w firmie Sunday Polska – zalety, wady

Zalety fotowoltaiki Sunday Polska

Elastyczność i różne formy finansowania;
Wsparcie klienta podczas formalności związanych z przyłączeniem instalacji;
Obsługa posprzedażowa – jej elementem jest bieżący monitoring poprawności działania instalacji;
Kompleksowa obsługa serwisowa na terenie całego kraju;
Wysoka jakość produktów – w ofercie firmy znajdują się wyłącznie systemy fotowoltaiczne składające się z urządzeń renomowanych marek (spełniają one normy europejskie i przyłączeniowe, a także posiadają certyfikaty zgodności CE);
Ralizacje na terenie całego kraju;

Wady fotowoltaiki Sunday Polska

Brak informacji na temat potencjalnych kosztów;
Brak własnych ekip montażowych;

Podsumowanie recenzji i nasza opinia
Stosunek jakości do ceny
Szybkość realizacji
Obsługa klienta
Zastosowane podzespoły
Montaż instalacji
Oferta
Fotowoltaika jest idealnym rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy chcą uniezależnić się od zmian cen za energię elektryczną i zredukować swoje rachunki za prąd do zera. Firma Sunday Polska przygotowała atrakcyjną ofertę dopasowaną zarówno do potrzeb klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jednak w niewielkim stopniu różni się ona od tego, co proponuje konkurencja. Każdy zainteresowany może liczyć na rzetelne informacje dotyczące całej inwestycji, wysoką jakość produktów, gwarancję oraz profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Dużym plusem jest to, że firma zapewnia swoim klientom serwis na terenie całego kraju oraz obsługę posprzedażową (jednym z jej ważniejszych elementów jest bieżący monitoring poprawności działania instalacji). Sunday Polska posiada sporo pozytywnych opinii od zadowolonych z usług klientów. Minusem jest natomiast to, że firma nie udostępnia na swojej stronie internetowej narzędzia, które pozwoliłoby osobom zainteresowanym fotowoltaiką, na oszacowanie kosztów tak poważnego przedsięwzięcia. Nie ma to jednak wpływu na wysoką jakość świadczonych usług.
4.8
Nasza ocena
Informacje o autorze

Katarzyna Fodrowska

W kręgu jej zainteresowań leżą tematy związane z budownictwem, architekturą, naukami przyrodniczymi i bieżącymi wyzwaniami stojącymi przed polską energetyką. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prądu, gazu, pomp ciepła i odnawialnych źródeł energii. Propagatorka zdrowego stylu życia i ekologicznych rozwiązań. Wolny czas lubi spędzać na czytaniu i spacerach, a także oddawaniu się swoim dwóm największym pasjom, jakimi są astronomia i flamenco.

Dodaj komentarz
guest
111 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
ewa
ewa
17 maja 2022 12:27

Najgorsza firma na rynku. Nie polecam. Pieniądze wziąć pierwsi, a na dodatyk są drodzy. Obsługa klienta i dział reklamacji to prawdziwy koszmar. Wysłanie od jednego do drugiego. Zakładają sprzęt nowy, który wiedzą, że jest wadliwy. Około 4 miesiące od założenia instalacji nie działały. W ramach reklamacji dają bony. To już w ogóle jest upodlenie. Mogłam ja im zapłacić w bonach, a nie w gotówce. Kiedy pisałam i rozmawiałam o rozwiązaniu umowy wysłali bez pytania bony na 200 zł. a odpowiedzi żadnej, jak rozwiązać umowę. Robią co chcą i jak chcą. Teraz wiem, o innych firmach, które mogę polecić z czystem sumieniem. Natomiast Sunday Polska to najgorsza decyzja jaką podjęłam. NIE POLECAM I OSTRZEGAM przed tą firmą.

Robert
Robert
12 maja 2022 13:52

Nie polecam, brak jakiego kol-wiek kontaktu, falownik wyłącza się co chwile tak od 14 kwietnia. Drogą e-mail było też zgłaszane brak odpowiedzi.

Wiesław
Wiesław
10 maja 2022 21:32

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Sinsay Polska.Wszystko przebiegło bezproblemowo i sprawnie. Błyskawiczny i profesjonalny montaż.

Helena
Helena
9 maja 2022 14:47

Nie polecam firmy Sandey,ponieważ przestał działać falownik .Zgłaszłam usterkę kilka razy od 2 maja i do tej pory nie mam żadnej odpowiedzi czy i kiedy usterka będzie usunięta.Konsultanci odpowiadają że zgłoszą do koleżanki.Zresztą dodzwonić się do konsultantów to trzeba dużo cierpliwości. Ilość produkcji prądu jest zero,już oapłaciłam 43 tys.i nikt nie jest odpowiedzialny

zygmunt
zygmunt
26 kwietnia 2022 21:14

Polecam firmę SUNDAY, jestem zadowolony z wykonawstwa i współpracy z Panią Agnieszką-profesjonalnym doradcą. Panele zamontowane bez problemów, wszystko na razie działa bez kłopotów i mam nadzieję, że tak zostanie.
Polecam firmę.

Magdalena
Magdalena
25 marca 2022 07:35

Polecam firmę Sunday. Bardzo jestem zadowolona z doradcy pana Piotra, wszystko profesjonalnie wytłumaczone. Ekipa montująca mega chłopak. Tak trzymać

Izabela
Izabela
23 marca 2022 13:29

Nie polecam zapłaciła 23.000 zł a fotowoltalika wypracowała10 KW PRZEZ CAŁY ROK

Karolina
Karolina
16 marca 2022 09:54

DRAMAT!!!!! nie polecam,walczę od lipca,kompletny brak zainteresowania.

Potencjalny klient
Potencjalny klient
16 marca 2022 17:34
Odpowiedz do:  Karolina

Z czym dokladnie, prosze o wiecej szczegolow dla potencjalnych klientow

Kris
Kris
15 marca 2022 17:51

Ja polecam – załatwione wszystko tip top -montaż tip top- ładnie wykonany montaż zgodnie z moimi sugestiami. Na drugi dzień po montażu zgłoszenie do Taurona. Ogólnie jestem zadowolony ale cena mogłaby niższa.

Paulina
Paulina
12 marca 2022 17:02

Nie polecam. Po montażu brak kontaktu z kimkolwiek….[…]

Komentarz edytowany przez Redakcję.

Tomasz
Tomasz
7 marca 2022 08:47

Jeżeli chodzi o kontakt po podpisaniu umowy wstępnej to niestety nie ma na co liczyć. Instalacja została wykonana byle jak, ani estetycznie, ale poprawnie. Problem z routerem WIFI był rozwiązywany tygodniami i nie było co liczyć na przyjazd serwisu – samemu trzeba sobie serwisować.

Mam poważne obawy czy instalcja dotrwa do momentu zwrotu kosztów.

Nie polecam.

Anna
Anna
28 lutego 2022 18:15

Niestety nie wywiązali się z umowy 🙁 umowa podpisana w styczniu, montaż rozpoczęty w lutym i wciąż niezakończony. Nie odpisują na maile, nie odbierają telefonów. Umowa opłacona w 100%. Nie możemy odzyskać środków. Nie polecam.

Wiesław
Wiesław
22 lutego 2022 22:16

Nie polecam p.R który sam obliczał jaka moc paneli potrzebna się pomylił i stwierdził że to wina osoby która to liczyła zwiększenie ilości paneli fotowoltaicznych w ich wykonaniu to kosmos Nie polecam

Leszek
Leszek
15 lutego 2022 12:27

Firmę Sunday polecili mi znajomi, którzy byli zadowoleni ze współpracy podczas wykonywania ich własnej instalacji. Umówione spotkanie z przedstawicielem nastąpiło bardzo szybko i w trakcie profesjonalnego przedstawienia szczegółów instalacji podpisaliśmy umowę na dostawę i montaż. Dostawa nastąpiła już po dwóch tygodniach i montaż na drugi dzień po dostawie. Montaż wykonany został bardzo profesjonalnie, firma posegregowała odpady i posprzątała miejsce wykonania instalacji. Wszelkie formalności zostały obsłużone przez Firmę Sunday. Podsumowując – profesjonalnie i rzeczowo, na czas.

Malgorzata
Malgorzata
7 lutego 2022 18:21

W lutym uczestniczylam w spotkaniu w sprawie fotowoltaiki z doradcą firmy Sunday Polska panem Michałem. Powiem szczerze że zaskoczył mnie swoją elokwencją , wiedzą i wspanialym podejściem do klienta. Nie ukrywam że wcześniej rozmawialam już z kilkoma przedstawicielami różnych firm i byłam zszokowana brakiem podejścia i wiedzy na ten temat. Natomiast pan Michał z Sunday jest prawdziwym profesjonalistą w tej dziedzinie. Szczerze polecam tego przedstawiciela.

Barbara
Barbara
29 stycznia 2022 17:05

Nie polecam po roku działania instalacja wyprodukowała zamiast 5,28Kw tylko 4,2 Kw .Wydane pieniądze a za prąd nadal trzeba płacić , bo pani która przyjechała podpisać umowę nie miała pojęcia że jeśli zamontuje panele wschód zachód nie będą produkować całej mocy .

Wiesław
Wiesław
22 lutego 2022 22:17
Odpowiedz do:  Barbara

A dołożyć panele to koszt połowy instalacji witam w klubie u mnie to samo

Krzych
Krzych
27 stycznia 2022 02:37

Polecam umowa podpisana 24 grudnia montaz ukonczony 27.01.22 i juz zgloszenie mikroinstalacj poszlo do ZE. Montaż jak od linijki i tak jak chciałem. Montażyści z Ukrainy bardzo ogarnięte chłopaki.

Gali
Gali
17 grudnia 2021 17:11

Naprawdę jestem zainteresowany fotowoltaiką
Po konsultacji w której przedstawili super plusy typ poprosił o podpis nie zobowiązującego formularza
Umówiliśmy się że ruszą na wiosnę
Był grudzień
Byłem w Tajlandii kiedy zaczęli wymagać coraz więcej papierów łącznie ze skanem d.osobistego
Córka mnie pytała czy wysłać no to nielegalne
Nadmienie że typ siedział u mnie w kuchni przez godzinę
Powiedziałem ok wyślij
Potem baba która się tym zajmowała przestała odbierać
Potem dostałem pismo że jak umowa stanowi za odstąpienie jestem im winny 2000
Zdenerwowałem się poszedłem do adwokata
Powiedział że coraz więcej firm tak działa mają dobrych prawników
Podpisałeś wysłałeś przegrasz
W poniedziałek zadzwonili z banku że komornik zajął dwa konta
4083zl!!¡

Piotr
Piotr
16 grudnia 2021 18:30

Nie polecam i szkoda nerwów na tą firme. Na każdym szczeblu, przedstawiciel handlowy tragedia wiedza minimalna, podczas podpisywania umowy wszystko było na tak wszystko sie dalo, wszystko mialo być w terminie. Schody sie zaczęły po dwuch tygodniach, jak zaczolem dopytywać sie czemu jeszcze montaż nie jest realizowany. Po 16 dniach od podpisaniu umowy dowiedziałem sie ze musze zmienić konstrukcje dachu, dodatkowe ogromne koszta. Gdzie 3 dni po podpisaniu umowy projektant firmy sunday zatwierdził projekt i wszystko bylo w porzadku. Montaż również tragiczny, zostały wysłane inne podzespoły niż były zamówione, instalatorzy chcieli mi wcisnąć to zaco nie zapłaciłem. Na doslanie odpowiednich części czekałem kolejne 10 dni. Czyli 10 dni rozkopany trawnik bo przewód prowadzony gruntem , ogółem jeden wielki bałagan. Umowe podpisałem 14 pazdziernik a dziś mamy 16 grudnia i jeszcze nic nie działa nic nie produkuje Energi ????. Może to tylko wojewuctwo świętokrzyskie ma tak kiepską obsługe, ale od centrali nigdy nie dostałem żadnych informacji.

Adrian
Adrian
15 grudnia 2021 08:34

Nie wiem skąd tyle pozytywnych komentarzy dotyczących montażu. Są bardzo szybcy w temacie podpisania umowy i zaliczki za sprzęt. Montaż” Paaaanie, dwa tygodnie i pan ma na dachu. Później doradca przestaje odbierać telefony, opowiada bajki i generalnie zajmuje się łowieniem kolejnych.
Ja szczerze nie polecam – niespecjalnie czuje, żebym kogoś tam interesował.

Kazmirz
Kazmirz
13 grudnia 2021 16:38

No tak a my chcieliśmy z Jadziom solary a zamontowlay nam panele – nie wiemy o co chodzi ?

Iwona
Iwona
11 grudnia 2021 12:34

Proszę uważać na tą firmę ponieważ wykorzystuje dane osobowe do ciągłego dzwonienia .Prośba o wycofanie danych których nigdy nie podawałam jest jak grochem o ścianę .

Irek
Irek
10 grudnia 2021 19:02

Polecam firmę Sunday. Po podpisaniu umowy trochę czekałem na panele (braki w dostawach od producenta). Oczekiwanie zrekopensował bardzo szybki i profesjonalny montaż. Ekipa monterów szybka, dokładna wszystko posprzątane. Polecam! Instalacja 15.8 Kw

adam
adam
2 grudnia 2021 15:11

NIE POLECAM .NIE WIEM KTO PISAŁ TE POZYTYWNE OPINIE . JA W PAŻDZIERNIKU ZAPŁACIŁEM CAŁĄ SUMĘ ,TERAZ SPŁACAM RATY KREDYTU W BANKU , PŁACĘ ZA PRĄD DO PGE A PANELI JAK NIE BYŁO TAK NIE MA.

Alreta
Alreta
1 grudnia 2021 19:25

NIE POLECAM. Sprzedali tylko sprzęt. A z montażem to jest jakiś obłęd. Nie kupujcie na raty.

Marzysław
Marzysław
30 listopada 2021 10:23

Polecam Sunday. Zakup i realizacja szybko i sprawnie. Szczególnie należy pochwalić doradztwo i odpowiedzi na każde pytania. Obsługa sprawowana przez doradcę p. Małgorzatę na wysokim poziomie.

Mateusz
Mateusz
29 listopada 2021 11:21

Polecam z czystym sumieniem firmę Sunday, działają szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Tomasz
Tomasz
28 listopada 2021 08:19

Firma godna polecenia.Od oferty aż po montaż instalacji.., Najwyższym poziomie, Fachowa pomoc, odpowiedzi na każde pytanie doractwo i bardzo dobry kontakt na każdym etapie inwestycji.Polecam i pozdrawiam

Agnieszka
Agnieszka
25 listopada 2021 21:24

Umówiona byłam na dwa spotkania. Pierwsze to chociaż telefon otrzymałam z jakąś marna wymówka. Drugie nic. Jeżeli takie jest podejście do klienta już od samego początku to strach co będzie dalej

Edward
Edward
24 marca 2022 20:20
Odpowiedz do:  Agnieszka

Ja na dziś byłem umówiony i nikt się nie pojawił, ani nie zawiadomił .Kpiny sobie robią z poważnych ludzi. Szczyt bezczelności

Pawel
Pawel
23 listopada 2021 09:56

Firma, której polityka marketingowa polega na nękaniu ludzi, są jak upierdliwe muchy, dzwonili do mnie już ze 20 razy, na urlopie, w 3 strefie roamingowej, w pracy, mam na nich lep, RODO. A moj nr telefonu sprzedała inna firma, która kiedyś robiła u mnie wycenę. Na pochybel wam.

Jacek
Jacek
22 listopada 2021 21:08

Polecam firmę Sunday. Profesjonalny, szybki montaż. Od podpisania umowy do zakończenia montażu minęły 2 tygodnie. Kontakt z przedstawicielem na szóstkę.

Joanna
Joanna
19 listopada 2021 12:50

Instalację mam od ponad roku i jestem bardzo zadowolona z działania. Tak jak zapowiadał przedstawiciel Sunday produkuje tyle ile pierwotnie zakładaliśmy. Z montażu też jestem zadowolona bo zrobili szybko, czysto i widać, że chłopaki wiedzą co robią i znają się na robocie. Poleciłam już paru znajomym handlowca tej firmy i każdy ma już zamontowaną instalację od Was. Oby więcej takich firm jak Sunday to wszystkim nam żyłoby się lepiej !

Iwona
Iwona
1 listopada 2021 19:47

Solidna firma, doskonały doradca. Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Polecam gorąco

Halina Szwast
Halina Szwast
28 października 2021 10:53

Polecam Firmę Sunday Polska.
Szybko i profesjonalnie!

Ewa
Ewa
27 października 2021 12:09

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Sunday Polska. Mamy dwie instalacje od ponad roku. Wszystko przebiegło bezproblemowo i szybko. Błyskawiczny i profesjonalny montaż. Polecam serdecznie

Damian
Damian
21 października 2021 17:50

Polecam firmę Sunday Polska.
Szybko i profesjonalnie!

Michał
Michał
19 października 2021 11:20

Boże broń przed takimi ludźmii {kirmami} dziwię się KAROLAKOWI że toto reklamuje ele jak to mórią pieniądze nie śmirrdzą…

Pan W.
Pan W.
20 lutego 2022 21:57
Odpowiedz do:  Michał

Dzień dobry!
Co oznacza “kirmami”? Chciałem sprawdzić na własną rękę ale wciąż mi chce powiedzieć tylko o karmie, kamanie itd.

Tomasz
Tomasz
19 października 2021 10:14

Szybko, fachowo, profesjonalnie.
Polecam

Piotr kluska
Piotr kluska
13 października 2021 17:52

Polecam. Wszystko sprawnie i rzetelnie

Damian
Damian
11 października 2021 14:51

NIE POLECAM! Montażyści potrafią zrobić dziury w suficie z wystającymi prętami, wadliwie połączyć elektrykę, a serwis przyjeżdża po 3 miesiącach od wezwania i kasuje za to kasę twierdząc, że serwis jest płatny. Nie znają nawet składników wystawionej faktury, nie są zainteresowani rozwiązaniem problemów. w przypadku nieprzychylnych opinii blokują na facebooku i mediach. NIE POLECAM! Z daleka od nich

Kasia z Justynowa
Kasia z Justynowa
9 października 2021 15:17

Polecam Sunday! Bardzo dobry kontakt. Uprzejmi a przede wszystkim bardzo kompetentni ludzie. Cała instalacja przebiegała bardzo sprawnie. Doradca klienta Pan Mateusz wszystko jasno i przejrzyście wyjaśnił.

Iwona
Iwona
6 października 2021 19:27

Wysoko wykwalifikowani pracownicy SUNDAY POLSKA spełnią Państwa wymagania odnośnie energii odnawialnej. Gorąco zachęcamy do kontaktu – bez wątpienia warto.

Sylwester
Sylwester
26 września 2021 15:09

Bardzo dobra współpraca ze mną jako z klientem, wszystko jasno wyjaśnione, nie ma żadnych problemów jeśli chodzi o dalszą współpracę pod względem merytorycznym, jestem bardzo zadowolony. Tym bardziej, że niedługo czekają nas podwyżki prądu.

ADamW
ADamW
24 września 2021 18:17

Ciągłe miesiącami nękanie ludzi. nie posiadają żadnej zgody na przetwarzanie danych osobowych. nigdy jej nie dostali

Dominik
Dominik
24 września 2021 00:24

Polecam wszystko jasne Polska ekipa zamontowała perfekcyjne. Okolice Hrubieszowa najbardziej nasłoneczniony region w Polsce!

Tomasz Wrona
Tomasz Wrona
22 września 2021 16:22

Bardzo polecam firmę SUNDAY POLSKA.
Główne cechy to solidność wykonania, cena, produkty z “górnej półki. ”
Posiadam dwie instalacje foto. Od SUNDAY POLSKA 9.7kWp. i 6.03kWp. Oraz pompę ciepła Panasonic t-cap

Bogusia
Bogusia
13 maja 2022 13:58
Odpowiedz do:  Tomasz Wrona

Jak pan będzie czekał zima na naprawę pompy to zmieni pan zdanie ja na fachowca od falownika czekam dwa tygodnie pozdrawiam

Mirka
Mirka
21 września 2021 19:02

SErdecznie polecam, bardzo szybko i sprawnie, nader miła obsługa. Gorąco polecam panią Anię, która wszystko wyjaśniła zjawiskowo w najdrobniejszym szczególe. Opiekuje się nami do tej pory, jeśli mamy jakieś pytania nigdy nie zostajemy bez odpowiedzi. Ekipa montażowa do pozazdroszczenia, sprawnie szybko i czysto, kabelki niewidoczne. Pełna kultura.

Ilona
Ilona
17 września 2021 20:04

Firma godna polecenia. Cała instalacja przebiegła sprawnie. Jesteśmy zadowoleni. Doradca z pełnym profesjonalizmem. Polecam.

Łukasz
Łukasz
15 września 2021 13:18

Firma godna polecenia. Solidnie przygotowany projekt foto jak i pompy ciepła. Profesjonalne podejście do klienta. Każdy etap prac potwierdzony mailowo jak i smsem. Wnioski na dofinansowanie sprawnie złożone przez Sunday. Coraz mniej tak dobrych firm. Bardzo fajne ekipy monterskie. Polecam! #EnergiaOdSunday

Piotr
Piotr
13 września 2021 14:34

Moja opinia o tej firmie jest negatywna po pierwsze przedstawiciel nie dokładnie sprawdził dach podczas pomiaru pod instalacje to spowodowało przeniesienie części paneli na budynek garażu .Po drugie panowie którzy motowali instalacje przyjechali w ciemno bez pomysłu jak to połączyć i ostatecznie mam wiszący przewód między domem a garażem widok nie estetyczny jak na firmę która tak się reklamowała że jest profesjonalna i nie najtańsza to bym sobie nie pozwolił na takie wykonywanie bo to reklama .Po trzecie od zgłoszenia problemu na infolinię serwis dojechał dopiero po 3 tygodniach .Więc jeśli mam wystawić ocenę za tę pieniądze to 2na 5 Elbląg

Last edited 8 miesięcy temu by Piotr