pompy ciepła Bosch

Jakie nowości tej jesieni od Bosch Home Comfort?

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność skorzystać z zaproszenia Bosch Home Comfort, za co zresztą bardzo dziękujemy. Podczas tego, jakże ciekawego i owocnego lunchu prasowego, omówione zostały m.in. najważniejsze zagadnienia dotyczące zarówno samej marki, jak i oferowanych przez nią innowacyjnych produktów. Oj działo, się działo!

Główne tematy spotkania

12 września 2023 roku uczestniczyliśmy na zaproszenie Bosch Home Comfort, w lunchu prasowym. Motywem przewodnim spotkania było przedstawienie producenta, jako stabilnej i zaufanej marki. W bogatym portfolio Bosch Home Comfort znajdują się m.in.:

Co ważne, Bosch oferuje też aplikacje dla użytkowników i profesjonalistów, umożliwiające sterowanie urządzeniami z dowolnego miejsca. Ponadto w trakcie spotkania mogliśmy zapoznać się, nie tylko z produktami marki Bosch Home Comfort, czy działaniami wspierającymi, ale również z historią producenta (jest on obecny w strukturach Robert Bosch Sp. z o.o. w Polsce już 30 lat). Na uczestników spotkania czekały także dodatkowe atrakcje, takie jak: wspólne gotowanie w Studio Kuchennym Bosch i zwiedzanie Mobilnego Centrum Szkoleniowego.

Nowa generacja przyjaznych dla środowiska pomp ciepła marki Bosch

Z naszej perspektywy serwisu, pomagającego użytkownikom w podejmowaniu decyzji zakupowych i inwestycyjnych, z zakresu energii oraz OZE, szczególnie interesująca wydała się prezentacja najnowszej powietrznej pompy ciepła. Compress 5800i AW i Compress 6800i AW, to nowa generacja pomp ciepła marki Bosch, które są w pełni elektryczne i cichsze niż kiedykolwiek.

Pompa ciepła Bosch model Compress 6800i AW

Źródło: bosch-press.pl

Ponadto tym, co je wyróżnia, jest również:

  • naturalny czynnik chłodniczy R290 (propan), który jest ekologiczny i w 100% bezpiecznym. Pompa ciepła R290 nie podlega również rozporządzeniu w sprawie F-gazów;
  • nowoczesny design i zmodyfikowana konstrukcja, w której zastosowana została modułowa koncepcja typu "Side-by-Side" (elementy są dopasowane pod względem wizualnym i zapewniają efektywną współpracę). Instalację można też łatwo rozbudować o centralę wentylacyjną z odzyskiem ciepła;
  • efektywność - wysoki współczynnik sezonowej efektywności SCOP;
  • łatwa obsługa - użytkownicy mają do dyspozycji dotykowy panel sterowania z kolorowym wyświetlaczem. Dodatkowo, dzięki intuicyjnej w obsłudze aplikacji HomeCom Easy, można sterować pompą ciepła z dowolnego miejsca na świecie.

Warto również wziąć pod uwagę, że gwarancja na wszystkie urządzenia Bosch wynosi do 5 lat, a gwarantem jest Bosch (a nie firma sprzedająca).

Fotorelacja z lunchu prasowego

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z fotorelacji z lunchu prasowego Bosch Home Comfort:

lunch prasowy zorganizowany przez Bosch

Źródło: bosch-press.pl

lunch prasowy zaproszenie od Bosch

Źródło: bosch-press.pl

gotowanie z Bosch Home Comfort

Źródło: bosch-press.pl

pompy ciepła Bosch

Źródło: bosch-press.pl

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments