Targi ENEX 2023

Jubileuszowe Targi ENEX 2023 już w marcu!

Już 8-9 marca 2023 roku w Targach Kielce będziemy mieli okazję uczestniczyć w jubileuszowych, XXV Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX. To kolejna szansa na spotkanie z wiodącymi producentami oraz nowoczesnymi rozwiązaniami energetycznymi.

Targi ENEX 2023 - co przed nami?

XXV Targi ENEX zgromadzą szereg firm z szeroko pojęte sektora energetycznego. W wydarzeniu wezmą udział m.in.:

  • dostawcy nowoczesnych, ekologicznych systemów grzewczych,
  • producenci i instalatorzy rozwiązań fotowoltaicznych - w tym również fotowoltaiki hybrydowej,
  • przedstawiciele sektora górniczego, hutniczego czy energetycznego,
  • dealerzy samochodowi oferujący rozwiązania z zakresu e-mobilności.

Podczas Targów będzie można również zapoznać się z rozwiązaniami służącymi poprawie efektywności energetycznej, bezpieczeństwa pożarowego. Uczestnicy będą mieli szansę poznać najnowsze osiągnięcia z zakresu technologii wodorowych.

Wśród przedsiębiorstw, które zaprezentują się na Targach ENEX 2023 znajdują się firmy takie jak: Grodno, SOLTEC, Ochsner, Solplanet, Sunprofi, K2 Systems, KENO, Solaredge. Na liście Wystawców są już instytucje z wielu krajów, m.in. Polski, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Chin, czy Australii.

Targi ENEX - okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów

Nowinki technologiczne z branży energetycznej to nie jedyny powód, dla którego warto odwiedzić Targi ENEX 2023. Wydarzenie od lat sprzyja networkingowi, a także wymianie doświadczeń i zdobytej wiedzy. Podczas konferencji będzie można wziąć udział w debatach i forach z inspirującymi osobami. Targi ENEX uświetni m.in. Forum Fotowoltaiczne Solar+, Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła. Gratką dla fanów nowoczesnej motoryzacji będą prezentacje najnowszych modeli aut elektrycznych na torze pokazowym, w ramach Strefy Elektromobilności.

XXV Targom ENEX będą towarzyszyć również Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Enerad.pl, jako jeden z Patronów Medialnych gorąco zachęca do udziału w Targach ENEX, od 8 do 9 marca 2023 roku na Targach Kielce.

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments