Konferencja EMPower – Koło Naukowe Energetyków PW zaprasza!

5 /5
(Ocen: 1)

Szanowni Państwo,

Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi technologiami w energetyce oraz dostępnością do danych na ich temat, na konferencję EMPower, która odbędzie się 2 grudnia 2021 w godzinach 9:00-15:00.

Źródło: materiały organizatora

Wydarzenie będzie transmitowane online na platformie Youtube oraz z naszego wydarzenia na Faceboooku na profilu Koła Naukowego Energetyków Politechniki Warszawskiej.

Konferencja będzie organizowana w ramach premiery medialnej najnowszego projektu naszego Koła – Energetyczna Mapa Polski, w skrócie EMP. Projekt ten zakłada stworzenie interaktywnej strony pokazującej w przystępny sposób dane na temat polskiego systemu elektroenergetycznego.  Aktualnie w planach mamy dodanie na stronie zakładki „ABC Energetyki” w której znajdą się edukacyjne treści na temat sektora energetyki oraz technologii energetycznych w Polsce.

Prelegentami będą przedstawiciele nauki, techniki i biznesu związani z energetyką oraz dostępnością danych, między innymi reprezentanci Polskiej Grupy Energetycznej, Instytutu Energetyki Odnawialnej, Webalize, Transition Technologies S.A. oraz Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej, przy którym działa nasze Koło.

Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej, o którym więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:  https://www.kne.pw.edu.pl/

Linki do transmisji:

https://www.youtube.com/channel/UC7Ng5OxacEh0tQZqdBDI6xA/

https://www.facebook.com/events/4523365714366924/

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres: kn.energetykow@pw.edu.pl

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen prądu w Internecie. Dzisiaj nie tylko porównujemy koszty kWh energii elektrycznej oraz gazu, ale również tworzymy dla Was rankingi, recenzje oraz eksperckie artykuły z innych branż energetycznych, takich jak fotowoltaika, pompy ciepła czy magazyny energii.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments