Konferencja WeLoveFoto

Konferencja WeLoveFoto już 15-16 grudnia 2021 roku!

W dniach 15 – 16 grudnia 2021 roku, w Multikinie Złote Tarasy odbędzie się konferencja WeLoveFoto.pl. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, na którym wystąpi ponad 60 liderów z branży fotowoltaicznej, sektora biznesowego oraz ogólnopojętego sektora OZE. To doskonała okazja, aby zdobyć unikalną wiedzę na temat m.in. fotowoltaiki oraz nawiązać cenne kontakty biznesowe.

Fotowoltaika - Bezpłatne Porównanie Ofert: najlepsze 3 oferty dla Ciebie

OKREŚL PARAMETRY
PORÓWNAJ OFERTY
WYBIERZ NAJLEPSZĄ

Kto wystąpi?

Event WeLoveFoto.pl swoją obecnością uświetnią znamienici goście, w tym m.in.:

 • Dawid Zieliński, czyli fundator i prezes jednej z największych w Polsce firm OZE - Columbus Energy, oferującej m.in. instalacje PV, a także pompy ciepła. To firma, którą znajdziecie w rankingu firm fotowoltaicznych.
 • Bogdan Szymański - ekspert sektora OZE, a także współtwórca oraz prezes Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV.
 • Kamil Sankowski - współzałożyciel oraz Członek Zarządu w firmie Edison Energia.
 • Arnold Rabiega - Prezes Krajowego Instytutu Energetyki Rozproszonej, czyli organizacji się m.in. minimalizacją kosztów energii w przedsiębiorstwach.
 • Albert Gryszczuk - Prezes Krajowej Izby Klastrów energetycznych, będący jednocześnie przedsiębiorcą, managerem i wynalazcą.
 • Krzysztof Kochanowski, pełniący stanowisko Wiceprezesa Zarządu Hydrogen Poland -  organizacji zrzeszającej osoby z sektora wodorowego.
 • Dr Maciej Kawecki, Prorektor WSB w Warszawie, a także specjalista z zakresu cyfryzacji.

Oprócz tego, na scenie wystąpią: Janusz Grądzki zajmujący się tematem elektromobilności, Marcin Dolata będący twórcą aplikacji Easy Solar, Rahim Blak - seryjny przedsiębiorca i prekursor tokenizacji energii, Rafał Baran - legenda marketingu, dr Sławomir Mentzen - ekspert prawa podatkowego.

Podczas tzw. panelu producenckiego uczestnicy konferencji będą mogli wysłuchać m.in. przedstawicieli firmy Fronius, Growatt, Winaico, Apator czy Jinko Solar (jeden z liderów naszego rankingu paneli fotowoltaicznych).

banner welovefoto

Warto podkreślić, że każdy prelegent będzie miał łącznie 30 minut na przedstawienie poruszanego przez siebie tematu, z czego 20 minut zajmie prezentacja, a kolejnych 10 minut będzie przeznaczone na zadawanie pytań przez uczestników.

O czym będzie konferencja WeLoveFoto.pl?

Na wydarzenie będzie składało się kilka paneli tematycznych dotyczących m.in.:

 • automatyzacji i nowoczesnych technologii w sektorze OZE,
 • magazynów energii,
 • aktualnych regulacji prawnych,
 • marketingu i sprzedaży,
 • zarządzania personelem i HR,
 • tokenizacji energii i nie tylko,
 • optymalizacji podatkowej w branży odnawialnych źródeł energii,
 • farm fotowoltaicznych,
 • pozyskiwania środków, np. w ramach dotacji OZE,
 • przyszłości i rozwoju odnawialnych źródeł energii.

Podczas konferencji, uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wystąpień prelegentów i poznać ich historie sukcesu, ale także uczyć na się na popełnionych przez nich błędach. Dwudniowa konferencja WeLoveFoto.pl stworzy także okazję do bezpośredniej wymiany doświadczeń, zadawania pytań i oceny wystąpień.

Fotowoltaika - Bezpłatne Porównanie Ofert: najlepsze 3 oferty dla Ciebie


OKREŚL PARAMETRY

PORÓWNAJ OFERTY

WYBIERZ NAJLEPSZĄ

WeLoveFoto.pl - dlaczego jeszcze warto wziąć udział?

Event WeLoveFoto.pl to nie tylko szansa na merytoryczne dyskusje, inspirujące spotkania i poszerzanie wiedzy. W ramach konferencji, uczestnicy mają zagwarantowany nocleg w ekskluzywnym hotelu oraz catering w trakcie imprezy. Oprócz tego czeka na nich szereg atrakcji, m.in. energetyczne After Party w jednym z najlepszych klubów w Warszawie, konkursy, drinki, usługi fizjoterapeutów, prezenty, a nawet konkursy! Dla najbardziej wymagających możliwe są usługi VIP - w tym pomoc concierge’a, dostarczenie limuzyny czy zapewnienie transportu lotniczego.

Konferencje WeLoveFoto.pl to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, tak na polskiej jak i międzynarodowej arenie. Warto zatem zarezerwować bilety już teraz.

Fotowoltaika - Bezpłatne Porównanie Ofert: najlepsze 3 oferty dla Ciebie

OKREŚL PARAMETRY
PORÓWNAJ OFERTY
WYBIERZ NAJLEPSZĄ
Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments