NaSwoim Pompy ciepła – opinie i recenzja

NaSwoim to firma działająca w branży budowlanej, grzewczej i OZE, która na polskim rynku działa od 2015 roku. Wszyscy zainteresowani mogą liczyć na szeroką ofertę instalacji fotowoltaicznych i systemów grzewczych, które doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku powstających, jak i modernizowanych budynków mieszkalnych, czy użytkowych. Jednym ze sztandarowych produktów, jakie w swojej sprzedaży posiada firma NaSwoim są ekologiczne i energooszczędne pompy ciepła. Jak wyglądają szczegóły oferty?

Sprawdź bezpłatnie oferty na pompę ciepła

Spis treści – Czego dowiesz się z artykułu?

NaSwoim – zakres działalności

NaSwoim to firma, która prężnie działa już od 2015 roku, proponując klientom doradztwo, kompleksowe usługi i finansowanie. Obszarem zainteresowań przedsiębiorstwa jest branża budowlana, grzewcza i OZE. W swojej ofercie NaSwoim posiada m.in.

Przy czym należy podkreślić, że wszyscy klienci, zarówno prywatni jak i biznesowi, oprócz dokonania samych zakupów urządzeń najlepszych i topowych marek, skorzystać mogą również z profesjonalnego montażu i uruchomienia instalacji. Co ważne, wszystkie instalacje, czy to fotowoltaiczne, czy grzewcze, realizowane są z najwyższą jakością i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami w:

 • mieszkaniach;
 • domach jednorodzinnych;
 • kamienicach;
 • biurach;
 • budynkach użytkowych.

Na ten moment oferta NaSwoim skierowana jest do klientów z: Kalisza, Konina, Łodzi, Bełchatowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Ostrowa Wielkopolskiego, Pleszewa, Rawicza, Jeleniej Góry, Legnicy, Kępna, Jarocina, Tomaszowa Mazowieckiego, Zduńskiej Woli i okolicznych miejscowości.

Sprawdź bezpłatnie oferty na pompę ciepła

NaSwoim Pompy ciepła – warunki i ceny

Pompy ciepła są najbardziej ekologicznymi i efektywnymi energetycznie urządzeniami grzewczymi (wszystko dzięki wykorzystywaniu energii odnawialnej z powietrza, gruntu lub wody). Ponadto są one bezobsługowe i doskonale sprawdzają się zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach, gdzie mogą współpracować z obecnymi tam już urządzeniami grzewczymi.

Wyróżniają się również długą żywotnością, małą awaryjnością i wielofunkcyjnością, albowiem mogą służyć nie tylko do ogrzewania pomieszczeń i przygotowywania cwu, ale i do chłodzenia w letnie dni. Opłacalne jest również uzupełnienie pompy ciepła o panele fotowoltaiczne, które dostarczają darmową energię do zasilania tego energooszczędnego urządzenia grzewczego. Wszystko to sprawia, że Polacy coraz częściej podejmują decyzję o zakupie i montażu pompy ciepła.

Jakie pompy ciepła oferuje NaSwoim?

W odpowiedzi więc na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku pomp ciepła w Polsce (stanowią one niemal co trzecie sprzedawane urządzenie grzewcze), coraz więcej firm poszerza o nie swoją ofertę. Podobnie, jest w przypadku firmy NaSwoim, której klienci mogą wybierać spośród producentów pomp ciepła, oferujących urządzenia najwyższej klasy. Mowa tu o:

 • pompach ciepła Panasonic Aquarea – wyróżniających się niskimi kosztami ogrzewania, prostym montażem i dużą wydajnością (nawet przy temperaturze -20 °C i przy możliwości samodzielnej pracy do -28°C na zewnątrz). Dostępne są pompy ciepła powietrze -woda z serii: Aquarea T-CAP i Aquarea High Performance (jednostki All In One). Urządzenia te występują w typoszeregu od 3 kW do 16 kW mocy nominalnej i posiadają w standardzie funkcję chłodzenia i gwarancję na 3-5 lat;
 • pompach ciepła Daikin Altherma, które oferowane są w wielu wariantach. Do wyboru są nie tylko pompy ciepła powietrze-woda niskotemperaturowe split i monoblok, ale również pompy ciepła wysokotemperaturowe, które mogą współpracować z tradycyjnymi grzejnikami. Pompy ciepła Daikin Altherma wyróżniają się wysoką wydajnością, najwyższą jakością, bardzo cichą pracą i nowoczesnym designem;
 • pompach ciepła Viessmann, typu monoblok i split, które można dobrać do każdego budynku i potrzeb inwestorów. Charakteryzują się one niskimi kosztami eksploatacji ze względu na wysoką wartość współczynnika COP, pracą nawet do: -20 °C, 5-letnią gwarancją na urządzenie, niezwykle niskim poziomem hałasu oraz możliwością uzyskania systemu grzewczego o efektywności A+++ (w połączeniu z rekuperacją i instalacją PV);
 • pompy ciepła Rotenso, które mieszczą się w zakresie mocy od 6 kW do 16 kW (dostępne są jednostki typu monoblok, split, multi oraz jednostki jednofazowe i trójfazowe). Pompy ciepła tego producenta przygotowane są do efektywnej współpracy z instalacją ogrzewania podłogowego, a także tradycyjną instalacją CO wyposażoną w grzejniki (pompa posiada dwa obiegi grzewcze w standardzie). Wśród ich największych zalet wymienić należy również niski koszt eksploatacji, cichą pracę, estetyczne wykonanie wszystkich podzespołów i 5-letnią gwarancję;
 • pompach ciepła Atlantic, które przez cały rok gwarantują użytkownikom komfort na najwyższym poziomie (zimą ciepło, a latem chłód). Pompy ciepła tego francuskiego producenta cechują się bardzo ekonomicznym zużyciem energii, cichą pracą, zaawansowany programator panelu sterowania, bezproblemowym serwisem 48h i gwarancją wynoszącą 5 lat. W ofercie dostępna jest szeroka gama produktów w zakresie mocy od 5 kW do 17kW.

NaSwoim jest również autoryzowanym instalatorem pomp ciepła takich marek, jak: Gree, Haier, Ariston, Neoheat, czy York., które montuje od samego początku swojej działalności, a więc od 2015 roku.

Pompy ciepła NaSwoim – co proponuje instalator?

Klienci firmy NaSwoim mogą liczyć na jakość proponowanej oferty i jej kompleksowość. Począwszy od dobrania urządzenia dopasowanego do potrzeb przyszłego użytkownika, wycenę instalacji, przez kompleksowy montaż pompy ciepła i jej uruchomienie, a na korzystnym finansowaniu i gwarancji producenta kończąc.

NaSwoim Pompy ciepła – cena i finansowanie

Firma NaSwoim nie podaje cennika oferowanych usług, ponieważ to, jaki będzie ostateczny koszt inwestycji zależy od wielu czynników. Na cenę pompy ciepła wpływ ma przede wszystkim:

 • dolne źródło, z którego urządzenie pozyskuje energię cieplną (z powietrza, gruntu lub wody);
 • górne źródło, a więc sposób ogrzewania w budynku (ogrzewanie podłogowe potrzebuje niższej temperatury zasilania niż tradycyjne grzejniki);
 • producent pompy ciepła;
 • technologia budowania domu;
 • powierzchnia grzewcza budynku;
 • liczba domowników;
 • moc pompy ciepła;
 • zapotrzebowania na energię grzewczą i ciepłą wodę użytkową.

Sprawdź bezpłatnie oferty na pompę ciepła

Zalety i wady pomp ciepła NaSwoim

Wybór najlepszego instalatora pomp ciepła nie należy do najłatwiejszych i może okazać się sporym wyzwaniem. W związku z tym warto wcześniej przyjrzeć się aspektom podsumowującym usługi firmy NaSwoim.

Zalety pomp ciepła NaSwoim

Doświadczenie pracowników firmy, działającej od 2015 roku
Kompleksowość oferty
Najwyższa jakość wykonywanych usług
Przejrzyste zasady współpracy
Szeroki wybór pomp ciepła cenionych producentów
Dogodne formy finansowania inwestycji
Wsparcie w pozyskaniu dofinansowania
Gwarancja na wszystkie urządzenia

Wady pomp ciepła NaSwoim

Brak szczegółowego cennika

Podsumowanie recenzji i nasza opinia
Stosunek jakości do ceny
Szybkość realizacji
Obsługa klienta
Zastosowane podzespoły
Montaż instalacji
Oferta
Firma NaSwoim posiada wieloletnie doświadczenie w realizowaniu najwyższej jakości usług zarówno z branży budowlanej, grzewczej, jak i sektora OZE. Co ważne NaSwoim przeprowadza swoich klientów przez wszystkie etapy inwestycji - od dobrania urządzenia przez kompleksowy montaż i uruchomienie instalacji, do dogodnej formy jej finansowania. Firma w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz ekologicznych pomp ciepła topowych marek (w tym pompy ciepła Viessmann, Panasonic, Daikin i Atlantic), które wyróżniają się dużą wydajnością, niskimi kosztami ogrzewania, prostym montażem i długą gwarancją producenta. Ponadto firma jest też autoryzowanym instalatorem pomp ciepła: Gree, Haier, Neoheat, York i Ariston.
4.5
Nasza ocena
Informacje o autorze

Katarzyna Fodrowska

W kręgu jej zainteresowań leżą tematy związane z budownictwem, architekturą, naukami przyrodniczymi i bieżącymi wyzwaniami stojącymi przed polską energetyką. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prądu, gazu, pomp ciepła i odnawialnych źródeł energii. Propagatorka zdrowego stylu życia i ekologicznych rozwiązań. Wolny czas lubi spędzać na czytaniu i spacerach, a także oddawaniu się swoim dwóm największym pasjom, jakimi są astronomia i flamenco.

Dodaj komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments