Solar Energy Expo

Solar Energy Expo - największe targi OZE już 19-20 stycznia!

Rozwój odnawialnych źródeł energii nie ogranicza się jedynie do badań. Równie istotne jest promowanie wiedzy i aktualnych rozwiązań. Jedną z lepszych okazji do bezpośredniego zapoznania się z możliwościami, jakie daje OZE, są targi Solar Energy Expo, które odbędą się już 19-20 stycznia 2022 roku.

Czym jest Solar Energy Expo?

Solar Energy Expo to międzynarodowe targi przemysłu odnawialnych źródeł energii. Wydarzenie to będzie trwało dwa dni i w jego trakcie, będzie można zobaczyć innowacyjne rozwiązania dla branży OZE, prezentowane przez wystawców z Polski i z zagranicy. Targi Solar Energy Expo są świetną okazją do spotkania się ze specjalistami z branży i nawiązania kontaktów biznesowych, a także szansą na promocję i sprzedaż sprzętu związanego z różnymi typami odnawialnych źródeł energii.

Na targach Solar Energy Expo będzie można zapoznać się z takimi sektorami OZE jak:

 • fotowoltaika,
 • energetyka wiatrowa,
 • energetyka geotermalna,
 • energetyka wodna,
 • produkcja energii z biomasy.

Pojawią się stoiska m.in. z panelami słonecznymi, inwerterami, a także z nowymi technologiami w zakresie pozyskiwania energii z wiatru czy wody. Oprócz tego liczyć można na stanowiska poświęcone m.in. magazynom energii czy systemom rozprowadzania zielonej energii.

Gdzie odbędzie się Solar Energy Expo?

Międzynarodowe Targi Odnawialnych źródeł Energii Solar Energy Expo odbędą się 19-20 stycznia 2022 roku na jednej z hal Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie Al. Katowicka 62. Miejscowość ta położona jest niedaleko Warszawy.

Solar Energy Expo

Źródło: materiały organizatora

Solar Energy Expo - bilety i darmowe zaproszenia

Udział w Solar Energy Expo wymaga posiadania biletu lub zaproszenia. Bilet upoważnia do wejścia na jeden wybrany dzień targów, a także bezpłatnego parkingu i udziału w konferencjach/warsztatach. Jego cena wynosi 500 zł.

Alternatywą jest uzyskanie zaproszenia. Jak je zdobyć? Nic prostszego! Wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia i odebrać darmowy bilet, pod postacią kodu QR ze swojego maila. Zaproszenie upoważnia do wejścia w oba dni targów i jest zupełnie darmowe! Liczba zaproszeń jest ograniczona, a oferta ta dostępna jest tylko do 12.01.2022.

Zostań wystawcą na Solar Energy Expo!

Warto wspomnieć, że podmioty zainteresowane prezentacją swoich produktów i usług podczas Solar Energy Expo będą miały taką możliwość. Organizatorzy przygotowali atrakcyjną ofertę dotyczącą stawek za powierzchnię wystawienniczą i zabudowę stoiska, a także rozbudowane zaplecze marketingowe. Solar Energy Expo jest idealnym miejscem do promocji swojej firmy oraz usług dla:

 • firm zajmujących się rozwiązaniami fotowoltaicznymi,
 • przedsiębiorstw związanych z instalacjami solarnymi,
 • wykonawców projektów EPC,
 • osób związanych z energią wodną, geotermalną, wiatrową lub biomasą,
 • dostawców infrastruktury sieciowej,
 • wszelkich instytucji badawczych, certyfikujących, stowarzyszeń, firm projektowych, usług finansowych czy wydawnictw związanych z OZE.

W czasie Solar Energy Expo będzie można dotrzeć ze swoimi usługami i produktami do tysięcy odbiorców, zainteresowanych osiągnięciem lepszej efektywności energetycznej oraz zmniejszeniem wydatków związanych z wykorzystaniem energii.

Wspólna misja - enerad.pl patronem medialnym Solar Energy Expo!

Z dumą pragniemy Was poinformować, że enerad.pl został jednym z patronów medialnych Solar Energy Expo. Cieszymy się, że możemy wspierać wydarzenia związane z tak bliskimi nam zagadnieniami z zakresu odnawialnych źródeł energii. Wierzymy, że wspólne promowanie m.in. instalacji fotowoltaicznych czy elektrowni wiatrowych zagwarantuje lepsze efekty i pomoże zmienić profil polskiej energetyki. Serdecznie zapraszamy na do wzięcia udziału w targach, a także śledzenia wydarzenia!

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments