Kongres ESG Polska Moc Biznesu

Trwa Kongres ESG 2022 - oglądaj na żywo!

Kongres ESG Polska Moc Biznesu 2022, który odbywa na 7 października 2022 roku, na stadionie PGE Narodowy właśnie ruszył. To wyjątkowe wydarzenie dla kadry zarządzającej, ludzi biznesu oraz inwestorów z całej Polski. Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu osobiście, mamy linki do poszczególnych bloków tematycznych. Zapraszamy do oglądania na żywo!

Trzy sceny Kongresu ESG

Kongres ESG Polska Moc Biznesu to wyjątkowe wydarzenie, które będzie podzielone na trzy segmenty tematyczne:

  • E - enviromental (środowisko),
  • S - social (społeczeństwo),
  • G - governance (gospodarka).

Każdy z nich to okazja to udziału w interesujących debatach, dyskusjach przy okrągłym stole i do wysłuchania inspirujących power speech. Wśród poruszanych tematów będzie m.in. wątek oszczędzania energii podczas kryzysu, kwestia pozyskiwania funduszy z zagranicy czy efektywnego finansowania polskiego sportu. W programie Kongresu ESG znalazło się też miejsce dla organizacji pozarządowych, które będą mogły poruszyć palące problemy w ramach sekcji "Ludzka Twarz Biznesu - Równy start dla wszystkich". Poniżej znajdziecie linki do poszczególnych scen tematycznych.

Kongres ESG Polska Moc Biznesu - środowisko. Transmisja

Poniżej znajdziecie link do sceny związane z tematami środowiska. Podczas wystąpień zostaną poruszone tematy związane z oszczędzaniem energii, zrównoważonym rozwojem oraz energią przyszłości, czyli OZE. Zachęcamy do udziału on-line.

Kongres ESG Polska Moc Biznesu - gospodarka. Oglądaj na żywo

Ci, którzy zainteresowani są tematyką gospodarczą, mogą posłuchać przemówień związanych m.in. z pozyskiwaniem funduszy na rozwój, zasadnością stosowania zryczałtowanego ZUS-u czy bezpieczeństwa cyfrowego.

Kongres ESG Polska Moc Biznesu - społeczeństwo. Oglądaj na żywo!

Coś dla siebie znajdą również osoby zainteresowane m.in. finansowaniem sportu, różnorodnością w biznesie czy pozycją kobiet w XXi wieku.

STUDIO – Ludzka Twarz Biznesu – NGO’sy – okrągły stół

Uczestnicy Kongresu ESG mogą również wysłuchać propozycji, jak skutecznie łączyć NGOsy z biznesem. Zapraszamy do wideokonferencji.

Enerad.pl, jako partner medialny wydarzenia, serdecznie zaprasza do oglądania!

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments