2000 zł zwrotu na konto przy zakupie pompy ciepła NIBE

2000 zł zwrotu na konto przy zakupie pompy ciepła NIBE!

NIBE to firma działająca na międzynarodowym rynku, produkująca nowoczesne rozwiązania energooszczędne. W celu upowszechnienia marki oraz uszczuplenia zasobów magazynowych, ten producent pomp ciepła uruchomił „Szwedzką Promocję – Cashback”. Promocja jest aktywna od 16 sierpnia do 30 listopada 2023 r. lub wyczerpania 2,5 tys. sztuk pomp ciepła dostępnych w ramach oferty objętej częściowym zwrotem pieniędzy za zakup.

Decydująca jest kolejność zgłoszeń. Formalności zaczynają się od momentu wysłania wypełnionego formularza elektronicznego.

Kto może skorzystać z promocji NIBE?

Aby skorzystać z promocji, trzeba być użytkownikiem końcowym, nieprowadzącym działalności gospodarczej, który w okresie obowiązywania oferty promocyjnej zakupi powietrzną pompę ciepła marki NIBE. Ważne jest, aby zachować dowód zakupu w postaci imiennej faktury VAT wystawionej na ciebie jako uczestnika promocji. Dodatkowo zrobić zdjęcie tabliczki znamionowej na zakupionej pompie ciepła tak, aby była ona widoczna w całości.

Następnie należy zarejestrować się online za pomocą formularza dostępnego na stronie producenta i dołączyć wszystkie wymagane dokumenty. Po przesłaniu formularza, mailowo, w ciągu 15 dni roboczych, powinniśmy otrzymać informacje w sprawie weryfikacji zgłoszenia.

Pompy ciepła NIBE objęte promocją

Promocją objęte są następujące modele powietrznych pomp ciepła NIBE:

  • NIBE F2120 (monoblok): modulowana moc grzewcza, wbudowana funkcja chłodzenia aktywnego, inwerterowa sprężarka, do 65°C na zasilaniu systemu grzewczego, pracuje przy temperaturze zewnętrznej do - 25°C, wysoki sezonowy współczynnik efektywności SCOP, przekraczający 5;
  • NIBE S2125 (monoblok): bazuje na czynniku chłodniczym R290, modulowana moc grzewcza, funkcja chłodzenia aktywnego, do 75°C na zasilaniu systemu grzewczego, działanie przy temperaturze do -25°C, wysoki współczynnik SCOP = 5,0, zarządzanie przez smartfon czy tablet;
  • NIBE F2040 (monoblok): modulowana moc grzewcza, technologia inwerterowa, działanie przy temperaturach zewnętrznych do -20°C, maksymalna temperatura zasilania 58°C, funkcja chłodzenia;
  • NIBE SPLIT AMS (split): współpracująca z jednostkami wewnętrznymi (NIBE HBS, NIBE SHB lub NIBE BA-SVM), z wbudowaną funkcją aktywnego chłodzenia, technologia inwerterowa, działa do -20°C, zapewnia 58°C na zasilaniu systemu grzewczego.

2 tys. zł premii od NIBE

W ramach promocji NIBE zaoferuje zwrot części kwoty zakupu pompy ciepła. Premia to 2 tys. zł. Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia (łącznie z zakupem pompy ciepła), środki w ciągu 20 dni roboczych, zostaną przelane na konto bankowe wskazane przez klienta.

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
2023-11-04 20:09

Taaak…. najpierw zabiorą a później że niby dają…. Ja tam jestem za stary na takie chwyty. Ceny na rynku czegokolwiek wynikają z popytu , podaży i siły konkurencji. Oczywiście każdy dystrybutor (nawet nie producent) ma swoją strategię . Jak już pisałem ja rozsyłam zapytania ofertowe i wybieram ze spływających ofert tylko te, które uważam za atrakcyjne. Im bardziej precyzyjne zapytanie tym częściej spływają oferty poważne i akceptowalne. Stosuję też czasami zasadę ze starych przetargów publicznych: oferty najdroższe i najtańsze są odrzucane z zasady o czym jasno informuję w SIWZ.