nowa oferta dla budujących domy

Columbus Energy z nową ofertą dla budujących domy!

Columbus Energy, jedna z wiodących firm na polskim rynku OZE, nawiązała współpracę z Extradom.pl, firmą z grupy Wirtualna Polska Holding. Współpraca ma charakter marketingowy i sprzedażowy, a jej celem jest dotarcie z ofertą Columbus Energy do klientów indywidualnych korzystających z usług Extradom.pl.

Potencjał rynku i perspektywy współpracy

W obliczu wzrastających kosztów paliw kopalnych rola odnawialnych źródeł energii jest coraz istotniejsza. Zgodnie z umową Extradom.pl, poprzez swoją platformę dystrybucyjną gotowych projektów domów, będzie promował ofertę firmy Columbus Energy. Dodatkowo klienci Extradom.pl otrzymają dedykowane propozycje od Columbus Energy, wraz z 2-letnią gwarancją ceny. Za świadczone usługi Extradom.pl otrzyma wynagrodzenie.

Dawid Zieliński, prezes Columbus Energy, podkreślił, jakie znaczenie ma nowa współpraca i jakie są jej perspektywy. Zieliński stwierdził, że rynek jest obszerny, ponieważ w Polsce co roku powstaje około 100 tys. domów. Współpraca z firmą Extradom.pl to szansa na dotarcie do szerokiej bazy nowych odbiorców.

Umowa między Columbus Energy a Extradom.pl została zawarta do 30 czerwca 2024 r., z możliwością jej wypowiedzenia z trzymiesięcznym wyprzedzeniem. Columbus Energy dostarczy klientom Extradom.pl unikatową ofertę sprzedaży i montażu pompy ciepła, fotowoltaiki, magazynu energii oraz stacji ładowania elektryków. W ramach współpracy w serwisie Extradom.pl pojawi się kalkulator Columbus, który umożliwi przyszłym właścicielom domów przeliczenie kosztów eksploatacji domu z urządzeniami OZE i bez nich.

Zmiana trendów i korzyści dla klientów

Jak zauważył CEO Extradom.pl, Krzysztof Mosur, klienci coraz częściej zwracają uwagę na koszty eksploatacji domu, a nie tylko na koszty budowy. Dlatego coraz chętniej wybierają proekologiczne warianty. Możliwość skorzystania z oferty Columbus Energy na etapie projektowania domu ułatwi proces zakupowy.

Tylko w ciągu pierwszych ośmiu miesięcy 2022 r. moc elektrowni fotowoltaicznych rozlokowanych na terenie Polski zwiększyła się o 3.366,2 MW. Z kolei w 2021 r. Polska odnotowała w odniesieniu do mocy fotowoltaiki wzrost o 3710 MW. Według Stowarzyszenia SolarPower Europe to zapewniło naszemu krajowi 10 miejsce na świecie pod względem inwestowania w nowe moce wytwórcze PV w 2021 r.

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments