nowa seria klimatyzacji Daikin

Grzanie i chłodzenie z nową serią All Seasons Perfera od Daikin

Daikin, jeden ze światowych liderów w dziedzinie rozwiązań do ogrzewania i chłodzenia, wprowadza na rynek nową serię klimatyzacji All Seasons Perfera. Ta innowacyjna linia produktów łączy w sobie najnowsze technologie i wyjątkowe funkcje, aby zapewnić optymalny komfort termiczny przez cały rok przy minimalnym zużycie energii.

Zaawansowane technologie na każdą porę roku

Nowa seria klimatyzacji All Seasons Perfera wyróżnia się wysoką efektywnością energetyczną. Współczynnik efektywności sezonowej (SEER) urządzenia sięga 9,47, a współczynnik wydajności sezonowej (SCOP) - 5,20. Dzięki temu użytkownicy cieszą się komfortem niezależnie od pory roku, bez obaw o wysokie rachunki za prąd. Urządzenie charakteryzuje się również doskonałą klasą energetyczną A+++ zarówno w trybie chłodzenia, jak i ogrzewania.

Funkcje zapewniające komfort i oszczędność

Seria All Seasons Perfera posiada szereg zaawansowanych funkcji:

  • Optymalizacja przepływu powietrza: Nowa dwuklapowa konstrukcja, precyzyjnie kieruje strumień powietrza, eliminując przeciągi i zapewniając równomierne rozprowadzenie ciepłego lub chłodnego powietrza po pomieszczeniu, również przy dużych przestrzeniach.
  • Czujniki ruchu: 2-strefowy czujnik ruchu dostosowuje przepływ powietrza i tryb pracy urządzenia, unikając bezpośredniego nawiewu na osoby. Co więcej urządzenie automatycznie przełączy się na tryb oszczędzania energii w przypadku wykrycia pustego pomieszczenia.
  • Heat Boost: Unikalna dla Daikin funkcja Heat Boost pozwala na osiągnięcie żądanej temperatury o 14% szybciej niż w tradycyjnych systemach.
  • Cicha praca: Dzięki nowo zaprojektowanemu wentylatorowi wewnętrznemu, urządzenie pracuje na poziomie hałasu zaledwie 19 dBA, co zapewnia niemal niesłyszalną pracę.
  • Tryb nocny: Zmniejsza temperaturę pomieszczenia o 2°C zimą i podnosi o 0,5°C latem, co przyczynia się do dodatkowych oszczędności energetycznych i zapewnia komfortowy sen.
  • Sterowanie głosowe i aplikacja mobilna: Urządzenie można obsługiwać za pomocą asystentów głosowych Google Assistant i Alexa. Ustawienia można też zmieniać lub programować za pomocą aplikacji Daikin Onecta.
  • Wbudowane filtry powietrza: Nowy model jest wyposażony w zmywalny filtr statyczny, pokryty specjalną z substancją o działaniu antybakteryjnym i antywirusowym, co przekłada się na czystrze powietrze w pomieszczeniu.

Czy wiecie, że klimatyzacja to inaczej pompa ciepła powietrze - powietrze? Koniecznie dowiedzcie się więcej o tej technologii: Jak działa pompa ciepła?.

Sto lat innowacji – Daikin na świecie

Daikin to japońska firma, która w tym roku świętuje swoje 100-lecie. Od początków swojego istnienia, skupia się na innowacjach w branży HVAC (ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja), oferując innowacyjne rozwiązania w zakresie ogrzewania, chłodzenia, oczyszczania powietrza i chłodnictwa. Jak można przeczytać na stronie producenta, Daikin to jedyna firma na świecie, która ma na swoim koncie zarówno projektowanie i produkcję klimatyzatorów, jak i produkcję czynników chłodniczych. Dzisiaj, Daikin zatrudnia ponad 96 000 pracowników, działając w 173 krajach.

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments