Prąd, energia elektryczna

Deltis to teraz Audax Energia

W zeszłym roku, Deltis dołączył do europejskiej grupy kapitałowej Audax Energia, czego naturalnym efektem była zmiana nazwy. Co warto wiedzieć o zmianie?

Deltis zmienia się w Audax Energia

Przede wszystkim musimy mieć świadomość, że poza nową nazwą, nic innego się nie zmieni.

Wszystkie pozostałe dane rejestrowe i teleadresowe pozostają niezmienne. Obecni klienci firmy mogą spać spokojnie, gdyż zmiana nazwy firmy nie wymaga aneksowania zawartych umów, ani nie zmienia jej dotychczasowych warunków. Wszystko zostaje po staremu. Jedynie kolejne faktury będą od teraz opatrzone nowym logo – Audax Energia.

Co to jest Audax Energia?

Audax Energia to międzynarodowy koncern, zajmujący się obrotem energią elektryczną i paliwem gazowym. Oprócz Polski, firma działa także w Hiszpanii, Portugalii, we Włoszech i Niemczech. Centrala spółki znajduje się w Barcelonie.

Dane kontaktowe do Audax Energia

Wszystkie numery telefonów oraz adres korespondencyjny pozostają bez zmian. Zmianie ulega adres strony internetowej na www.audaxenergia.pl . Dotychczasowy adres www.deltis.pl przez jakiś czas nadal będzie funkcjonował, przekierowując klientów do nowej strony.

W związku ze zmianą domeny, aktualny e-mail do BOK, to: bok@audaxenergia.pl

Uwaga na nieuczciwych przedstawicieli

W tym miejscu chcielibyśmy przestrzec wszystkich klientów firmy Deltis, a teraz już Audax Energia. Powyższa zmiana może zachęcić oszustów do nieuczciwych praktyk. Dlatego zapamiętajcie: zmiana nazwy nie wiąże się z podpisywaniem aneksów, czy nowych umów! A wszelkie próby oszustw koniecznie zgłaszajcie Audax Energia i organom ścigania.

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments