Prąd, energia elektryczna

Gdańskie Dni Elektryki już 26 i 27 października 2021 roku!

Już niebawem wracają Gdańskich Dni Elektryki. Wydarzenie, pomimo przerwy wywołanej utrudnieniami w związku z pandemią koronawirusy, odbędzie się 26 i 27 października 2021 roku w Gdańsku. Co nas czeka na wydarzeniu?

Gdańskie Dni Elektryki - co będzie się działo?

Podczas pierwszego dnia tej konferencji energetycznej (26.10) przygotujcie się na największe na pomorzu targi branżowe oraz bankiet. Wejście na targi jest całkowicie darmowe, wejście na bankiet jest biletowane. Kontynuacja konferencji energetycznej, odbywająca się 27.10, będzie dostępna tylko dla przedstawicieli firm i uczestników z wykupionym pakietem.

Gdańskie Dni Elektryki.

Konferencja będzie składać się z dwóch głównych bloków, których tematyka obejmuje „Nowoczesne rozwiązania w instalacjach, stacjach i liniach elektroenergetycznych” oraz „Kogeneracja i odnawialne źródła energii”.

Podczas konferencji, prelegenci będą poruszać ważne tematy związane w obecną sytuacją energetyczną kraju, czyli m.in.:

  • „Uwarunkowania prawne dotyczące jakości energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych
    i kogeneracji”;
  • „Skuteczność ochrony przeciwprzepięciowej w sieciach elektroenergetycznych z równolegle
    łączonymi warystorowymi ogranicznikami przepięć”;
  • „Wykorzystanie nowoczesnych konstrukcji linii napowietrznych w celu ograniczenia pola
    elektromagnetycznego”;

Wśród przedsiębiorców obecnych na targach branżowych będą takie firmy jak: ZPUE, Elko- Bis Systemy odgromowe, EL-PUK, ORW-ELS, OX2, SONEL, WAGO, PPH COMEL, Lumel, Relpol oraz, prawdopodobnie, ABB. Oprócz tego spodziewana jest obecność  m.in.: SIEMENS, Elektrometal Energetyka, Gorlan, APS Energia, Enervision, Ensto Pol.

Gdańskie Dni Elektryki - gdzie i kiedy?

Wydarzenie rozpocznie się 26 października. Organizator – SEP Oddział Gdańsk - zaprasza na dziedziniec Politechniki Gdańskiej (ul. Gabriela Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk) od godz. 9:30. Drugiego dnia, GDE przeniosą się na ostatnie, najwyższe piętro wieżowca Olivia Star (aleja Grunwaldzka 427, 80-309 Gdańsk). Drugiego dnia wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00.

Bezpieczeństwo podczas targów

Bezpieczeństwo uczestników to priorytet organizatora. Dlatego, w przypadku zwiększenia liczby zachorowań na Covid-19 i zwiększenia obostrzeń, wydarzenie wciąż będzie miało miejsce na dziedzińcu Politechniki, jednak równolegle zostanie udostępniona Państwu transmisja pierwszego dnia GDE.

W przypadku zakazu organizowania wydarzeń stacjonarnych, GDE odbędą się wyłącznie online, a targi branżowe zostaną zastąpione blokami reklamowymi przedsiębiorców wraz z ciągłą informacją na temat loga i danych kontaktowych reklamujących się firm. Drugiego dnia GDE online, Organizatorzy udostępnią możliwość krótkiego przemówienia i demonstracji swoich dokonań i produktów.

Enerad Patronem Medialnym GDE!

Z ogromną przyjemnością możemy poinformować, że nasz serwis dołączył do znamienitego grona Patronów Medialnych Gdańskich Dni Elektryki. Cieszymy się, że możemy wspierać ważne inicjatywy, poruszające tematy, istotne z punktu efektywności energetycznej kraju. Zachęcamy do udziału i śledzenia wydarzenia.

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu:
Biuro oddziału
Marek Behnke
tel. 58 301 49 24
mail: sep@sep.gda.pl

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments