ekologiczne rozwiązania

Green Energy Congress, 23 września, Centrum Kongresowe ICE Kraków

23 września 2021 odbędzie się pierwsza edycja Green Energy Congress. Podzielony na cztery sceny Kongres: energetyka, przemysł, społeczeństwo, Top Eco Innovation, to innowacyjne wydarzenie budujące świadomość i trend efektywności ekologicznej. Hybrydowa formuła kongresu umożliwia uczestnictwo live – w Centrum Kongresowym ICE Kraków – lub online w wydarzeniu.

W wydarzeniu można wziąć udział na żywo – w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie – wstęp biletowany, lub online – rejestrując się na darmowej platformie transmitującej wydarzenie live. Informacje jak dołączyć oraz bilety dostępne są na stronie: idz.do/greenenergycongress-enerad.

Green Energy Congress - szczegóły wydarzenia

Pierwsza edycja Green Energy Congress skoncentrowana będzie głównie na transformacji polskiego systemu energetycznego na niskoemisyjny i nadchodzących ekologicznych zmianach.

Scena Energetyka skumulowana będzie wokół tematów związanych z rozwojem odnawialnych źródeł energii w kontekście aukcji OZE 2021, wpływie zmian w polskiej energetyce na sprzedaż energii, digitalizacji procesów w energetyce. Prelegentami tej sceny są przedstawiciele między innymi: Lotos Petrobaltic, Polkomtel (Plus), Energetyka Sp. z o.o., Polenergia, Urzędu Regulacji Energetyki.

Scena Przemysł to prelekcje związane z OZE i zielonym potencjałem tkwiącym w przedsiębiorstwach o różnym profilu, między innymi: Zrównoważona produkcja i konsumpcja, Odzysk deszczówki w przemyśle, Ekologiczna transformacja ciepłownictwa. Prelegenci z tej sceny to reprezentanci m.in. Hydrogen Poland, ELZAB S.A., Veolia, Instytutu Studiów Energetycznych, Ecol-Group.

Scena Społeczeństwo to tematy z obszaru zmian #DlaPlanety i oczekiwań społecznych w kwestiach środowiskowych, budowania ekoświadomości konsumenta i ekowizerunku firm, ekorozwiązań dla rodzin - fotowoltaiki, pomp ciepła, rekuperacji. Prelegentami będą przedstawiciele WWF Polska, SEEDiA, Centrum UNEP/GRID Warszawa, Implant Warsaw.

Scena Top Eco Innovation to projekt współtworzący Kongres Zielonej Energii. Jego ideą jest wyłapanie nowych, ciekawych rozwiązań w trzech kategoriach: Produkt, Usługa, Działanie CSR. Projekt przeznaczony jest dla każdego, kto ma pomysł lub rozwiązanie promujące oszczędność ekologiczną. Finał Top Eco Innovation będzie zwieńczeniem Green Energy Congress. Szczegóły na stronie: idz.do/topecoinnovation-gec-enerad.

Wszystkie informacje dla Uczestników, program, lista prelegentów dostępne są na stronie: idz.do/greenenergycongress-enerad.

Enerad.pl patronem medialnym Green Energy Congress!

Z dumą możemy Was poinformować, że nasz serwis enerad.pl został jednym z Partnerów Medialnych wydarzenia Green Energy Congress. Wierzymy, że łącząc siły możemy zdziałać więcej dla zielonej transformacji polskiego systemu energetycznego. Zapraszamy!

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments