Heiko poszerza ofertę klimatyzatorów o model QIRA

Heiko poszerza ofertę klimatyzatorów o model QIRA

Klimatyzatory QIRA to nowatorska seria dostosowana do zastosowań naściennych, dedykowana różnym typom pomieszczeń – od mieszkań, przez miejsca pracy, aż po restauracje i sklepy. Zaszeregowane do klasy energetycznej A++/A+ zapewniają skuteczność pracy zarówno podczas chłodzenia w temperaturach od -10 do 43°C, jak i ogrzewania w zakresie od -15 do 24°C. Co ważne, użytkownikom oferowane jest wsparcie w postaci 5-letniej gwarancji.

Priorytetem marki Heiko jest dostarczenie na rynek urządzeń przyjaznych zarówno dla użytkownika, jak i instalatora oraz środowiska. Wydajnych i z prostym, klasycznym designem.

Innowacyjna technologia jonizacji

W klimatyzatorach QIRA zastosowano wbudowany jonizator, który poprawia jakość powietrza. Rezultatem jego pracy jest redukcja ryzyka problemów zdrowotnych, takich jak alergie, oraz eliminacja nieprzyjemnych zapachów. W przeciwieństwie do starych systemów, które mogły rozprzestrzeniać alergeny i grzyby, nowoczesne klimatyzatory zapewniają powietrze wolne od zanieczyszczeń i działają cicho.

Wbudowane filtry powietrza skutecznie usuwają zanieczyszczenia, takie jak pleśnie, roztocza czy bakterie, których często obawiają się użytkownicy klimatyzacji.

Precyzyjna kontrola przepływu powietrza

Inną technologią jest system SMART, który w klimatyzatorach marki Heiko został zoptymalizowany i pozwala równomiernie rozprowadzać powietrze po pomieszczeniu. Dzięki temu podczas chłodzenia powietrze jest kierowane w górę, a podczas ogrzewania ku dołowi. Dodatkowym atutem jest możliwość łatwego sterowania żaluzjami przepływu powietrza.

Zaawansowane możliwości sterowania i niższe koszty

Klimatyzator QIRA wyróżnia się zaawansowanymi rozwiązaniami w zakresie sterowania. Jest standardowo wyposażony w moduł wi-fi oraz pilota bezprzewodowego. Aplikacja Intelligent Air pozwala użytkownikom na pełną kontrolę nad funkcjami urządzenia, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Oprócz zapewnienia komfortu termicznego klimatyzatory QIRA są źródłem realnych oszczędności. Energooszczędność w trybach chłodzenia i ogrzewania przekłada się na niższe koszty eksploatacji.

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments