klimatyzacja CLIM'UP SMART De Dietrich

Klimatyzacja CLIM'UP SMART, czyli co nowego w ofercie De Dietrich?

Francuski producent De Dietrich wprowadza na rynek klimatyzator CLIM’UP SMART w połączeniu z regulatorem TADO SMART AC CONTROL V3+. Podstawą klimatyzatora jest technologia DC Inverter z zaawansowaną sprężarką ROTARY DC INVERTER i ekologicznym czynnikiem chłodniczym R32, dla którego wskaźnik GWP (tworzenia efektu cieplarnianego) jest blisko trzykrotnie niższy niż dla wypieranego przez niego R410A.

Moc klimatyzatora mieści się w przedziale 2,6 kW – 6,7 kW. Pięć trybów pracy i funkcja antybakteryjnego samooczyszczenia gwarantują higienę użytkowania. Całości dopełniają 4-drogowy zawór rewersyjny i wentylator o regulowanej prędkości.

Klimatyzator – przyjaciel w upalne dni

Współczesne klimatyzatory, wyposażone w zaawansowane czujniki, monitorują temperaturę, wilgotność oraz zanieczyszczenie powietrza i automatycznie dostosowują swoje działanie do warunków. Nie tylko chłodzą, ale mogą również podwyższać temperaturę, co w chłodniejsze dni jest bardzo przydatne.

Komfort termiczny, jaki w upalne dni zapewnia klimatyzacja jest bardzo ważny zwłaszcza dla osób z problemami kardiologicznymi i oddechowymi. Co nowego zatem w tym segmencie ma do zaproponowania marka De Dietrich?

Zdalne sterowanie dzięki TADO SMART AC CONTROL V3+

Klimatyzator CLIM’UP SMART użytkownik może kontrolować zdalnie (na odległość do 8 m) przez aplikację na smartfonie i korzystając z regulatora TADO. Połączenie klimatyzatora CLIM’UP SMART z regulatora TADO SMART AC CONTROL V3+ daje użytkownikom pełną kontrolę nad komfortem termicznym w domu.

Pozwala zoptymalizować korzystanie z narzędzia, ponieważ oferuje usługę w postaci tworzenia harmonogramów czasowych pracy klimatyzatora. Pomaga wykrywać otwarte okna i oferuje usługę geofencingu, czyli monitorowania ruchu obiektów pojawiających się w danej strefie, oddzielonej od pozostałych wyznaczonymi wirtualnie granicami.

Wewnętrzny moduł klimatyzatora składa się z wentylatora, który rozprowadza powietrze w czterech kierunkach na odległość do 15 metrów. Urządzenie jest wszechstronne dzięki wyposażeniu go w kilka trybów pracy – chłodzenie, osuszanie, grzanie, wentylację i tryb auto.

Estetyczny wygląd

Klimatyzator łatwo jest wkomponować w otoczenie ze względu na jego estetyczny wygląd. Urządzenie dobrze dostosowuje się do warunków, gdyż wmontowano w nie czujniki wilgotności i temperatury. Cicho pracujący i prosty w montażu klimatyzator można obsługiwać nawet za pomocą asystenta głosowego.

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments