klimatyzator ścienny JADE Plus Haier

Klimatyzator Haier JADE Plus chłodzi i oczyszcza powietrze!

Klimatyzatory Haier JADE Plus gwarantują komfortowe chłodzenie w upalne dni i – co istotne – łączą to z dostarczaniem do pomieszczeń czystego powietrza. Ciche urządzenia (15 dB(A)) z najwyższą klasą energooszczędności A+++ zapewniają efektywność zarówno podczas chłodzenia, jak i ogrzewania klimatyzacją.

Nowoczesna technologia filtracji powietrza IFD, utrzymywana w higienicznej czystości dzięki funkcji Self Clean, pozwala na optymalne wykorzystanie urządzeń, które dostępne są w trzech wariantach mocy: 2,6/3,2 kW, 3,5/4,2 kW oraz 5,2/6,0 kW.

Nowoczesne technologie zastosowane w klimatyzatorach Haier JADE Plus

Wszystkie modele oferują efektywne oczyszczanie powietrza dzięki funkcji Self Purify i filtracji IFD. Filtr IFD to siatka z 7000 otworami, które pochłaniają pył i inne zanieczyszczenia. Zgodnie z pomiarami CADR klimatyzatory te dostarczają czyste powietrze z wydajnością 300 m³/h, co jest porównywalne do wyników profesjonalnych oczyszczaczy powietrza.

Funkcja 56°C Steri Clean pozwala na skuteczną dezynfekcję urządzeń – eliminuje bakterie i wirusy poprzez podgrzewanie wymiennika ciepła. Zostaje on podgrzany do temperatury 56°C przez pół godziny. Dodatkowo klimatyzatory są wyposażone w antybakteryjną powłokę z nanocząsteczkami srebra, która zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii.

Energooszczędność i wygoda użytkowania

Inteligentny czujnik ECO w klimatyzatorach Haier pozwala zaoszczędzić energię, ponieważ w przypadku braku osób w pomieszczeniu urządzenie przechodzi automatycznie w tryb spoczynku.

Dodatkowo sterowanie klimatyzacją przez wi-fi umożliwia zdalne zarządzanie urządzeniem za pomocą smartfona lub tabletu. Aplikacja pozwala na regulację parametrów pracy klimatyzatora, a nawet tworzenie harmonogramów pracy dla wielu urządzeń.

Cicha praca i komfort użytkowania

Praca klimatyzatorów Haier charakteryzuje się tym, że jest bardzo cicha – do 15 dB(A). Zoptymalizowane kanały przepływu powietrza i wentylatory umożliwiają bezproblemowe użytkowanie urządzeń nawet w nocy.

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments