Lynx C 60 kW

Nowe 60 kWh od GoodWe - dedykowane firmom i skalowalne do 180 kWh

GoodWe, światowej sławy producent sprzętu do fotowoltaiki, niezwykle popularny w Polsce, właśnie wypuścił na rynek nowinkę – magazyn energii Lynx C o pojemności 60 kWh. To coś specjalnego dla małych i średnich firm, które chcą mieć kontrolę nad swoim zapotrzebowaniem i produkcją energii.

Nowa koncepcja magazynowania energii od GoodWe

System Lynx C to nie tylko magazyn energii. To inteligentne rozwiązanie, które można łatwo dopasować do potrzeb każdej firmy, niezależnie od tego, czy jest to małe przedsiębiorstwo przemysłowe, gospodarstwo rolne, czy duże centrum handlowe. Z myślą o przyszłości, GoodWe dało możliwość rozbudowy systemu aż do 180 kWh. Dzięki temu, jeśli Twoja firma rośnie, Lynx C rośnie razem z Tobą.

Lynx C i faloniki serii ET – duet doskonały

Gwiazdą tego zestawienia jest oczywiście bateria Lynx C, ale pełnię swoich możliwości pokazuje on dopiero we współpracy z falownikami serii ET. Razem, te sprytne urządzenia przetwarzają energię ze słońca, a następnie w inteligentny sposób zarządzają jej wykorzystaniem. W jaki sposób? Dobrym przykładem jest tu wspieranie funkcji peak-shaving, która polega ograniczeniu poboru mocy w szczycie. W przypadku firm może to przełożyć się m.in. na znacznie niższą opłatę mocowa. Oprócz tego system oferuje zasilanie awaryjne na wypadek przerw w dostawach prądu i optymalizacja obciążenia. W skrócie, całość jest tak zaprojektowana, by zwiększać autokonsumpcję w firmie i maksymalizować oszczędności. A to ogromna zaleta teraz, gdy obowiązuje net-billing.

Kompaktowy i przemyślany

Lunx C to przemyślana konstrukcja. Modułowa budowa pozwala na łatwe zwiększanie systemu, a także bezproblemowy transport, konserwację i obsługę. Ciekawostką jest to, że Lynx C ma wbudowane systemy chłodzenia i ogrzewania, dzięki czemu nie trzeba się martwić o ekstremalne temperatury – Lynx C zawsze pracuje w optymalnych warunkach. Co więcej obudowa jest antykorozyjna i charakteryzuje się ochroną IP 55.

Chcecie wiedzieć więcej? Zobaczcie ten materiał:

GoodWe na świecie i w Polsce

GoodWe jest jednych z liderów na rynku falowników fotowoltaicznych, oferującym zaawansowane technologicznie rozwiązania dla domów, firm i przemysłu. W ostatnich latach firma zdobyła uznanie na rynku globalnym, co potwierdzają raporty Wood Mackenzie i Instytutu Energii Odnawialnej. W 2023 roku GoodWe otrzymało prestiżowy tytuł Marki Roku w plebiscycie Trendy Energetyczne, co podkreśla jej pozycję na rynku.

Na koniec dodamy, że chcieliśmy dowiedzieć się, ile takie cudo może kosztować. Niestety, GoodWe trzyma tę informację w tajemnicy, przynajmniej na razie. Jednak patrząc na oferowane funkcje i możliwości, Lynx C wydaje się być inwestycją, która szybko się zwróci. Czekamy na więcej informacji, ale już teraz Lynx C rysuje się jako ciekawe rozwiązanie dla przedsiębiorstw chcących zrobić krok w stronę niezależności energetycznej i ekologicznego rozwoju.

Jeśli interesują Cię produkty GoodWee oraz rozwiązania innych renomowanych producentów, sprawdź ofertę firmy Keno - jest to autoryzowany dystrybutor komponentów z rynku energii odnawialnej, począwszy od paneli fotowoltaicznych, przez falowniki, kolektory, optymalizatory mocy, aż po kompletne domy modułowe. Keno jest także producentem konstrukcji montażowych oraz rozdzielnic, docenianych za trwałość i jakość, co potwierdzają certyfikaty niezależnej jednostki certyfikującej TÜV.

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments