Nowe klimatyzatory w ofercie KAISAI - jakie ceny i funkcje?

Nowe klimatyzatory w ofercie KAISAI - jakie ceny i funkcje?

Rynek klimatyzacji w Polsce dynamicznie się rozwija, a producenci właściwie każdego roku wychodzą z kolejnymi propozycjami klimatyzatorów spełniających rosnące potrzeby konsumentów. Należąca do grupy Klima-Term marka KAISAI zaprezentowała dwa nowe urządzenia na sezon 2023. Czym znajdą swoich zwolenników?

KAISAI zna i odpowiada na potrzeby rynku

Firma KAISAI od początku funkcjonowania stawia w centrum swoich dążeń biznesowych odpowiadanie na potrzeby konsumentów i środowiska naturalnego, a także na sygnały i trendy rynkowe. Dla potencjalnego inwestora, który rozważa zakup klimatyzacji KAISAI szczególnie ważny może być fakt, że marka wyznaje zasadę rozwoju branży poprzez reagowanie na zmiany klimatu i konieczność ekologicznego dopasowania się do tej sytuacji. Dzięki temu podejściu i wysokiej jakości produktom KAISAI zostało wyróżnione w 2022 roku między innymi Złotym Godłem Lauru Klienta oraz odznaczeniem TOP Marka.

Dwa nowe klimatyzatory w ofercie KAISAI

W sezonie 2023 KAISAI proponuje swoim klientom dwa nowe urządzenia z branży klimatyzacji. Tym razem producent zdecydował się na wprowadzenie do oferty kolejnego klimatyzatora ściennego oraz klimatyzatora typu konsola. Trzeba wspomnieć te rodzaje klimatyzatorów obok kasetonowych urządzeń stanowią najpopularniejsze rynkowe wybory konsumentów. Klimatyzator ścienny KAISAI ICE jest nowoczesnym i dodatkowo bardzo stylowym urządzeniem, które można nabyć w czarnej lub białej wersji kolorystycznej. W przypadku tego klimatyzatora KAISAI postawiło na najwyższą klasę energooszczędności oraz wiele funkcji dostosowujących jego pracę do aktualnych potrzeb użytkownika.

Nowe klimatyzatory KAISAI na sezon 2023

Nowe klimatyzatory KAISAI na sezon 2023; Źródło: kaisai.com

Kolejną nowością w portfolio marki KAISAI jest klimatyzator typu konsola. To urządzenie, którego montaż wykonuje się w strefie przypodłogowej pomieszczenia, na przykład we wnęce podokiennej. Skutkuje to nie tylko doskonałym wykorzystaniem powierzchni, ale także bardzo dobrą cyrkulacją powietrza. Urządzenie zostało wyposażone między innymi w takie funkcje, jak Eco, Gear, stałe grzanie 8°C, samoczyszczenie czy płynna regulacja pracy wentylatora. W zależności od dystrybutora klimatyzator typu konsola od KAISAI 3,5 kW w zestawie z jednostką zewnętrzną kosztuje od 4300 zł do 5000 zł.

KAISAI ICE - ile kosztuje i jakie funkcje oferuje?

Klimatyzacja split składająca się ze ściennej jednostki zewnętrznej i zewnętrznego skraplacza to najczęściej montowana instalacja tego typu w polskich mieszkaniach i domach. KAISAI ICE jest zatem odpowiedzią na to zapotrzebowanie. Do najważniejszych funkcji urządzenia należą:

  • Inwerterowa technologia DC;
  • Tryby pracy: auto, chłodzenie, grzanie, wentylacja;
  • Współczynniki SEER - 8,8 i SCOP - 4,6;
  • Zamontowany filtr Bio HEPA;
  • Nawiew 3D;
  • Jonizacja powietrza;
  • Klasa energetyczna A+++/A+;
  • Czynnik chłodniczy R32;
  • Nominalna moc chłodnicza od 2,6 / 3,5 / 5,3 / 7,0 kW;
  • Nominalna moc grzewcza od 2,9 / 3,8 / 5,6 / 7,3 kW.

Cena katalogowa klimatyzatora ściennego KAISAI ICE 3,5 kW to 4440 zł, jednak popularne platformy zakupowe proponują jeszcze bardziej atrakcyjne oferty. Do ceny urządzeń trzeba także doliczyć koszt montażu klimatyzacji, a także regularne wydatki na serwisowanie instalacji. Warto mieć to na uwadze planując inwestycję. Ceny klimatyzatorów KAISAI prezentują jednak bardzo dobry stosunek ceny do jakości i możliwości urządzeń, więc należy przypuszczać, że nowości produktowe marki szybko znajdą swoich nabywców.

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments