Oferta dla prosumentów od Tauron – Panele słoneczne dla domu

Ocena: 5 (ilość ocen: 1)

Ocena: 5
(ilość ocen: 1)

panele fotowoltaiczne na dachu domuZastanawiacie się, w jaki sposób możecie jeszcze obniżyć rachunki za prąd w domu? Warto zastanowić się nad fotowoltaiką, dzięki której będziecie produkować energię elektryczną. Z pomocą może Wam przyjść najnowsza oferta firmy Tauron.

Oferta Tauron to kompleksowa usługa skierowana do prosumentów, czyli klientów indywidualnych, którzy stawiają na ekologiczne, a także ekonomiczne rozwiązania. Propozycja energetycznego giganta to pełne wsparcie i doradztwo – możemy liczyć na optymalną ofertę, dzięki której będziemy mogli cieszyć się najwyższą wydajnością instalacji.

Oferta dla prosumentów

Jak podkreśla firma Tauron, jego oferta wyróżnia się przede wszystkim nieskomplikowanymi procedurami – wystarczy uzupełnić formularz na stronie sprzedawcy, po czym skontaktuje się z nami partner firmy. Ponadto, Tauron stawia na transparentność – każdy z nas może skorzystać z kalkulatora, dzięki któremu obliczymy m.in. opłacalność takiej inwestycji.

Decydując się na ofertę Tauronu, otrzymamy pełne doradztwo, projekt (zostanie on zweryfikowany przez niezależną instytucję badawczą) oraz dostawę i montaż systemu fotowoltaicznego. Sprzedawca współpracuje z takimi firmami jak Hymon Energy, Solsum, Soleo PV. Tauron daje nam równie gwarancję odkupienia nadwyżek energii elektrycznej, a także możemy liczyć na szybkie podłączenie do sieci elektroenergetycznej.

Najnowsze aktualności / recenzje

Dodaj komentarz