fotowoltaika dom oferta

Oferta dla prosumentów od Tauron - Panele słoneczne dla domu

Zastanawiacie się, w jaki sposób możecie jeszcze obniżyć rachunki za prąd w domu? Warto zastanowić się nad fotowoltaiką, dzięki której będziecie produkować energię elektryczną. Z pomocą może Wam przyjść najnowsza oferta firmy Tauron.

Spis treści - Czego dowiesz się z tego artykułu?
  1. Dla kogo oferta instalacji od Tauron?
  2. Oferta dla prosumentów

Dla kogo oferta instalacji od Tauron?

Oferta Tauron to kompleksowa usługa skierowana do prosumentów, czyli klientów indywidualnych, którzy stawiają na ekologiczne, a także ekonomiczne rozwiązania. Propozycja energetycznego giganta to pełne wsparcie i doradztwo – możemy liczyć na optymalną ofertę, dzięki której będziemy mogli cieszyć się najwyższą wydajnością paneli fotowoltaicznej.

Oferta dla prosumentów

Jak podkreśla firma Tauron, jego oferta wyróżnia się przede wszystkim nieskomplikowanymi procedurami – wystarczy uzupełnić formularz na stronie sprzedawcy, po czym skontaktuje się z nami partner firmy. Ponadto Tauron stawia na transparentność – każdy z nas może skorzystać z kalkulatora, dzięki któremu obliczymy m.in. opłacalność takiej inwestycji.

Decydując się na ofertę Tauronu, otrzymamy pełne doradztwo, projekt (zostanie on zweryfikowany przez niezależną instytucję badawczą) oraz dostawę i montaż systemu fotowoltaicznego. Sprzedawca współpracuje z takimi firmami jak Hymon, Solsum, Soleo PV. Tauron daje nam równie gwarancję odkupienia nadwyżek energii elektrycznej, a także możemy liczyć na szybkie podłączenie do sieci elektroenergetycznej.

Uwaga: aktualna oferta firmy znajduje się: Fotowoltaika Tauron – opinie i recenzja. A jeśli chcecie sprawdzić, jak firma wypada na tle konkurencji, to koniecznie sprawdźcie nasz ranking firm fotowoltaicznych.

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments