Oferta dla prosumentów od Tauron – Panele słoneczne dla domu

5 /5
(Ocen: 7)
Zastanawiacie się, w jaki sposób możecie jeszcze obniżyć rachunki za prąd w domu? Warto zastanowić się nad fotowoltaiką, dzięki której będziecie produkować energię elektryczną. Z pomocą może Wam przyjść najnowsza oferta firmy Tauron.

Spis treści – Czego dowiesz się z artykułu?

Dla kogo oferta instalacji od Tauron?

Oferta Tauron to kompleksowa usługa skierowana do prosumentów, czyli klientów indywidualnych, którzy stawiają na ekologiczne, a także ekonomiczne rozwiązania. Propozycja energetycznego giganta to pełne wsparcie i doradztwo – możemy liczyć na optymalną ofertę, dzięki której będziemy mogli cieszyć się najwyższą wydajnością paneli fotowoltaicznej.

Oferta dla prosumentów

Jak podkreśla firma Tauron, jego oferta wyróżnia się przede wszystkim nieskomplikowanymi procedurami – wystarczy uzupełnić formularz na stronie sprzedawcy, po czym skontaktuje się z nami partner firmy. Ponadto, Tauron stawia na transparentność – każdy z nas może skorzystać z kalkulatora, dzięki któremu obliczymy m.in. opłacalność takiej inwestycji.

Decydując się na ofertę Tauronu, otrzymamy pełne doradztwo, projekt (zostanie on zweryfikowany przez niezależną instytucję badawczą) oraz dostawę i montaż systemu fotowoltaicznego. Sprzedawca współpracuje z takimi firmami jak Hymon, Solsum, Soleo PV. Tauron daje nam równie gwarancję odkupienia nadwyżek energii elektrycznej, a także możemy liczyć na szybkie podłączenie do sieci elektroenergetycznej.

Uwaga: aktualna oferta firmy znajduje się: Fotowoltaika Tauron – opinie i recenzja. A jeśli chcecie sprawdzić, jak firma wypada na tle konkurencji, to koniecznie sprawdźcie nasz ranking firm fotowoltaicznych.

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen prądu w Internecie. Dzisiaj nie tylko porównujemy koszty kWh energii elektrycznej oraz gazu, ale również tworzymy dla Was rankingi, recenzje oraz eksperckie artykuły z innych branż energetycznych, takich jak fotowoltaika, pompy ciepła czy magazyny energii.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments