pompy ciepła Kensol złoty laur konsumenta

Złoty Laur Konsumenta 2023 dla pomp ciepła KENSOL

Kensol to polska firma z Grupy KENO, specjalizująca się w produkcji pomp ciepła i modułów fotowoltaicznych. Ostatnio zdobyła ona prestiżowe wyróżnienie, jakim jest Złoty Laur Konsumenta 2023. Nagroda symbolizuje zaufanie i popularność marki oraz jest wyrazem uznania dla jakości produktów w ofercie producenta.

Organizatorem konkursu jest Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji. Laureaci są wybierani na podstawie wyników badań i ankiet. Uczestnicy ankiety mogą oddać jeden głos w każdej z dostępnych kategorii. Ankiety są umieszczone na różnych portalach internetowych: branżowych, tematycznych i informacyjno-społecznościowych.

Spis treści - Czego dowiesz się z tego artykułu?
  1. Charakterystyka produktów Kensol
  2. Silna pozycja na rynku

Charakterystyka produktów Kensol

Pompy ciepła Kensol dostępne są w zakresie mocy maksymalnej wynoszącej od 6 do 17 kW. W ofercie znajdującej się na stronie internetowej producenta, znaleźć można obecnie takie modele pomp ciepła, jak: KTM 6 kW, KTM 10 kW, KTM 14 kW i KTM 17 KW. Ich poziom mocy akustycznej to kolejno: <53, <55, <57 i <58 dB (a). Tym co wyróżnia pompy ciepła Kensol, jest z pewnością wysokiej jakości sprężarką Panasonic DC Twin Rotary wyposażona są w system EVI (pozwala on uzyskiwać zwiększone ciśnienie czynnika na wyjściu ze sprężarki). Pompy ciepła Kensol to także:

  • wysoka sprawność SCOP 4,60;
  • niski pobór prądu - klasa energetyczna A+++ (W35);
  • ekologiczny czynnik chłodniczy R-32, zapewniający jej płynną i bezproblemową pracę w szerokim zakresie temperatury, od -30 do 48°C;
  • maksymalna temperatura wody na wyjściu 65°C;
  • nowoczesny design;
  • mobilna aplikacja do sterowania urządzeniem.

Ponadto wszystkie pompy ciepła Kensol zostały objęte pięcioletnią gwarancją. Ich jakość została potwierdzona certyfikatem TÜV.

Silna pozycja na rynku

Laur Konsumenta/Klienta jest przyznawany w ramach plebiscytu organizowanego od kilkunastu lat, wyróżniającego produkty i usługi cieszące się popularnością na rynku. Laur jest odzwierciedleniem preferencji konsumenckich i formą rekomendacji dla firm cieszących się największym zaufaniem wśród klientów. Ostateczna kolejność, w każdej z kategorii produktowej, jest determinowana przez liczbę głosów konsumentów.

W ramach konkursu firmy mogą liczyć na godła: złote, srebrne lub brązowe. Godła są dowodem na to, jak konsumenci postrzegają dany produkt lub firmę pod względem jakości, innowacyjności oraz tego jaki jest ich emocjonalny związek z marką.

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
2023-09-24 10:47

Ciekawe gdzie oni to wszystko produkują …. a poza tym specyfikacja PC monobloków bardzo przypomina dane np. NULITE wiadomej produkcji. Powiem tak : jak zobaczę Produkcję w Polsce to dopiero uwierzę. Wiele jest firm w UE których „produkcja” sprowadza się do przepakowania , oklejenia naklejkami i wydrukowania instrukcji często kulawo tłumaczonej. Nie mam zamiaru dać się oszukiwać kupując tzw. „markowy sprzęt” a w środku chińskie robaczki. Rzecz w tym że takiego samego „chińczyka” kupię za 50% taniej. Mógłbym tutaj zamieścić cała listę firm z branży elektroenergetyki , automatyki przemysłowej które postępują w w/w sposób. Z doświadczenia jestem „niewierny Tomasz”. Jak zobaczę to uwierzę…..mało tego – i 'odszczekam” na tutejszym forum.