Oferty gazu ENIGA / Cennik gazu ENIGA

ENIGA posiada od 2012 roku koncesję na sprzedaż gazu ziemnego oraz innych paliw gazowych. W celu zapoznania się z ofertą gazu dla firm i do domu, należy wypełnić odpowiedni formularz lub skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Po wypełnieniu naszych danych i podania m.in.: zużycia gazu z ostatnich 12 miesięcy, naszego operatora sieci dystrybucyjnej oraz 2 ostatnich faktur za gaz ziemny, zostanie nam odesłana odpowiedź z indywidualną ofertą sprzedaży gazu ziemnego.

ENIGA – gaz dla domu

Sprzedawca obsługuje gospodarstwa domowe, dla których przygotował indywidualną ofertę – wystarczy, że podeślecie odpowiednie dane (które wymieniliśmy powyżej) i zostanie dla Was przygotowana propozycja. Jeśli jednak nie chcecie dłużej czekać na obniżenie rachunków za gaz to zerknijcie do naszego rankingu cen gazu.

ENIGA – prąd dla firmy

ENIGA jest również sprzedawcą gazu dla klientów biznesowych, jednak formuła sprzedaży nie różni się niczym od tej dla domu. Firma przygotowuje indywidualną ofertę po podesłaniu wymaganych dokumentów. Jeśli nie chcecie zwlekać dalej ze zmianą sprzedawcy to sprawdźcie nasz ranking cen gazu dla firmy.