Fotowoltaika od ELEKTRIX – dla domu i firmy

Twoja ocena

Ocena: 0
(ilość ocen: 0)

panel sloneczny z bliskaSprzedawcy prądu coraz częściej rozszerzają swoją ofertę nie tylko o doradztwo energetyczne, ale również o wsparcie przy instalacjach OZE. Do grona firm, które zrealizują projekt związany z zieloną energią należy ELEKTRIX.

W odnawialne źródła energii Polacy inwestują coraz chętniej, niestety ten pozytywny trend jest nieco zagrożony przez przygotowywane zmiany w ustawie o OZE. Nie zniechęca to jednak firm energetycznych do rozbudowywania swoich ofert o instalacje związane z zieloną energią. Jednym ze sprzedawców prądu, który wspiera realizację technologii OZE jest ELEKTRIX. Co firma przygotowała dla potencjalnych klientów?

Systemy fotowoltaiczne od ELEKTRIX

ELEKTRIX to rzetelny sprzedawca prądu i gazu dla klientów indywidualnych. Niedawno firma została wyróżniona tytułem Gazele Biznesu 2015, czy certyfikatem Solidna Firma 2015. Spółka oprócz handlem energią zajmuje się również takimi usługami dodatkowymi jak m.in. modernizacją układów pomiarowych, wymianą oświetlenia, czy audytami termowizyjnymi. W ofercie ELEKTRIX znajdziemy również wsparcie z zakresu OZE, a ściślej: fotowoltaiki.

Firma kieruje swoją ofertę do klientów biznesowych oraz indywidualnych. Zarówno prosumenci, jak i przedsiębiorstwa mogą liczyc na pełne doradztwo oraz kompleksową usługę najwyższej jakości. Oferta obejmuje dostawę oraz montaż całego systemu fotowoltaicznego.

Na tym wsparcie firmy energetycznej się nie kończy – prosumenci oraz przedsiębiorcy uzyskają pomoc w podłączeniu instalacji do sieci energetycznej, a także ELEKTRIX może administrować projekt po oddaniu go do użytku.

Propozycja tego sprzedawcy to kompleksowa oferta, najwyższej jakości, którą na pewno powinni rozważyć zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

fot.: freeimages.com

Najnowsze aktualności / recenzje

Dodaj komentarz