Fotowoltaika od ELEKTRIX – dla domu i firmy

4.86 /5
(Ocen: 7)

Sprzedawcy prądu coraz częściej rozszerzają swoją ofertę nie tylko o doradztwo energetyczne, ale również o wsparcie przy instalacjach OZE. Do grona firm, które zrealizują projekt związany z zieloną energią należy ELEKTRIX.

Spis treści – Czego dowiesz się z artykułu?

Otwieramy się na OZE

W odnawialne źródła energii Polacy inwestują coraz chętniej, niestety ten pozytywny trend jest nieco zagrożony przez przygotowywane zmiany w ustawie o OZE. Nie zniechęca to jednak firm energetycznych do rozbudowywania swoich ofert o instalacje związane z zieloną energią. Jednym ze sprzedawców prądu, który wspiera realizację technologii OZE jest ELEKTRIX. Co firma przygotowała dla potencjalnych klientów?

Systemy fotowoltaiczne od ELEKTRIX

ELEKTRIX to rzetelny sprzedawca prądu i gazu dla klientów indywidualnych. Niedawno firma została wyróżniona tytułem Gazele Biznesu 2015, czy certyfikatem Solidna Firma 2015. Spółka oprócz handlem energią zajmuje się również takimi usługami dodatkowymi jak m.in. modernizacją układów pomiarowych, wymianą oświetlenia, czy audytami termowizyjnymi. W ofercie ELEKTRIX znajdziemy również wsparcie z zakresu OZE, a ściślej: fotowoltaiki.

Firma kieruje swoją ofertę do klientów biznesowych oraz indywidualnych. Zarówno prosumenci, jak i przedsiębiorstwa mogą liczyć na pełne doradztwo oraz kompleksową usługę najwyższej jakości. Oferta obejmuje dostawę oraz montaż całego systemu fotowoltaicznego.

Na tym wsparcie firmy energetycznej się nie kończy – prosumenci oraz przedsiębiorcy uzyskają pomoc w podłączeniu instalacji do sieci energetycznej, a także ELEKTRIX może administrować projekt po oddaniu go do użytku.

Propozycja tego sprzedawcy to kompleksowa oferta, najwyższej jakości, którą na pewno powinni rozważyć zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen prądu w Internecie. Dzisiaj nie tylko porównujemy koszty kWh energii elektrycznej oraz gazu, ale również tworzymy dla Was rankingi, recenzje oraz eksperckie artykuły z innych branż energetycznych, takich jak fotowoltaika, pompy ciepła czy magazyny energii.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments