Otwarto nowy showroom Hisense HVAC - warto odwiedzić?

Otwarto nowy showroom Hisense HVAC - warto odwiedzić?

Pod koniec maja w Warszawie odbyła się uroczysta ceremonia otwarcia nowego showroomu Hisense HVAC, w której uczestniczyli między innymi przedstawiciele marki z Chin oraz specjaliści Schiessl Polska. Co proponuje odwiedzającym nowy punkt na technologicznej mapie stolicy?

Co oferuje nowy showroom Hisense?

Ulica Staniewicka 18 na warszawskim Targówku to adres nowego showroomu marki Hisense HVAC, której dystrybutorem jest firma Schiessl Polska. Uroczyste otwarcie salonu i oficjalne przecięcie wstęgi odbyło się przy udziale delegacji przedstawicieli obu przedsiębiorstw. Showroom Hisense to miejsce, które w swoim założeniu ma wyznaczać trendy w zakresie łączenia komfortu, nowoczesnych technologii i innowacyjnego designu urządzeń, który z kolei stanowi coraz silniejszy trend na rynku klimatyzacji.

Nowy showroom Hisense został podzielony na dwie części w optymalny sposób wykorzystując przestrzeń. Odwiedzający salon mogą skorzystać z sali szkoleniowej, w której dodatkowo zaprezentowano instalacje jednostek wewnętrznych klimatyzacji, a także klimatyzatory RAC i pompę ciepła Hisense. To zatem doskonała okazja do przedzakupowego zapoznania się na żywo z możliwościami technologicznymi urządzeń sygnowanych marka Hisense.

Sala szkoleniowa w nowym showroomie Hisense HVAC

Sala szkoleniowa w nowym showroomie Hisense HVAC; Źródło: schiessl.pl

Druga część showroomu to gratka dla osób, które chciałyby skonsultować swoje wybory i ewentualne wątpliwości z Menedżerami Klimatyzacji i Pomp Ciepła marki. Specjaliści doradzą i zapoznają konsumentów z ofertą firmy Schiessl w komfortowej atmosferze. Dodatkowo zainteresowani inwestorzy mogą zgłosić chęć uczestniczenia w dedykowanych szkoleniach technicznych. Jest to zatem świetna propozycja dla instalatorów klimatyzacji i pomp ciepła.

Hisense i Schiessl Polska podnoszą poprzeczkę dla standardu jakości

Firma Hisense to pochodzący z Chin technologiczny gigant z ponad 50-letnim doświadczeniem w zakresie produkcji sprzętów gospodarstwa domowego, urządzeń z gamy RTV, a także oczyszczaczy powietrza i klimatyzatorów. Głównym założeniem biznesowym marki, jest opracowywanie najwyższych standardów jakości, które pozwolą zdobyć i utrzymać zaufanie i zadowolenie klientów przez cały okres eksploatacji urządzeń. Marka traktuje ten aspekt w charakterze zobowiązania.

Nowy warszawski showroom Hisense HVAC i Schiessl Polska ma być kwintesencją prezentacji połączenia nowoczesnych technologii z innowacyjnym designem i komfortem użytkowania systemów podnoszących jakość życia. Dyrektor Działu Klimatyzacji Schiessl Polska, Piotr Chraplak powiedział:

Showroom to kolejny krok Schiessl Polska w rozwoju w obszarze produktów marki Hisense. Udowadniamy, że mimo wyróżnień uzyskanych podczas Hisense HVAC East Europe Partner Ceremony w Stambule, nie spoczywamy na laurach i możemy zagwarantować unikalne doświadczenia i profesjonalne podejście w komfortowej i nowoczesnej przestrzeni.

 

Jak odwiedzić warszawski showroom?

Nowy showroom Hisense HVAC/Schiessl Polska w Warszawie

Nowy showroom Hisense HVAC/Schiessl Polska w Warszawie; Źródło: schiessl.pl

Showroom Hisense i Schiessl Polska prezentujący między innymi systemy klimatyzacji i pomp ciepła to doskonała okazja do poznania bliżej oferty marki przed podjęciem decyzji inwestycyjnej. Celem odwiedzenia salonu należy skontaktować się mailowo lub telefonicznie z pracownikami firmy Schiessl Polska. Przyjrzenie się na żywo instalacjom, z którymi wielu inwestorów zapoznaje się dopiero w momencie montażu, a także możliwość skorzystania ze szkoleń produktowych i instalacyjnych, to z pewnością argumenty przemawiające za odwiedzinami w nowym showroomie Hisense HVAC/Schiessl.

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments